Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 552
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 238
ЕХ МИЛА,СУТРИН СТАВАМ МНОГО РАНО ЗА
РАБОТА И ТРЯБВА ДА СЪМ СВЕЖА И С БУДЕН МОЗЪК,ИНАЧЕЕЕЕ #2gunfire

# 661
  • Мнения: 3 504
Све, Не си сама в лафа, чета и отговарям- аз съм си за Събка, не е лесно на жената с такъв желан мъж и все някой да се навърта около него да им прави мръсно, аз тъйй като си гледам щастливите им моменти от началото, как се е халосал Гальо по таз хубава жена от интервютооооо ми става хубаво на душата

# 662
# 663
  • Мнения: 238
СВЕТЛА ТИ И САМА ДА СИ,НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ newsm08
ЗАПАЗИ ХЛАДНОКРЪВИЕ/това в кръга на шегата/

# 664
  • Мнения: 3 504
усмихнати, щастливи, влюбени - такива ги искаме, хайде пак да скоча в серийката..

Тук никой не е сам Thinking

# 665
  • Мнения: 10 831
Све, Не си сама в лафа, чета и отговарям- аз съм си за Събка, не е лесно на жената с такъв желан мъж и все някой да се навърта около него да им прави мръсно, аз тъйй като си гледам щастливите им моменти от началото, как се е халосал Гальо по таз хубава жена от интервютооооо ми става хубаво на душата
Роси , newsm78  само за Събка ли джанъм??? newsm78 newsm78 newsm78
Оф, на мен и Галката ми е слабост Heart Eyes,но newsm78 .....малко бега от отговорност,е .....и Събка има трески за делане... Joy Joy Joy...ами то и аз ако съм на нейното място....мале  ooooh! ooooh! ooooh! Галката бял ден ,няма да види Joy Joy Joy такъв убавец,
не се опазва лесно Naughty ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 666
  • Мнения: 10 831
СВЕТЛА ТИ И САМА ДА СИ,НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ newsm08
ЗАПАЗИ ХЛАДНОКРЪВИЕ/това в кръга на шегата/

Никогиш.... Joy Joy Joy права ,не права НЕ СЪ ПРЕДАВАМ  Naughty Naughty Naughty.....аз съм ЛЪВИЦА ,бе Тоти Joy Joy Joy Joy Joy

# 667
  • Мнения: 10 831
Белче ,в пост 662 вече сме щастливи ,нали  newsm44 newsm44 newsm44  love001

# 668
  • Мнения: 1 122
Сега аз да си кажа: ЗА Галип съм, няколко пъти писах не оправдавам напълно някой негови действия, но постъпи правилно човека че остави Сабиха за малко, че да и дойде акъла! То нейното на какво заприлича:"иди си.., ела си." еми този човек да не е от желязо бе, мацки!


 

# 669
  • Мнения: 1 122
Белче ,в пост 662 вече сме щастливи ,нали  newsm44 newsm44 newsm44  love001



Све и това е така, защото Сабиха се отдаде на магията на любовта!  Wink Wink Wink

# 670
  • Мнения: 10 831
Сега аз да си кажа: ЗА Галип съм, няколко пъти писах не оправдавам напълно някой негови действия, но постъпи правилно човека че остави Сабиха за малко, че да и дойде акъла! То нейното на какво заприлича:"иди си.., ела си." еми този човек да не е от желязо бе, мацки!


 
Белченце,мила ами ТОЙ И НЕГОВИЯ АКЪЛ ДОЙДЕ  ooooh! ooooh! ooooh! ...па и той да не види от Събка  ooooh! тръгна ,па се върна ,па после пак..... ooooh! ooooh! ooooh!

# 671
  • Мнения: 1 122
Мацки, работния ден приключи за мен!!!!!!!  newsm44 newsm44 newsm44

По- късно от къщи ще пусна новата тема. Мислете анкета!  Wink Wink Wink




# 672
  • Мнения: 1 122
Сега аз да си кажа: ЗА Галип съм, няколко пъти писах не оправдавам напълно някой негови действия, но постъпи правилно човека че остави Сабиха за малко, че да и дойде акъла! То нейното на какво заприлича:"иди си.., ела си." еми този човек да не е от желязо бе, мацки!


 
Белченце,мила ами ТОЙ И НЕГОВИЯ АКЪЛ ДОЙДЕ  ooooh! ooooh! ooooh! ...па и той да не види от Събка  ooooh! тръгна ,па се върна ,па после пак..... ooooh! ooooh! ooooh!

Све, с какво се промени Галип спрямо Сабиха?- с нищо - обича я така както от първия миг когато припадна в асансьора! Просто остана не разбран в някой момемти, милия!

# 673
  • Мнения: 10 831
Белче ,в пост 662 вече сме щастливи ,нали  newsm44 newsm44 newsm44  love001



Све и това е така, защото Сабиха се отдаде на магията на любовта!  Wink Wink Wink
ОФ,Оф Бел върна ме оно време назад........ newsm78 ooooh! ooooh! ooooh!
В една друга приказка,един  силно влюбен мъж беше казал на своята вечно бягяща от
трудностите любима .....ЛЮБОВТА ,ЗНАЧИ ДА СЕ ОТДАДЕШ ИЗЦЯЛО
Мисля ,че най накрая и двамата и Сабиха и Галип се отдадоха на ЛЮБОВТА СИ !!! Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 16:53 от Светла Иванова

# 674

Общи условия

Активация на акаунт