Търся рекламата на детските кексчета Barni, моля помагайте!

  • 13 808
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
Дъщеря ми страшно харесва тази реклама и по-специално песничкта, но не мога да я намеря.Ако можете помагайте!

# 1
  • Мнения: 485
и аз немога да я намеря а и ниед я обичаме

# 2
  • Мнения: 294
ей, никой ли не я изнамира Sad
и ние сме му големи фенове на Барни

# 3
  • София
  • Мнения: 182
И ние сме им големи фенове и не можем да я намерим Sad

# 4
  • Мнения: 16
http://ro.barniworld.com/flash/ro/world.php
опитайте с този линк много я харесваме и ние Peace Peace Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 182
 ooooh!  Ето това намерихме  http://vbox7.com/play:6f00ad66 , но не е на български. Въпреки това много ни харесва Simple Smile

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Синът ми я обожава, само че я искам на български  Cry

# 7
  • Мнения: 1 277
И аз се нареждам на опашката за Барни на български - така и не я открих рекламата в този вариант. Иначе друга любима ни е тази на бисквитите Орео  Crazy

# 8
  • Видин
  • Мнения: 4 921
И аз се нареждам на опашката за Барни на български - така и не я открих рекламата в този вариант. Иначе друга любима ни е тази на бисквитите Орео  Crazy
Peace ooooh!

# 9
  • Мнения: 0
Ако можете да ми кажете по кое време са я давали - някакъв интервал към половин час по някоя телевизия - БТВ или Нова, кажете кога точно я дават и поне с телефона мога да я сваля! Пишете на kosmech@abv.bg и обещавам да я запиша и да я кача така, че да я видят всички   bouquet

# 10
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами засякох я по БТВ по време на рекламите наобяд в Шоуто на Слави. След това след 13.30 по Нова  Rolling Eyes

# 11
  • Видин
  • Мнения: 4 921
13.31 по БТВ

# 12
  • Мнения: 141
И НИЕ СЕ НАРЕЖДАМЕ НА ОПАШКАТА  МАЛКИЯ СИ Я ПРИПЯВА КАТО Я ЧУЕ

# 13
  • Мнения: 193
Айде и аз тук !!!

# 14
  • Мнения: 1 731
И аз се нареждам на опашката за Барни на български - така и не я открих рекламата в този вариант. Иначе друга любима ни е тази на бисквитите Орео  Crazy

Как се яде бисквитка ОРЕО / Първо отлеееепяш ,после ...опа счупи се . Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт