Целият Априлски отбор е засмян, след като днес се роди Дамян!

  • 31 556
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 766
Добро утро!
Тинче, да. В ИБАН-а има буквички за банката и той е достатъчен с титуляра на сметката.
Птичка, и на дъщеря ти и на Биби желая бързо излекуване!

# 691
  • Мнения: 2 149
Момиечта, аз като опитах да направя превод през ипей, не знам защо не ми даде, отхвърли ми искането...
Къде бъркам? Какви команди залагате, иначе опитах с преводи-> изпратете вносна бележка към банкова сметка-> попълних кое, как, но не ми даде, а парички имам в картата.

# 692
  • София
  • Мнения: 3 648
Като превеждаш на друг потребител в Ипей написваш само неговия КИН и готово. Ако имат регистрация да кажат КИн-а, че така май въобще няма такса. Иначе аз пратих СМС още онзи ден, че ми попадна от някъде темата.
Аги, на скайпа дай да го отработим.

# 693
  • Мнения: 2 631
Много сили и кураж на двете дечица и техните семейства!  Hug И аз предпочитам преводите, че тези СМСи не отиват всички средства за тях  Rolling Eyes

# 694
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
СМСите трябва да ги забранят.

# 695
  • Мнения: 2 149
Да, най-добре е да се регистрират в ипей, за да можем да превеждаме там направо парите по кин на потребителя. Не можах да се справя с превода, а интернет банкирането ми не работи нещо и в Пощенска банка не можаха да ми обяснят какво е станало и какъв сертификат там искат да тегля от някъде /и това не ми казаха/, та си нямам такова. Rolling Eyes

# 696
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
С пейпал не става ли? Аз така направих.

# 697
  • Мнения: 2 149
Хм, става с пейпал, но не и ако си броиш стотинките. Веднъж преведох с ПП 12 лв, таксата беше около +3. Идеята ми беше, колкото се може по-чист начин, за да може максимална част от сумата да отива при семейството, а не по банки, оператори и т.н. Това с СМС-ите ме дразни, защото в крайна сметка става въпрос за благотворителност и трябва всичко да е по сметката на детето, а не да печелят операторите. - ДДС си слагат и т.н.

# 698
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!
Мисля да обсъдим вече дали и къде ще проведем тазгодишната Коледна среща! С оглед на слабата активност - мисля, че не е рано. Ако някой е бил няъкде наскоро и му е харесало и е удобно мястото - да казва!

# 699
  • Мнения: 357
Янче, мерси  Hug.
Бързо събиране на необходимата сума и успешно лечение на красавицата Биляна  Praynig

За Коледната среща - нямам претенции за място, нито наблюдения много. Предлагам да го направим възможно най-простичко откъм организация, но все пак си кажете мнението. Мисля , че е добре да се намери един детски клуб с повече пространство за игра, да поръчаме торта и нещо за хапване и да оставим децата да поиграят, а ние да поприказваме. Май всички деца вече ходят на ДГ и там ще си имат тържество с Дядо Коледа и подаръци , така че много не виждам смисъл да го правим по-сложно. Но ако някой много държи да се заеме , няма да имам против  Peace.

# 700
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Чаена, много висок процент. Всеки си брои стотинките, или поне би трябвало. На мен оттук ми взимат някакви центове, и то не винаги (ако е регистриран имейла за благотворително дарение, нищо, сега за Биляна не са регистрирали, но здраве да е, супер минимална е таксата).

# 701
  • София
  • Мнения: 958
Милото момиченце! Sad Дано да намери успешно и бързо лечение! Ще помогнем и ние с каквото можем!

Коледната среща предлагам да е на 12 дек (неделя), че 11-ти мисля е работен ден и вероятно никой няма да скита тогава. Но пък ако има ентусиасти от другите градове (Енви?), може би ще по-удобно да има 2 почивни. newsm78  За клуба нямам идеи; има при нас един готин, ама освен на мен и Тина, на всички останали ще е далече. За Дядо Коледовци и подаръци и аз не държа - да, готино си е за децата, но Тина е права- така или иначе, ще има и вкъщи и в градината, пък и организацията ни много ще се проточи.

Ако сте решили да купувате повечко книжки на децата за Коледа, в началото на декември в НДК ще е Панаира на Книгата. Миналата година там цените на книгите бяха без ДДС, т.е. с 20% по-ниски. Peace

# 702
  • Мнения: 1 146
Аз предлагам този клуб  http://lionking-bg.com/ , има място за игра, има място и ние да си поседнем и да си полафим. Както кажете. Само от сега да кажа, че ако е на 11 или 12 дек. няма да мога да дойда, тогава е коледното парти на фирмата и за 3 дни ни няма.
За Дядо Коледа, подаръци и т.н. нямам претенции,  както прецените  Hug

# 703
  • Мнения: 3 205
А 4 или 5 декември как ви се струват?

# 704
  • Мнения: 1 030
Благодаря,Ви момичета от сърце..... Hug Hug Аз вярвам,че добрите хора са много,а Вие доказвате,че сте от тях. Praynig Praynig
Наистина,се събират паричките,въпроса е че Билянка е добре!!! Praynig Praynig
Ваня.....,Обичам те,за всичко което правиш за нас!!!!! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт