КИВИ+КОМ = КИС - 4

  • 24 987
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ИРЕНКА ПРАВЯ И ПРАЩАМ ПО ПОЩАТА ПИЛЕНЦЕТО Mr. Green Hug Hug
МАСТЕРЧЕ нали знаеш че те следя аааааа Wink Heart Eyes
ДЖЕЙДА децата са добре растат Медун вече е 24кг и ме носи като бръмбар сламка не мога да се боря с него вече  ooooh! hahaha hahahaВики тренира че пак ще има състезание..

Тъкмо преди малко превръзвах дедко дето го цепиха че лепенката му се беше одлепила и раната с конците му цъфнала навън  ooooh!Промих го и му сложих нова .

АЙДЕ МОМИЧЕТА ЛЕКА ВИ НОЩ ...



   

Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 23:29 от ЗИЧЕ

# 16
  • Видин
  • Мнения: 961
Зичеее, много благодаря за темичката!Страхотна е! Hug Hug Hug
И аз съм скапана от работа тези дни Crazyа утре се отново кръстници на една малка принцеса
До сега гладих, разкрасявах се...абе това са хубави неща Peace

И аз искам пиленце...таковата... Mr. Green

Гроги съм, гушкам ви и лягам, че утре цял ден купона ще е пълен Wink

# 17
  • Мнения: 4

Добро ви утро.
Хайде на кафе в новата темичка.
Зиче Hug Hug Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА
ЖАКИ приятно ти кръщене .После кръстницата искаме да видим Hug Hug
МОНИ ти снощи де се губиш бреее Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Искам да е винаги така хладничко както тази нощ ..еххх мечти  Sick

Днес ми е тъжно и криво 8 месеца татко го няма вече Tired Tired
Майка ми днес  тръгна на екскурзия до Гърция от трета възраст клуба им безплатно иначе миналата екскурзия им искали 10лв за транспорт ..Не щеше да тръгва че днес е деня на татко  ...та и се накарах да иде да се разсеи.Като седи в къщи няма да го върне ...
 Те там нали са близо  със новия граничен пункт са все едно у дома си Mr. GreenТа така при нас е това .
ВЗЕМЕТЕ СИ МОМИЧЕТА ЗА  БОГ ДА ПРОСТИ ТАТКО



Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 09:12 от ЗИЧЕ

# 19
  • Мнения: 221
Добро утро момичета!

Мони благодаря за кафето.  Hug
И аз сядам да пия, кафе пред компа.



И още нещо към кафто!



Жаки, приятна кръщенка и хубави емоции.  Peace
Зиче, Мони, Иренче и всички не споменати....

Зиче миличка, лека му пръст на татко ти.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Приятен и ползотворен уйкенд!

# 20
  • Мнения: 5 001
Приятен и ползотворен уйкенд

 smile3532 smile3533 smile3534 smile3508
Oхаааа......отивам да се възползвам веднагически....таковата.....Мо'е да се вържете да не изпопадате  Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Наборе,приятно кръщене!

Зиче,Светла му памет на тате ти!

Иренче ,Фейче,Дилче,Дидка,Юле,Люска и всички,които не споменавам  newsm51

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 09:28 от TheNMaster

# 21
  • Мнения: 66
Зиче ,светла му памет на татко ти  Flowers Rose
При нас е много мрачно,аха да завали всеки момент.Сама съм с тримата зверилници,а такава глава ме болиииии.Нещо кръвното май пак  Tired Тук съм и ще ви чета,стига да има какво де,че като знам колко пишете през уйкенда  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 001
Люска тя главата сигурно те боли заради промяната в налягането.....Пийни едни Апче или на няколко пъти стискай меката част на длантта между палеца и показалеца(там има точка за главобол)  Hug

# 23
  • Мнения: 221
Приятен и ползотворен уйкенд

 smile3532 smile3533 smile3534 smile3508
Oхаааа......отивам да се възползвам веднагически....таковата.....Мо'е да се вържете да не изпопадате  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Хайде вземач колана, да сЪ вЪржа.... smile3534 smile3532

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЗИЧЕ Бог да го прости татко ти Praynig

ღ Жаклин ღ хубав празник на вас  Hug
Тука валя цяла нощ, гадост, и ме въртяха болежките по ставите ....
отивам до втората употреба ..току излизат съкровища.....може и да пиша пак и да пусна някоя снимчица
Слънчев ден ви желая и много настроение!

# 25
  • Мнения: 2 433
Добро утро и от мен...то станало икиндия ама... Mr. Green
който седи по нощите - му утро!!!! Joy

Гледам в добро настроение сте днес! Hug а така ви искам . Нема да се даваме!
Зиче , Бог да го прости тати. Да му е светло на душата. Hug Не тъгувай приятелко, на по-добро място е! Hug

Диде-  да ти кажа и 3те авокадо ми пораснаха. Пуснаха корени като свински опашки и се разцепиха в средата. От там излезе филиз, които за сега наподобява малка аспержа Thinking Едната е посята в пръст директно, другата в чаша с памук, третата в изкуствена еко почва. Не съм ги дупчила само им обелих ципата. ще покажа снимки ама още малко да дръпнат!

