... домаШното е за цялото семейство,така се връзват по 4 стр. на 4овек ( пък ако вклЮ4ите Ейнджъл,Суити и рибоците ви остават по 2 страни4ки на глава,което си е фасулска работа.  Wink

тъкмо щях да предложа същото. аз поне така постъпих навремето, когато нас ни сполетя оцветяването. 12 страници домашно не ни се е падало, но албената ми като не обича да оцветява и половин страница едва успявах да я накарам да направи. та разпределях между нея, сестра и и мен поради липса на домашни любимци... когато и на мен и силвия ни писна, подхвърих на учителката, че всички в къщи се научихме вече да оцветяваме добре и дали не е склонна да смени домашните с нещо, което още не знаем чак толкова перфектно. разбрана жена излезе, почна да ни дава задачи за по-напреднали...
но за кратко и дълго а ми се струва рано  Thinking, онзи ден ми се върти, че силвия се мъчеше да измисля примери за дълго и, пък тя е на двойно по-голяма възраст от изабела. явно не само здравната, ами и образователната ви система е уникална. дали да не почнете да образовате и нашите президенти и прочие държавници Thinking?

Разсмя ме!