Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 567
  • 748
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 147

Свееееееееееееее,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 601
  • Мнения: 0
Тук отново ще кажа  /виж №534/ , за това че Сабиха много лесно се оставя да бъде манипулирана. Въпреки, че вече няколко пъти преживя такива моменти тя изобщо не се поучи от тях. Нищо старо не е запомнено. Отново Сабиха направи панаирите както при шамара. Първо Галип ходи да я завръща. След това се събира цялата рода да разбере как така тя на своя глава взема децата и заминава за Германия. Тя била майката, но че Галип е бащата на еднато дете няма значка. За мен тази сцена е и тъжна и смешна. Тя за пореден път показа, че изобщо не вярва на Галип. Аз съм си мислила, че Еда й е казала, че е бременна, а то излезе, че Еда казала че имат връзка. Боже мой! Та тя има дете от този мъж. И кога ще я видя да се бори тя за този мъж.  Не го приемам и не я оправдавам. Та тя така злепоставя и Галип. Уронва и неговия авторитет. Тя може по този начин да развали и приятелството между Галип и Зафер. Това ходене до Еда си беше направо излагация.  Помолих Кралицата да предаде случая с посещението на Мустафа в болницата, за да съпоставим двата случая, защото Галип нали изревнува Сабиха от Мустафа. Но Галип  е умен с две приказки отпрати Мустафа, че чак Сабито се изненада.
Няма повече да ви досаждам. Ние с Кралицата изкарахме почти по един надник. Приятна вечер на всички.

# 602
  • Мнения: 10 832
Малеееееее,свят ми се зави от четене ooooh! #Crazy Joy Joy Joy
Кралева ,МерСаЖ- smile3525 smile3525 smile3525
Много сте КрУсАлИ днеска Сабито,аааааааааа немой така Naughty Naughty Naughty
Ама вие Галката го изкарахте СвеТа вОда ,ненапита???? newsm78 newsm78 newsm78

# 603
  • Мнения: 1 147
Тук отново ще кажа  /виж №534/ , за това че Сабиха много лесно се оставя да бъде манипулирана. Въпреки, че вече няколко пъти преживя такива моменти тя изобщо не се поучи от тях. Нищо старо не е запомнено. Отново Сабиха направи панаирите както при шамара. Първо Галип ходи да я завръща. След това се събира цялата рода да разбере как така тя на своя глава взема децата и заминава за Германия. Тя била майката, но че Галип е бащата на еднато дете няма значка. За мен тази сцена е и тъжна и смешна. Тя за пореден път показа, че изобщо не вярва на Галип. Аз съм си мислила, че Еда й е казала, че е бременна, а то излезе, че Еда казала че имат връзка. Боже мой! Та тя има дете от този мъж. И кога ще я видя да се бори тя за този мъж.  Не го приемам и не я оправдавам. Та тя така злепоставя и Галип. Уронва и неговия авторитет. Тя може по този начин да развали и приятелството между Галип и Зафер. Това ходене до Еда си беше направо излагация.  Помолих Кралицата да предаде случая с посещението на Мустафа в болницата, за да съпоставим двата случая, защото Галип нали изревнува Сабиха от Мустафа. Но Галип  е умен с две приказки отпрати Мустафа, че чак Сабито се изненада.
Няма повече да ви досаждам. Ние с Кралицата изкарахме почти по един надник. Приятна вечер на всички.

Точно така Теди Peace smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 604
  • Мнения: 4 381
Тук отново ще кажа  /виж №534/ , за това че Сабиха много лесно се оставя да бъде манипулирана. Въпреки, че вече няколко пъти преживя такива моменти тя изобщо не се поучи от тях. Нищо старо не е запомнено. Отново Сабиха направи панаирите както при шамара. Първо Галип ходи да я завръща. След това се събира цялата рода да разбере как така тя на своя глава взема децата и заминава за Германия. Тя била майката, но че Галип е бащата на еднато дете няма значка. За мен тази сцена е и тъжна и смешна. Тя за пореден път показа, че изобщо не вярва на Галип. Аз съм си мислила, че Еда й е казала, че е бременна, а то излезе, че Еда казала че имат връзка. Боже мой! Та тя има дете от този мъж. И кога ще я видя да се бори тя за този мъж.  Не го приемам и не я оправдавам. Та тя така злепоставя и Галип. Уронва и неговия авторитет. Тя може по този начин да развали и приятелството между Галип и Зафер. Това ходене до Еда си беше направо излагация.  Помолих Кралицата да предаде случая с посещението на Мустафа в болницата, за да съпоставим двата случая, защото Галип нали изревнува Сабиха от Мустафа. Но Галип  е умен с две приказки отпрати Мустафа, че чак Сабито се изненада.
Няма повече да ви досаждам. Ние с Кралицата изкарахме почти по един надник. Приятна вечер на всички.
     