Жаки - хубав празник днес!
Мастерче... нещо не чух????? Whistling WhistlingОт километрите ще да е!!! Joy
Джейда , мерси за кафето - тъкмо навреме , щото до преди малко нямахме ток, или по точно на 3 пъти нямахме ток.....  и чак сега си го сипнах!!!
Ние след малко отиваме на ранчото, че с преместването на книжарницата 10 дена не съм ходила. То и валя да речем, ама съм се затъжила. Ще взема апарата да показвам покрив Mr. Green Mr. Green Или поне , докъдето сме стигнали.


Докато пиша тзи мъничък пост... 3 пъти спира нета - АМАН с тоз ЕОН днес явно ще порази техниката на целият град. Да ти спират тока през 10 мин .... и да ти правят пикове по 3 пъти докато го пуснат... #Cussing out Ма не е като да ми земат 250лв за април , нали #2gunfireизроди...Сега отново няма нет. Чакам да се появи , че да натисна "публикувай"

Продължавам да пиша , чакайки... Twisted Evil интернета...
Да ви кажа книжарницата тръгна. Прави ми 3 пъти по големи обороти от преди. Явно си има значение мястото. Нищо че на другият ъгъл е най известната севлиевска книжарница... явно за всеки влак си има пътници. Старите клиенти идват и викат "По пейката ви познахме" JoyДнес Мирела е на работа. Тя преди не искаше да работи в събота щото и беше скучно - нямаше чан-чун човек. Сега и звъннах да я питам как е - и тя ми отговори- "после, после " и затвори. Но то има хора по пътя - а това е важно

нета дойде - стрелям, преди да е спрял пак, че няма да го изпратя до обяд така

# 26
  • Мнения: 5 001
Мастерче... нещо не чух????? Whistling WhistlingОт километрите ще да е!!! Joy
kO ДА ЧУЕШ БРЯ.... smile3533 smile3534ми то с е тайна бре!  Mr. Green Само по тръскането шЕ познаеш.....хи-хи-хи-хи-..... Joy Joy JoyОх!.....умрях от смях! hahaha hahaha hahaha hahaha
Много се радвам за "Кламерчето"  Hug Hug Hug Hug Hug САМО ТАКА!!!!!
Юле....За авокадото......Ей го мойто....гледам го трета година...Не знам хубаволи е или не,но ми беше жал да изхвърля семката(костилката) навремето и нА сега......Гледаме се....таковата... Mr. Green
http://media.snimka.bg/6438/019131070.jpg  .......
нЕ,че е нещо ужасно красиво,но ми е жал да го изхвърля(щот' аз съм се грижила за него  Whistling)
Абе...луда работа(съм  аз)......

# 27
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добре се зеленее авокадото  Hug
Моето пък нищо непусна Mr. Green Пак ще си купя....
Купих си бански за 1.40....сега го метнах да се пере в пералнята с другите нещица..тъй и тъй ще се врътка.Сланинки несланинки...взех си половинки бански....ще ви го покажа...без моето тяло обаче, да не ви стресирам излишно  Mr. Green
 тук...http://didimam.snimka.bg/other/narodni-tanci.493416.19220013  кака ви го раздава танцьорка , а тукаааааа      http://didimam.snimka.bg/family/nov-dom.489588.19126895  го раздавам градинарка, но вече снимката не е актуална....скъсах си първата тиквичка, всичко е нацъфтяло и пораснало....
мили мои, отивам да подремна   bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Благодаря ви момичета  Hug
ох свърших с месенето и раздадох на комшиите ..
ЕТО И НА ВАС ДА НЕ СЕ СЪРДИТЕ  Wink


уЙкендите завързаха ли се аааа Joy Joy Joy  hahaha hahaha
Много се смях с вас момичета толкова сладка грешка ДЖЕЙДА не бях виждала  Hug

МАСТЕРЧЕ АЙ СТИГА С ТЕЗ ЕПИЦЕНТЪРИ БРЕЕЕЕ smile3534
Авокадото си го гледай няма да го махаш виж какво е хубаво Hug Hug Hug

ДИДКА това градината на къщата ли е дето купихте Hug HugМного си я подредила браво  Hug Hug А каква танцьорка си само  Hugприиска ми се да дойда и да се хвана с вас да потропкам Hug Hug

ЮЛЕ хайде чакаме снимки и от КЛАМЕРЧЕ и от строежа  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 613
уЙкендите завързаха ли се аааа Joy Joy Joy  hahaha hahaha
Много се смях с вас момичета толкова сладка грешка ДЖЕЙДА не бях виждала  Hug

 

Грешка, грешка ама виж някои се възползват от нея hahaha
Зиче , лека му пръст на татко ти. А мамчето добре, че сте я изпратили малко да се разсее.
Мастерче, и аз съм така с моите растения. Харесва- не харесва - мое ли е гледам си го. Сега в двора имам ужасно много калифорнийски мак. И като знам, че догодина ще стане още повече - чудя се къде да го разсаждам още или на кой да давам. Защото хич не ми се иска да го изскубя и изхвърля.... Rolling Eyes
Дидке - де е банския?
Юле - за Кламерчето - хип-хип ура. Все така да върви, че и повече.
Луси , виж пишем, ама и ти пиши. Hug
Аз изчезвам на вън, таковата..... Hug

Общи условия

Активация на акаунт