Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 513
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Добре сте се потрудили днес  newsm51 newsm51 newsm51
Кралице благодаря ти за отговорите на въпросите ми. За теб специално сини цветя като цвета на морето smile3525 smile3525 smile3525. Имах подготвен въпрос, но разбирам, че има предложение да се обсъждат епизодите последователно и аз ще се съобразя с мнозинството, така че тази вечер няма да задавам въпрос, защото е свързан с по-късен етап.

# 691
  • Мнения: 10 822






Последната снимка е на един от ЛЮБИМИТЕ ми моменти ooooh! ooooh! ooooh!
Как и прилича само зеленото на Сабиха ooooh!, а и Галката онемя като я видя...... #Crazy #Crazy #Crazy

# 692
# 693
# 694
# 695
  • Мнения: 883
Здравейте мацуранки-галипки!
Ей голям труд сте хвърлили и в неделя и днес!
Снощи по зорите - след 1,00 часа едва ви изчетох,после гледах серийките с
превода и така чак до 3,00ч призори.

Момичета - страхотни колажи, кометарите от точни - по-точни !
Светле, твойте колажи обощават любимите ми моменти!
Белл - подписите и малките снимчици - са супер!

Кралице - за тебе бих свалила Луната! Ти даде страхотен реванш на тиквениците от Нова!

# 696
  • Мнения: 0

 За шамара не ми се спори ,явно за теб е нещо нормално newsm78 ooooh! newsm78  
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
На мен също, но след като се поставя въпроса към мен съм длъжна да отговоря.И аз ще направя това като използвам ФАКТИ както казва Зизу.
В тема 15 беше поставен въпрос : Заслужи ли Сабиха шамара. Възможните отговори и съответно гласовете бяха:
Да                                     18 гласа
Може би Да                        12 гласа
Не                                     18 гласа
Може би Не                        4 гласа
Всеки да си прецени кое за него е нормално и кое не. А фактите са такива.

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 19:01 от tedi1970

# 697
  • Мнения: 0
Сега аз да си кажа: ЗА Галип съм, няколко пъти писах не оправдавам напълно някой негови действия, но постъпи правилно човека че остави Сабиха за малко, че да и дойде акъла! То нейното на какво заприлича:"иди си.., ела си." еми този човек да не е от желязо бе, мацки!


 
smile3521 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501

# 698
  • Мнения: 0
Белче ,в пост 662 вече сме щастливи ,нали  newsm44 newsm44 newsm44  love001



Све и това е така, защото Сабиха се отдаде на магията на любовта!  Wink Wink Wink
EVET!!!! newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 699
  • Мнения: 0
Сега аз да си кажа: ЗА Галип съм, няколко пъти писах не оправдавам напълно някой негови действия, но постъпи правилно човека че остави Сабиха за малко, че да и дойде акъла! То нейното на какво заприлича:"иди си.., ела си." еми този човек да не е от желязо бе, мацки!


 
Белченце,мила ами ТОЙ И НЕГОВИЯ АКЪЛ ДОЙДЕ  ooooh! ooooh! ooooh! ...па и той да не види от Събка  ooooh! тръгна ,па се върна ,па после пак..... ooooh! ooooh! ooooh!

Све, с какво се промени Галип спрямо Сабиха?- с нищо - обича я така както от първия миг когато припадна в асансьора! Просто остана не разбран в някой момемти, милия!
newsm51 newsm51 newsm51Любов от пръв поглед, която не угасна никога! Евалла на такъв мъж!

# 700
  • Мнения: 0
Обичат се хората, то щото много се обичат та чак се нараняват от обич

Бай
newsm10 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 smile3521 newsm51 newsm51 newsm51

# 701
  • Мнения: 883
Да знаете каква я свърших снощи - копирах всички преводи на Кралицата във нов файл и си го разпечатих. Shocked
Призори докато гледах сериите  newsm78 на възловите моменти - хоп правя справка с това,което ни е превела нашта вълшебна фея! Peace
И така - пак добре,че поспах 3.4 часа! Според мен всички възлови моменти са ясни! #Crazy
Но най-бях впечатлена от разговора между саби и Руха - там с червените рокли. Naughty
Направо - завих от удоволствие докато четох превода.  Close
Ей умни сценаристи бе! HugТова пък ако бяха направили пълен втори сезон
какви ли щуротевини щяха да ни поднесат. Party
А нашия УБАВЕЦ - страхотен във втория сезон Peace - точно тип,за който умирВам
и с тия Фешън джинси - направо трепач! Twisted Evil Peace
Вай-вай...................... Hug #Cussing out

# 702
# 703
  • Мнения: 4 381
                                             МЕРХАБА, БАНДА А А А А А А !!!!!!  ДЖАНЪМЛАР БЕНИМ,КАКЪВ ТОЯ ПИКНИК СЪС СЕМ. ТЮРКЯР.........!!!! Я ,ЩО НЕ СЪМ ПОКАНЕНА???Я

# 704
  • Мнения: 238
СВЕТЛА ТИ И САМА ДА СИ,НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ newsm08
ЗАПАЗИ ХЛАДНОКРЪВИЕ/това в кръга на шегата/

Никогиш.... Joy Joy Joy права ,не права НЕ СЪ ПРЕДАВАМ  Naughty Naughty Naughty.....аз съм ЛЪВИЦА ,бе Тоти Joy Joy Joy Joy Joy
БЯХ ПИСАЛА НЯКЪДЕ ПО НАПРЕД,ЧЕ ИНТУИЦИЯТА МИ ПОДСКАЗВА ЧЕ СИ СРОДНА ДУША - Е........ И АЗ СЪМ ЛЪВ Hug

Общи условия

Активация на акаунт