Гадателка от Горно Езерово - Бургас

  • 41 144
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
искам да ви кажа че тази жена казва лошите неща (нямам предвид че добрите не ги казва Grinning) доколкото съм ходила съм останала с впечатление че за магии не говори и такса си няма-оставаш и каквото ти е на сърце.. и аз не вярвах но впоследствие всичко ми се случи когато даже бях забравила какво ми е казала.. основно говори за по важните неща-от сорта болести смърт семейство бъдеще и по малко за гаджета приятелки купончета и т.н.

# 31
  • Мнения: 9 680
Момичета тази жена познавала всичко  newsm78
Като познава всичко, защо не си познае числата от тотото и да не се занимава с наивници?!  newsm78

И аз винаги съм се чудила защо "виждащите бъдещето" не вземат да познаят числата от тотото, да играят нац. лотария, да заложат на коне, кучета, да играят покер, фондовата борса...  Mr. Green

Имаше една серия на Алф:
Алф: Уили, наистина ли Австралия са един ден пред нас и когато при тях е утре при нас е още вчера?
Уили: Да
Алф: Ами тогава защо не им се обадим да питаме за печелившите числа от лотарията?
  hahaha

Те така и нашите наивници!  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 215
искам да ви кажа че тази жена казва лошите неща (нямам предвид че добрите не ги казва Grinning) доколкото съм ходила съм останала с впечатление че за магии не говори и такса си няма-оставаш и каквото ти е на сърце.. и аз не вярвах но впоследствие всичко ми се случи когато даже бях забравила какво ми е казала.. основно говори за по важните неща-от сорта болести смърт семейство бъдеще и по малко за гаджета приятелки купончета и т.н.
Темата е пусната преди повече от 4 години, но ти се регистрира специално, за да кажеш за жената  Laughing

# 33
  • Мнения: 2
искам да ви кажа че тази жена казва лошите неща (нямам предвид че добрите не ги казва Grinning) доколкото съм ходила съм останала с впечатление че за магии не говори и такса си няма-оставаш и каквото ти е на сърце.. и аз не вярвах но впоследствие всичко ми се случи когато даже бях забравила какво ми е казала.. основно говори за по важните неща-от сорта болести смърт семейство бъдеще и по малко за гаджета приятелки купончета и т.н.
Темата е пусната преди повече от 4 години, но ти се регистрира специално, за да кажеш за жената  Laughing


има някакъв проблем ли?

Общи условия

Активация на акаунт