Моля за мъжко мнение....

  • 4 470
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Да има мноо джобове и да не ти се впиват никъде. Party
На 200% Simple Smile
И аз много мразя онова да не може да мръдне и да имам конци в г.з-а ( да се впиват ).
А джобовете - задълже - цигари, ключове, кинти, телефони, на малкия колите  Laughing Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 11
Защо пък да не се впиват никъде  Mr. Green


Щото като видим некоя кака добрина, дедовия ще рипне и едно оная ще види и ще й се дигнат излишно акциите, второ гащата ще се премести напред и ще ми се мандрахерца у цепката на гз и ще побеснея и така...

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

има такива, но това са му ГОРНИТЕ плажни панталонки...
После остава по бански Wink


П.П: наскоро бях на плаж и там се подвизаваше един мъж с горепосочените плажни бански. И кат' му стана еди-си-кое... чак се личеше, че е рязан шмайзер. Още по-голям отврат.

# 33
  • някъде ...
  • Мнения: 37


има такива, но това са му ГОРНИТЕ плажни панталонки...
После остава по бански Wink
Малеее, ти си го навличаш като зелка - хахахаха

# 34
  • Мнения: 866
Шани, защо изобщо си се заела да му избираш бански Simple Smile Да си ходи човекът с каквото му е удобно  Peace

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, защо изобщо си се заела да му избираш бански Simple Smile

Щот' искам да ми радва окото. Той няма претенции.
А всичко тръгна от там, че никъде не мога да намеря светлосин (лазурно) бански. А имаше такъв, който вече се развали (няма ластици) и си го искам пак в същия. Адски много му отива.

ddragon - сам се облича. Пък и ти директно по бански ли ходиш на плаж? 
 

# 36
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Шани, защо изобщо си се заела да му избираш бански Simple Smile

Щот' искам да ми радва окото. Той няма претенции.
А всичко тръгна от там, че никъде не мога да намеря светлосин (лазурно) бански. А имаше такъв, който вече се развали (няма ластици) и си го искам пак в същия. Адски много му отива.

ddragon - сам се облича. Пък и ти директно по бански ли ходиш на плаж? 
 

Ми аз директно си ходя с подобни на горепоказаните панталонки, като под тях НЯМА нищо, за да му е свободно на резервния мозък Simple Smile
+ че аз съм на 2 минути пеш от плажа и докато изляза от морето и съм си в нас Simple Smile
Абе да попитам, вие като порастнете и вече не става да си играете с кукли и да ги обличате и т.н., за това ли си взимате мъже? Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе да попитам, вие като порастнете и вече не става да си играете с кукли и да ги обличате и т.н., за това ли си взимате мъже? Simple SmileSimple SmileSimple Smile

за това си раждаме деца Wink
А мъжете ги командваме, като кротко им се подчиняваме...

# 38
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
А имаше такъв, който вече се развали (няма ластици) и си го искам пак в същия.

смени му ластика ...

# 39
  • някъде ...
  • Мнения: 37
за това си раждаме деца Wink
А мъжете ги командваме, като кротко им се подчиняваме...
Ахаааааа, а докато още нямате деца, използвате каквото е под ръка Simple SmileSimple SmileSimple Smile

На 1/3та от женените мъже, майките им все още им купуват гащите.
На останалите 2/3 - жените.
Сума ти народ пък се изпедерасти.

После - не останали инстински мъже ...

Девиатор, братле трябва да си направим обща снимка, да има доказателствен материал че са съществували до към началото на 21ви век, и че не е бил само един по нашите ширини.
НЕМО, и ти с нас Simple Smile

# 40
  • Мнения: 0
Девиатор, братле трябва да си направим обща снимка, да има доказателствен материал че са съществували до към началото на 21ви век, и че не е бил само един по нашите ширини.
НЕМО, и ти с нас Simple Smile

а бе трима мъже .. пак сме малко ... а ако се снимаме заедно ще вземат да казват че приличаме на тримата от запаса  Mr. Green или на тримата глупаци  Laughing знаете ги жените ... угода нЕма  Crossing Arms

# 41
  • София
  • Мнения: 407
Е, щом няма да е на шведска тройка, става.  Mr. Green

# 42
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Е, щом няма да е на шведска тройка, става.  Mr. Green
Бе тройка ако ще е, ще е на по 3ка с гарнитура, ако ще е шведска, ще да е маса Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 43
  • Мнения: 866
А по темата, мнението на мъжът ми (или по-скоро въпросът) също е: Това не е ли за жени Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
А по темата, мнението на мъжът ми (или по-скоро въпросът) също е: Това не е ли за жени Simple Smile

Точно - за такива без цици  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт