LaRedoute.fr - 163 - Големите намаления - 01.07 - 07.07

  • 77 688
  • 2 176
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Временно
  • Мнения: 788
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-en-toile-fille.aspx?pro … =1&pos=15_n_n

тези са ги пуснали всички номера и цветове, някой може ли да ми каже за краче 13см кой номер отговаря ?

Преди 2 дни получих 23 номер,стелката е 14,5 -15 см,не мога да я измеря точно,защото не се вади.Дъщеря ми е с краче около 13-14 см(сега пробвах да я измеря,но тя не стои мирна).Обувчиците са много сладурски,на нея са и широки,но като се залепи лепката няма как да и се извади крачето.Те е с нормално краче,което значи,че стават и за по-пухкавки крачета.Но много им се радва и вече си ги носи!

# 2 116
  • Мнения: 111
ЯЯ не е точно така аз от 23 имах пуснати 5 с 5-те дойдоха  Peace
Според ме е на късмет

# 2 117
  • Мнения: 59
didipp, купих 2 чифта и ги намалих  с различни кодове,не помня вече точно кой за какво използвах, но всичките са на първа страница на другата тема.Намаляха се с всеки код , който е валиден и е за зелени цени.Даваха и БД и подарък и 20 евро намаление. може да се опита и с  комбинация с нещо друго, за да се ползва скод 30/55.ААз всичките съм си ги оползотворила, така, че не мога да пробвам вместо някой друг.Последно , ако не се лъжа ,от тоя род, действаше  кода с жирафската чанта.
Даниелка 82, взимай  ги , не им се чуди, че да не свършат! Laughing

# 2 118
  • Мнения: 59
Мерси, мацки. Наистина на някои сутиени чашката си отговаря, други ми идват умалени и за това питах точно за този модел ако някой е поръчвал. Peace
А да ме насочите, мъжа ми носи боксерки М-L, кой номер да му взема? 40/42 ли?
уФФФ!!!Те мъжете , за бельото са толкова особени!На един  му е удобно да му е прибрано и стегнато.., на друг - да му е широчко/поне 2-3 номера отгоре Laughing/, да се проветрява!? И да не му влизало  едикъдеси.Ит.н и т.н .
Мисля , че ще му са големички?? ThinkingДа кажат и други мами

# 2 119
  • Мнения: 0
didipp, купих 2 чифта и ги намалих  с различни кодове,не помня вече точно кой за какво използвах, но всичките са на първа страница на другата тема.Намаляха се с всеки код , който е валиден и е за зелени цени.Даваха и БД и подарък и 20 евро намаление. може да се опита и с  комбинация с нещо друго, за да се ползва скод 30/55.ААз всичките съм си ги оползотворила, така, че не мога да пробвам вместо някой друг.Последно , ако не се лъжа ,от тоя род, действаше  кода с жирафската чанта.
Даниелка 82, взимай  ги , не им се чуди, че да не свършат! Laughing



Права си ще взема 27 номер, пък ако са ни малки все на някой ще зарадвам  Wink

# 2 120
  • Мнения: 397
МомиченЦа, някоя има ли тези дънки?
Дали си отговарят?? Исках да си поръчам 162 размер и докато се двоумя и те свършиха, сега има само 168 размер.
Ако взема за пълни момичета 162 размер много ли ще са ми големи(нося 162-34/36)?
Мерси?

# 2 121
  • Мнения: 177
http://www.laredoute.fr/vente-short-special-basket-modele-adulte … mp;sizecode=00046
Кой размер от тези адидаски отговаря на L?Някой има ли ги,ако може мнение за тях?

# 2 122
  • Мнения: 28
МомиченЦа, някоя има ли тези дънки?
Дали си отговарят?? Исках да си поръчам 162 размер и докато се двоумя и те свършиха, сега има само 168 размер.
Ако взема за пълни момичета 162 размер много ли ще са ми големи(нося 162-34/36)?
Мерси?

Може ли линк към тези дънки?

# 2 123
  • София
  • Мнения: 1 183
Малко снимки от днешните ми колетчета  Simple Smile
Хлебопекарната е огромна,колкото малък телевизор  Shocked Ще я разучавам,дано да работи  Praynig
От дрехите съм тотално разочарована.От всичко ми става само лененият панталон и шарената туника,също и силиконовите презрамки  Laughing Най-сполучливата ми покупка от второто кашонче са етажерките,трябваше да пусна още 2-3 броя.Синята чанта не е лоша,големичка е,подходяща е за плаж или за количка,бях поръчала 2 броя,но са ми пратили само една.Чудя се дали да се занимавам да им пиша.
Ризите ще са за подарък,дано са хубави и точни.
Другите дрехи не ми стават или не ми харесват,поне струват центове и не ме е яд много  Whistling Ще обзавеждам роднини и познати...

# 2 124
  • Мнения: 3 766
Ще ми помогне ли някой за оразмеряване на мъж за дънки?  Талия 110, ханш 117. Мноооого ще съм благодарна!

# 2 125
  • Мнения: 4
Mомичета този панталон отговаря ли си на номера?

http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-entrej-83-cm.aspx?p … e=2&pos=9_n_n

# 2 126
  • Мнения: 2 892
къде се записва реф номер?  Embarassed Embarassed Embarassed

# 2 127
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Мацки, дебна усилено мъжките маратонки Пума (онези бежовките, дето бяха само в 44 и 45 номер налични) и се появиха 45, но дори и да са умалени, пак си мисля, че ще хлопат на половинката, която иначе носи обувки 43 Rolling Eyes Дали някоя по погрешка си е пуснала 44, а да иска 45 Whistling
За кои маратонки Пума точно става въпрос?
http://ivanichka.snimka.bg/other/la-redoute.272972.18717750 - ако са тея - имаме 44 - на мъжа ми са му големи - по нататък в албума съм ги сравнила с едни други пуми от миналата година -  пак 44 номер - разликата е огромна. Така че по-добре не се лъжи още повече пък с 45  Hug
Нашите така си стоят и се чудим какво да ги правим Sad
Иве, точно тези, душко - моя докато не знаеше дали ги иска като му обяснявах по телефона, после виждайки ги, адски ги хареса и ме кара да му ги дебна. Странно ми е това с мерките, обаче Rolling Eyes По принцип имаме вкъщи друга Пума, Асикс, Ню Баланс, Скечърс - всичките са 43 номер, стелката им е дълга 28см и е широка най-много 9,6см. Затова гледайки мерките, дето си ги дала за 44 номер, си мисля че са ОК и че на половинката биха му били добре. 45-ти отпадат от дебненето при това положение. Ама защо пък такава голяма разлика с другите ви Пуми newsm78

# 2 128
  • Мнения: 136
Днес по обяд пуснах поръчка и още не е фактурирана, а друг път в делничен ден ми фактурират до 2-3 часа  Thinking Някой да има с не фактурирана поръчка от днес?

# 2 129
  • Мнения: 438
Иве, точно тези, душко - моя докато не знаеше дали ги иска като му обяснявах по телефона, после виждайки ги, адски ги хареса и ме кара да му ги дебна. Странно ми е това с мерките, обаче Rolling Eyes По принцип имаме вкъщи друга Пума, Асикс, Ню Баланс, Скечърс - всичките са 43 номер, стелката им е дълга 28см и е широка най-много 9,6см. Затова гледайки мерките, дето си ги дала за 44 номер, си мисля че са ОК и че на половинката биха му били добре. 45-ти отпадат от дебненето при това положение. Ама защо пък такава голяма разлика с другите ви Пуми newsm78
[/quote]

аз имам 3/4 чифта поръчвани пуми и всичките си отговаряха , докато не дойдоха точно тези само че червените . с голяма мъка установих че са със мноооооого странна номерация и са много широки . със сълзи на очи ги продадох , на един познат с по широк и по голям крак от моя .

Общи условия

Активация на акаунт