Аз съм декемврийска мама на мъж или на мадама!!! №6

  • 22 996
  • 691
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 195
Започвам да изпадам в тиха паника, докато ви чета. Simple Smile Аз съм в 16 седмица + 5 дни и абсолютно нищо не усещам. От време на време се усеща нещо като...хм... прибълбукване, но това е всичко. Не мога да определя перисталтика ли е, бебе ли... А вие сте толкова категорични (говорите за ритничета даже), че започвам да си мисля всякакви кофти неща. Или пък бебето е кротушко...  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 2 216
Не си мисли никакви кофти неща!Аз също се чудя какви ритници усещат, ама явно като е първа бременост, ще почакаме малко. Това бълбукане, което усещаш вече знам, че е бебчето, не са черва, газове и т.н....

# 62
  • Варна
  • Мнения: 195
Пфю! Друго си е като знаеш, че не всички са от 'ритниче-усещащите'  Grinning Ама по книга(Google) пише, че вече си е време. И ти имаш сходни усещания на моите, нали? Ще чакаме и т'ва си е. Аз и пола не знам... и изобщо... при мен е пълно неведение с един грамадански тумбак! Grinning

# 63
  • Мнения: 1 274
Чак ритници не  , още е рано, но леки побутвания да.Аз тепърва днес усетих бебето, едно като побутване, сравнявам с първата бременност и знам , че не е перисталтика, предполагам ритниците към 18седмица и нещо.
Иначе за първа бременност е съвсем нормално по-късно, не се притеснявайте.

# 64
  • Мнения: 84
Благодаря ти dobra Simple Smile.Да за първа бременност е номрално и аз с криско едва усещах Wink.Тумбачето ми е пораснало.

# 65
  • Мнения: 34
Аз да споделя за олиото на Икаров забелязах че не ми става еластична кожата а по-скоро че въобще не попива в кожата

До сега само това кремче което си купувам от една аптека където си го правят там само то ми действа добре и страхотно омекотява кожата.

Всички които са от Русе мога да ви кажа от къде си го купих на лични и да го пробвате ако все още не сте почнали да се мажете с нещо или не сте доволни от това което имате Peace

# 66
  • Мнения: 1 572
Която, вероятно другата седмица ще идвам в Русе, така че пиши и на мен за кремчето.
А за усещането на ритничета, някъде бях чела, че зависи как е разположена плацентата. Марков ми каза, че съм с ниско разположена плацента и с едно изключение не усещам още нищо, хем ми е 2ра бременност.

# 67
  • Мнения: 471
Искам да се обърна към момичета от Русе:
Вчера си писахме със ⅞ ...and Happily Ever After и ни хрумна, че ще е добре да се срещнем и да се запознаем. Така, че който е от Русе и е "ЗА" идеята да ми пише на лични кога ще е в Русе
(че сега нали е отпускарски сезон) и горе-долу кога му е удобно да се видим (през уикенда или през седмицата, и по кое време на деня).

# 68
  • Мнения: 16
Аз да споделя за олиото на Икаров забелязах че не ми става еластична кожата а по-скоро че въобще не попива в кожата

До сега само това кремче което си купувам от една аптека където си го правят там само то ми действа добре и страхотно омекотява кожата.

Всички които са от Русе мога да ви кажа от къде си го купих на лични и да го пробвате ако все още не сте почнали да се мажете с нещо или не сте доволни от това което имате Peace

аз не съм от Русе но ако ми дадеш телефона на аптеката и ми кажеш как се казва кремчето мисля че ще мога да си го поръчам да го пратят с куриер и с наложен платеж

# 69
  • Мнения: 1 070
Какво означава наложен платеж?

# 70
  • Мнения: 1 274
 ⅞ , наложен платеж е да го платиш след като курира ти го достави.

# 71
  • Мнения: 1 070
Аха и аз така си помислих.
Благодаря за отговора.

# 72
  • Мнения: 34
Наистина ще бъдете много доволни,но пак ви предупреждавам че миризмата не е от най-яките Joy #Crazy аз се мажа със запушен нос понеже миризмата ми се навира в муцуната,но много бързо попива и не оставя дразнещо чувство че си се намацал с нещо Hug

# 73
  • Мнения: 1 274
Която, все забравям да кажа, че ми пристигна панталона, от сайтчето , което даде!Ами номер М ми е голям, май ще го нося в последните месеци, добре че не поръчах Л.
Малката е с херпангина, изсписаха ни антибиотик, но се чудя дали да го давам,те тук в бг ги дават за щяло и нещяло, докато във френско ги дават в изключително тежки състояния!Там постоянно вървят анти антибиотик кампании!

# 74
  • Мнения: 34
mari:) много съжалявам за малката че в това хубаво време е болничка ooooh! много неприятно,ти си прецени какво да правиш.

А за панталона аз лично не съм си поръчвала нищо от там но мацките които са казаха че са много доволни,но ти си много слабичка и затова и най-малкия номер да си беше взела нямаше да ти стане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт