Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 68

  • 32 506
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А пък като ми видите новата кола... newsm09 newsm09

...само тихо да не чуе Кушлев.

# 646
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Попе, вие с Ийит правите една и съща грешка: чакате да ви предложат. Айде, ти си поп, може, ама Ийит е мъж, бе, пич! Как така "ако ми предложи"  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Прекалил е с везането и мъжките хора, забравил е как се атакува женско, май  Joy Joy Joy Joy
здравейте,момичета Hug Hug
ако не се обидите(че човек вече го страх да се изкаже в някоя тема[/size)искам да уточня,че Ийит не казва ако ми предложи,а ако приеме(kabul etse)
още веднъж се извинявам за нахлуването в темата  Blush
ооооо, Алиии...насалсън ма булкя...???  love001  love001  love001 newsm51 newsm51

# 647
  • Мнения: 23
добре съм,Зизке,забавлявам се с вас,имате невероятно чувство за хумор всичките  bouquet  bouquet

# 648
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Много златнааааа бееееееееее Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Алейнамицаааа,много нещо се извиняваш Laughing Laughing Laughing Laughingя кажи в коя  тема са толкоз обидчиви да ида да им налея акъл в чутурките Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз твоя превод не мога да го глътна Mr. Green.кво значи"ако приеме"?той пък да има късмет да я попита fight

и да те питам,кога смяташ да започнеш по-често да нахлуваш при нас,че се забравихме Hug Hug Hug Hug

# 649
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хади беееееее...що не пишете? Петък вечер е... ooooh!

# 650
  • Мнения: 23
Много златнааааа бееееееееее Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Алейнамицаааа,много нещо се извиняваш Laughing Laughing Laughing Laughingя кажи в коя  тема са толкоз обидчиви да ида да им налея акъл в чутурките Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз твоя превод не мога да го глътна Mr. Green.кво значи"ако приеме"?той пък да има късмет да я попита fight

и да те питам,кога смяташ да започнеш по-често да нахлуваш при нас,че се забравихме Hug Hug Hug Hug
ами аз ви чета(в последно време колкото и да не мога да влизам) Mr. Green
и да ме замервате с домати boo,аз се чувствам част от селото  Heart Eyes

# 651
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Много златнааааа бееееееееее Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Алейнамицаааа,много нещо се извиняваш Laughing Laughing Laughing Laughingя кажи в коя  тема са толкоз обидчиви да ида да им налея акъл в чутурките Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз твоя превод не мога да го глътна Mr. Green.кво значи"ако приеме"?той пък да има късмет да я попита fight

и да те питам,кога смяташ да започнеш по-често да нахлуваш при нас,че се забравихме Hug Hug Hug Hug
ами аз ви чета(в последно време колкото и да не мога да влизам) Mr. Green
и да ме замервате с домати boo,аз се чувствам част от селото  Heart Eyes
Байдауей...ти си член и в едно друго село...дет не си минавала отдавна. Thinking

# 652
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
да бе,ще те замерваме,в наше село сме културни гражданки...само по сексуалните въпроси малко прекаляваме,ама това е от вредното влияние на попа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

мацки,днес си мислих дали като пуснем и последната серия да не го подкараме отново,ама да гледаме на ден по серия ,за да проверим какво ни е убягнало на първото гледане(което си беше доста разпокъсано).не знам за вас,ама на мен първите серии вече са ми вЕтър и мъгла Mr. Green,а като си помисля,че и субове съм редила и би трябвало да ги знам наизуст ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 653
  • Мнения: 23
Много златнааааа бееееееееее Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Алейнамицаааа,много нещо се извиняваш Laughing Laughing Laughing Laughingя кажи в коя  тема са толкоз обидчиви да ида да им налея акъл в чутурките Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз твоя превод не мога да го глътна Mr. Green.кво значи"ако приеме"?той пък да има късмет да я попита fight

и да те питам,кога смяташ да започнеш по-често да нахлуваш при нас,че се забравихме Hug Hug Hug Hug
ами аз ви чета(в последно време колкото и да не мога да влизам) Mr. Green
и да ме замервате с домати boo,аз се чувствам част от селото  Heart Eyes
Байдауей...ти си член и в едно друго село...дет не си минавала отдавна. Thinking
аааааа минавам,кмете, Naughty,само че не се разписвам,само киризя и толкоз Mr. Green

# 654
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
и още нещо...очаквам да се включите с предложения за обновлението на първата страница на темата,за да посрещнем новия сезон подобаващо
да не говорим,че ако пуснат филма по някое ТВ,много нов народ ще навести селото-град,града-градина,града-градушка ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!не,градушката нас ни е била,хеле пък мен Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 655
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Добър вечер!
syd_13, emely, dajoan, aleynam, Venetat, късметчето, pachetooo (+ 1 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Леле,малко се оживила темата.Личи си,че е петък вечер! По едно време бях само с 1 гост. Hug Hug Hug Hug Hug

# 656
  • Мнения: 417
Зизу,ще ме приютиш ли в твоята хралупа? Mr. Green
Попе,аз мислих докато Езелито и компания си пекат дупетата да подхванем друг сериал..... Mr. GreenШегувам се Mr. Green
Не е лоша идеята ти,ама ако ще се мълчи пак така...... Crossing Arms

# 657
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


извинявам се ,ако съм вгадила някой,но не можах да не споделя тази кретения с вас Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 658
  • Мнения: 0
Зравейте момичета . Аз пиша в друга тема там преди доста време споменаха , че сериала го има с превод . Наскоро изгледах всички серии . Естественно сериалът е супер. От скоро запачнах да ви чета .  И сега си позволих да пиша . Ако започнете гледането от първите серии с удоволствие ще се включа в коментара. Разбирасе стига да нямате нищо против.  Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 417
dajoan,иска ли питане?!Добре дошла HugВлизай,настанявай се.Аз се опитвам да се настаня в новата  хралупа на Зизу. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт