Когато сте с чужда жена?

  • 4 641
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
Да,да и аз си го помислих това,че няма къде да се похвали smile3532.Аз ви казвам направо е за съжеление,няма на кой да се похвали,а и пари няма. rotfImbo

# 16
  • Мнения: 88
Abe momche medicinata e dosta naprednala,idi da se pregledash.Ako tia ne ti pomogne idi na bilkar,vrachka, baiachka,kurshum da ti leiat ama nedei da se izlagash taka Joy.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Стига бе...оставете човека, гадно е така... Confused

# 18
  • Мнения: 43
Когато Ви се случи да сте поканени на "гости" с преспиване от някоя Ваша позната на която мъжът е в командировка, как се чувствате у тях?

Сърбам си от любимото му питие, замезвам с неговото мезе, пуша му от цигарите, ползвам от неговите презервативи, ползвам шампоана му и какво ли още не.

А Вие как се чувствате?



Добре Thinking разбрах, че явно се харчиш на пазара щом те канят, но аджеба ти след питието и мезето не оправяш ли и съпругата? Защото по написаното си мисля, че си само за едното хапване и пийване и секса пак остава за съпруга  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 46 520
Тая тема не е интересна, по-добре щеше да звучи "Носите ли гащите на мъжа на лИбовницата?"  Peace

# 20
  • Мнения: 238
Тая тема не е интересна, по-добре щеше да звучи "Носите ли гащите на мъжа на лИбовницата?"  Peace

Споко, Никол! Ванчо ще пусне и такава... като му дойде времето.

P.S. Ако не ви харесват темите му, просто ги подминавайте и не му се нахвърляйте на момчето! Като остане ден-два-три-пет без отговори и ще спре да воайорства из форума. Хайде, аз пиша в неговите теми за пръв и последен път! Ще ме последвате ли?

# 21
Ребека браво най сетне.Сега севте 4ета тази тема и отговорите.И какво пише само упреци колко бил болен и какво ли не ако не ви харесва дадена тема не пишете по нея бе хора.Пишете по темите по които има какво да отговорите или имате мнение.Не е необходимо да се правите на велики дайте мнение по темата но как да стане това като това е тема на която трябва да отговори мъж мисля освен ако не сте нещо обратни незная  Thinking
А сега по темата:
Е Ванка немога да разбера защо требва да му ядеш на 4овека мезето може поне това и презервативи да си земеш от вас или от магазина бе!
Нестига 4е жена му праскаш ми му ползваш и нещата,а малко по колегиално 4е не се знае знае ли се  Joy hahaha #2gunfire

# 22
Кефя се как пищите като ощипани госпожици, ама дали сте искрени кой знае?

Имам да Ви кажа две неща:

1. Аз не правя такива неща. Един колега ми сподели как си прекарва времето и аз реших да чуя и Вашето мнение.
2. Не е луд който яде баницата, а който му я дава!!!

Благодаря на Всички които дадоха своето мнение!!!

Оттук нататък Ви оставям темата без да имам отношение към нея!!!

Общи условия

Активация на акаунт