.             Теди,джанъм недей така,де хукна отговарям ти.........за Мустафата и Галиб ...смешно ....много смешна сцена..........дур,не си отивай.....

# 605
  • Мнения: 1 147
Муцки, лека нощ !!!  sleepuu  sleepuu  sleepuu

До утре!  Peace Wink Wink Wink

# 606
  • Мнения: 4 381
               


           БЕЛЛ,къде бе джанъм аз тъкмо ще ти благодарим!!!! -  пак са "кармазъ",благодаря!!!

# 607
  • Мнения: 4 381
Муцки, лека нощ !!!  sleepuu  sleepuu  sleepuu

До утре!  Peace Wink Wink Wink


[/quote
        
    Белл,този Галчо направо се стреснах /цел ден го гледах днес/помислих,ке ми е дощъл у дома..!! У,тука много хубав - от новия му филм,нали "НANIMELI SOKAGI"

# 608
  • Мнения: 10 832
Тук отново ще кажа  /виж №534/ , за това че Сабиха много лесно се оставя да бъде манипулирана. Въпреки, че вече няколко пъти преживя такива моменти тя изобщо не се поучи от тях. Нищо старо не е запомнено. Отново Сабиха направи панаирите както при шамара. Първо Галип ходи да я завръща. След това се събира цялата рода да разбере как така тя на своя глава взема децата и заминава за Германия. Тя била майката, но че Галип е бащата на еднато дете няма значка. За мен тази сцена е и тъжна и смешна. Тя за пореден път показа, че изобщо не вярва на Галип. Аз съм си мислила, че Еда й е казала, че е бременна, а то излезе, че Еда казала че имат връзка. Боже мой! Та тя има дете от този мъж. И кога ще я видя да се бори тя за този мъж.  Не го приемам и не я оправдавам. Та тя така злепоставя и Галип. Уронва и неговия авторитет. Тя може по този начин да развали и приятелството между Галип и Зафер. Това ходене до Еда си беше направо излагация.  Помолих Кралицата да предаде случая с посещението на Мустафа в болницата, за да съпоставим двата случая, защото Галип нали изревнува Сабиха от Мустафа. Но Галип  е умен с две приказки отпрати Мустафа, че чак Сабито се изненада.
Няма повече да ви досаждам. Ние с Кралицата изкарахме почти по един надник. Приятна вечер на всички.

Точно така Теди Peace smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Аз пък не съм съгласна Теди Naughty Ако Галип наистина беше баща на Керем ,нямаше да ги остави в най трудния момент Naughty ooooh! Защо Галип тогава не помисли за сина си ??? newsm78 newsm78 newsm78 Уронвала му авторитета ! ooooh!Как бе джанъм ??? newsm78
Проверката е висша степен на доверие!!! Peace Аз също бих проверила ! За шамара не ми се спори ,явно за теб е нещо нормално newsm78 ooooh! newsm78  За разговора с Рухсар ,какво да кажа ,не винаги слушаме приятелите си ,но това според мен не е грешка  NaughtyВсе пак носим глави на раменете си ,дори и понякога да грешим #Cussing outКакво трябваше според вас да направи Сабиха ,след като Г алката замина ,да го посрещне с цветя и музика ли newsm78 ooooh!,нима беше достатъчно да плаща само здравната осигуровка на Керем ли  newsm78,ТА ТОЙ ПО ДЯВОЛИТЕ МУ Е  Б А Щ А  #Crazy #Crazy #Crazy....и какво трябваше да каже Сабиха -оле  умирам за Галип, неееееееее Сабиха е горда жена и както видяхме сама се справи

# 609
  • Мнения: 10 832
....Е, намерили са се, да си харчат парите и двамата богати"..............не ме интересува, отсича!
И какво според вас пак питам трябваше да направи Сабиха ???? newsm78 newsm78 newsm78
ТА той я ИЗОСТАВИ ,бе хора.....ТОЙ СИ ОТИДЕ .....любящия Галип защо не се бори за любовта си ,а ???? newsm78 newsm78 newsm78

# 610
  • Мнения: 10 832
Аз продължавам да си говоря сама ooooh!
Защо не коментирате изповедта на Галката пред Зафер,а ??? newsm78
Той Галип много ясно КАЗВА каква жена е Сабиха  Crossing Arms
...но като се върнал видял,че Сабиха е добре и няма мъж до нея,казва на Зафер друга на нейно място не би стояла и се грижила за децата си,но моята Сабиха е различна казва той,не е като другите жени.....демек затова я обича

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 23:37 от Светла Иванова

# 611
  • Мнения: 4 381
Кралице!!!!Браво !!!Супер си!!!!! newsm51 newsm51 newsm51
Сега ще ти поставя още една задача, но когато ти е възможно, че днес те уморих - мъжа ти ще ме набие. Та въпроса е за следното:
http://lubovnazaem-serial.blogspot.com/2010/02/43-5.html - от 3,50 до 6,05 мин. Това е в болницата когато идва Мустафа с жълтите китки и Галип го оформи нещо на бързо, че чак Сабиха се изненада. Не става въпрос за точен превод - само преразказване. Аз сега ще си напиша коментара за нашата хубавица.
               


                           TEDI, СЕГА НА ТЕБЕ ДА ОТГОВОРИМ - първо ти кажем,че мъжо ми избега на вилата,я не исках да одим,ке тукя при нас по едно време валя дъжд........Сега на въпроса-Мустафата отива, хем на свиждане на Керем,хем да помоли Сабиха и Кемал да се върнат на работа.........Сварва ги с Галката да се гушкат,нали и една такава сконфузена ситуация....Галиб тогава чува ,че Сабито напуснала работата........и му става гот...още повече и смешното иде.........Взе букетя от Мустафата,всъщност заедно в смущението си посегнаха и Галчо изтърсва -"Мнаго хубави цветя ,нали Сабиха....и се хили оня му стана неудобно ......ама ти си напуснала работа ли.....и взема думата - вижте Сабиха няма да се връща на работа при Вас ,Сабито го поглежда кръвнишки,сякаш тя не може да отговори и Галката ..........амииии.........тя си знае все пак........Сабиха после по-сериозна.- няма наистина да се връщам на работа,знаеш Керем не се е възтановил напълно още,макар да е добре вече,да работя сега не ми е прериоритет.......Галиб веднага после благодарим за посещението...и едва ли не го изгони .....и като му маха довиждане,довиждане и се хили,кат..........Сабито и на нея и стана смешно и прихнаха и двамата, после Галиб й вика много ли бях смешен и тя много.......е такова беше!!![/b]

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 23:45 от kraleva66

# 612
  • Мнения: 10 832
..Галиб отговаря9 какво като я обичам Зафер,освен че я обичам все още и не можах да я забравя аз не съумях да и бъда другар,да я подкрепя докрай,да станем истинско семейство-това ме обвини днес Сабиха,му каза.

И тук ли Сабиха не е права ??? newsm78 newsm78 newsm78

# 613
  • Мнения: 4 381
      








         Светле,джанъм мерхаба,мерси  за розите,СКЪПА!!!!!Я,ако знаех,ке се ядосаш толкоз,немаше да работим днес!!!!! Иначе доволни,а????Четете сега,очила имам боол,да ви заемем некои........???

# 614
  • Мнения: 10 832
Ще попитам и още нещо -кого и защо трябва да пита Сабиха за да замине за Германия ??? АААААааа ,май
пропуснах, а  кой е бащата на Керем ??? newsm78 Галип ??? Този Галип ,който си дигна чукалата и се замете чак
в Австралия ???  newsm78 ooooh! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт