Често пишкане,Нутри-маг и Но-шпа

  • 7 511
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте на всички мами.
Имам няколко въпроса към вас.
Аз съм в 5-тия месец началото обаче пишкам през 20 минути буквално.
Като отида и пишкам п една капка,а го усещам сякаш е много.Нормално ли е това?
Преди известно време пуснах тук тема за тежест ниско в корема и лека болка.
Отидох на преглед в Шейново,където ме прегледаха и ми казаха,че всичко е наред,но ми  предписаха да пия но-шпа 3x2 и Нутри-маг 3x1.Два дни след това вечерта започнах да повръщам, и тъка цяла нощ.
Отидох на лекар и ми казаха,че може би лекарствата са раздразнили корема ми.
Предписаха ми Деган и казаха,да не пия хапчетата, докато не ми премине.
Сега всичко е наред,но незнам дали да пия Нутри-мага.Но-шпато го отказах,за да не започне пак да ми дразни корема.
 аз съм в 5-тия месец началото обаче пишкам през 20 минути буквално.
Като отига и пишкам п една капка,а го усещам сякаш е много.Нормално ли е това?
Като отида на преглед ще питам докторката ми,защото,когато имах нужда от нея не си вдигна телефона цял ден.

# 1
  • Мнения: 426
Да не са някакви контракции  newsm78 И аз бях точно така към 7-8 месец...

# 2
  • Мнения: 24
Ми честно не знам да ти кажа нищо не ми казаха,може би затова ми изписаха Нутримага и Ношпато,но след онази кошмарна нощ не смея да пия нищо.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 901
За медикаментите се консултирайте с гинеколога си.
контракции по принцип не могат да се объркат.
Може бебето да притиска пикочния ви мехур. Имате ли болка при уриниране? Можете да си пуснете изследвания.

# 4
  • Мнения: 27 524
Аз съм в 5-тия месец началото обаче пишкам през 20 минути буквално.
Като отида и пишкам п една капка,а го усещам сякаш е много.Нормално ли е това?

Категорично не  Naughty

# 5
  • Мнения: 718
Може бебето да притиска мехура, но може и да е цистит.  newsm78 Консултирай се с док.

# 6
  • Мнения: 1 677
Пусни си и урина. Отиди отново на лекар, добре е и с уролаг да се консултираш. Може и бебето да притиска, може да е цистит или нещо друго

# 7
  • Мнения: 24
Ами пускаха ми изследвания за урина,когато повръщах и казаха,че всичко е наред.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 901
И тогава ли имахте тези симптоми? Или са нови?
Консултирайте се с лекар. Може би ще ви пуснат изследвания.

# 9
  • Мнения: 8 925
А парене при уриниране има ли?
Може би още една урина, но стерилна да се пусне?

# 10
  • Мнения: 24
Ами от началото на бременността май е тъка,вече не помня.Нямам парене и болки.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Да ти кажа и при мен от вчера има нещо подобно, в 9г.с съм и утре ще давам урина, а лекарката ми предписа Неоринал СР, пих първото хапче преди 3ч и съм доста по-добре, това лекарство е екстракт от бяла бреза, ако искаш се консултирай с лекаря си, но при мен имаше и парене при уриниране

# 12
  • София
  • Мнения: 32
Аз бях така през цялата бременност, само че като ходех до тоалетната през 30мин. си пишках както си трябва. Това ми беше най-досадното нещо през цялата бременност. Моята лекарка каза, че просто бебето е по- ниско и ми притиска мехура и за това се получава така. Предполагам, че и при теб и нещо подобно, не се притеснявай и не взимай лекарства,,освем ако не е наложително. Успешна и лека бременност

# 13
  • София
  • Мнения: 373
 За лекарствата не мога да ти кажа, но аз от 4-ти месеца пишках много често. Да тръгна на път с автобус- абсурд, след 30- тата минута вече не издържах. А да не ти разправям в 9-ти месец как беше. Отида до тоалетна, тръгна на магазина и след малко пак ми се ходи  ooooh! .След като родих не можех да повярвам, че мога да държа по 2 часа без тоалетна. И аз го носех много ниско. Много се кефех на тези майки с хубави оформени стомахчета. Моят стомах по- скоро приличаше на увиснал чувал. Малко се отклоних от темата  Blush

# 14
  • Мнения: 31 384
Най-добре ще те посъветва лекар и ше ти направи изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт