Внимавайте с минералната вода Торн Спринг!!!!!!!!

  • 15 532
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
Аз скоро купих една вода "Бебе", която после действително видях че има зелена утайка на дъното. Изхвърлих я. Сега съм купила една "Савина -розова", пише че е с ниска минерализация. Колебаех се да взима изворна на "Михалково", на която също пише че е с ниска минерализация. Иначе и ние сме основно на розов Девин, но ми се искаше малко да я сменя вече.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 242
Анти-реклама обикновено се прави на нещо популярно.
Водата Торн спринг трудно може да бъде заподозряна в популярност. Още по-малко в този подфорум, в който обикновено отнася негативни отзиви.
Затова и ще оставя темата.

# 17
  • Мнения: 4
Благодаря.Нямах представа, че и за тук е нужен стаж.Все пак съм нова мама. Тези, които ме заподозряха в корпоративни интереси, може би ще ми дадат необходимите телефони, за да си потърся хонорарите  Wink

# 18
  • Мнения: 9 449
От самата поява на тази марка на пазара съм доста предубедена към нея!Не съм купувала и няма и да купя.За мен фаворит си е Горна баня и Девин за детето.

# 19
  • Мнения: 1 534
Аз си спомням ,че тази тема май не е първата за тази вода. Защото аз точно от тук,научих че въпросната вода е далече от подходящата за бебета. А това беше доста отдавна.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Не виждам нищо лошо в подобно предупреждение.Аз лично вече споделих че не я купувам и ми е гнусна,но е хубаво и други майки да го знаят,или сами да се убедят.

# 21
  • Мнения: 186
Абсолютно съм против даването на мин.вода на деца и особено на бебета

# 22
  • Мнения: 718
Бях опитала Торн Спринг преди време и така я хвърлих. На детето не ми е хрумвало да я предлагам.

# 23
  • Мнения: 48
Сервираха ми тази вода в заведение,като отпих едва не се изплюх Sick водата от краините квартали от уличните чешми  става повече за пиеене от нея Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 56
Сервираха ми тази вода в заведение,като отпих едва не се изплюх Sick водата от краините квартали от уличните чешми  става повече за пиеене от нея Mr. Green
Е чак пък толкоз!

# 25
  • Мнения: 1 875
В тази вода се образуваха парцалчета, след като я кипнах в термокана.

# 26
  • Мнения: 41
С много висока минерализация е, аз се чудя как си позволяват да пишат че е подходяща зе бебета.

Изкарахме един месец в Гърция, в Атина - там водата е много варовита, като я кипнеш става на парцали - има утайка, и аз с едни филтри за кафемашина...цедих..

# 27
  • София
  • Мнения: 23 098
Сервираха ми тази вода в заведение,като отпих едва не се изплюх Sick водата от краините квартали от уличните чешми  става повече за пиеене от нея Mr. Green
Е чак пък толкоз!
Абсолютно подкрепям мнението, че тази вода е по-гадна и от лошата питейна  Peace
Аз също за пръв път я опитах в заведение и най-учтиво помолих за чешмяна вода  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 424
Тази вода я продават в един от бебешките ни магазини. Наложи ми се веднъж да купя една малка бутилка (нямах време да преваря за пиене и излезнахме на разходка, а в хранителните магазини, които ми бяха на път имаше все студена Девин с розов етикет) и взех от тази. Сипах му малко в шишето колкото да има докато се приберем и преваря вода, а останалата вода я изпих аз....честно казано не ми се видя нещо по-различно от другите води.

# 29
  • София
  • Мнения: 56
Тази вода я продават в един от бебешките ни магазини. Наложи ми се веднъж да купя една малка бутилка (нямах време да преваря за пиене и излезнахме на разходка, а в хранителните магазини, които ми бяха на път имаше все студена Девин с розов етикет) и взех от тази. Сипах му малко в шишето колкото да има докато се приберем и преваря вода, а останалата вода я изпих аз....честно казано не ми се видя нещо по-различно от другите води.
Именно. Може и да не става за кърмачета, но чак пък да не става за пиене, мисля, че е доста преувеличено. Пила съм я и е точно като всички останали води. Все пак да не изпадаме в крайности.

Общи условия

Активация на акаунт