Спирала за мигли 3

  • 115 020
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте,
Някой използвал ли е дегримьор Clinique - take the day off. Моля споделете впечатления.  Praynig
Препоръчвам ти двуфазен да си вземеш.Ланком имат,Кларинс също,чистят перфектно.
Благодаря за препоръката. Използвала съм няколко пъти двуфазен на Лореал, но ми е мазен и лепкав. Моите очи са чувствителни и явно не понасят двуфазните дегримьори. Sad

Nenna, благодаря за линка. Ще прочета и там.

# 706
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Моля, препоръчайте ми дегримьор за чувствителни очи.

Аз бих ти препоръчала да си вземеш мицеларна вода, повечето марки имат. Маха грима перфектно и не дразни очите.

Повечето двуфазни дегримьори не са за чувствителни очи. Хубаво изключение е дегримьорът със синчец на Ив Роше  Peace

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Благодаря Лу   bouquet
Не съм ползвала, но ще опитам.

# 708
  • Мнения: 779
Новата ми спирала - IsaDora Mega Lengthening Mascara

# 709
  • Мнения: 5 832
Набарахте ми много болна тема. Купувала ъм толкова много спирали, че вече съм забравила и какво съм пробвала и има голяма верочтност да повторя някоя грешка. Ще кажа за някои, за които се сещам. Това нещо става горе-долу, нищо особено обаче, не бих повторила.
Товадори не искам да си спомням за него, няма такаваа отврат, миглите ми ставаха все едно съм ги мазала с лепило.
Купувах и една със силикон, която уж професионална, ама не й помня вече името, помня само, че капачето беше прозрачно и имаше гребенче. Та тя беше като чорба, все едно съм си измила миглите, точно така стоеше. Последното ми разочарование е ей тоя боклук . Няма такава гадост, като бях малка съм имала спирали от 4 лв. и бяха по-добри. Супер много се наслагва по четката, никакъв шанс да се нанесе равномерно, от което следва, че миглите се слепят много и се усеща супер тежка. А цената не е никак малка - на промоция беше 16 евро. И сега кулминацията. Може да ви се стори супер нелогично, обаче от всички спирали - евтини и скъпи, аз съм доволна от ето това нещо Лошото е, че в Испания няма как да си я набавям, понеже не познавам дистрибутори на Орифлейм. Купувам си я като си ходя в БГ, което досега ми се случваше често, но вече няма да е така и отсега се чудя как ще си набавя спиралата, когато ми свърши. Препоръчайте ми нещо изпробвано, задължително със силиконова четка, за обем, или с ефект на изкуствени мигли. Парите не са кой знае колко важни, но все пак не ме хвърляйте в джаза с някакви цифри, от които да ми опадат миглите, че ми писна да давам пари за спирали, които изхвърлям, или подарявам.

# 710
  • Мнения: 64
Направо пускам снимката  Simple Smile

Разделя и удължава, не е за обем и не наслагва. Разресва добре и я има в три варианта цветове - черна, кафява и мисля синя.
Добре звучи, ще се пробва задължително!  bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 39 124
Телескопик на Лореал препоръчвам. Силиконова четка, удължаваща.
Само не и карбон блек.
Ох, защо ли не взема и аз да се върна на нея, а се мъча с боклуци...

# 712
  • Мнения: 777
Телескопик на Лореал препоръчвам. Силиконова четка, удължаваща.
Само не и карбон блек.
Ох, защо ли не взема и аз да се върна на нея, а се мъча с боклуци...

Подкрепям  Peace само че златистата, а не сребристата....

# 713
  • София
  • Мнения: 6 497
Аз също съм най-доволна от Телескопика от Лореалските спирали, за този вариант става дума

# 714
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Отзиви за тази Praynig

# 715
  • Мнения: 6 648
Вземам си втора такава ,много ми харесва

# 716
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Би ли казала точно какъв ефект се постига с нея и от кои други спирали си била доволна,за да добия някаква представа?
Благодаря ти предварително.  Hug   bouquet

# 717
  • Мнения: X
Не съм доволна. Голямо кокорене пада пред огледалото докато малко от малко се постигне някакъв по-плътен и подреден ефект. Освен това доста бързо започва да пари на очите.

# 718
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Момичета - с коя ръка нанасяте спирала на лявото око - с дясната, с лявата или с и двете  newsm78 (не едновременно  Hug Embarassed)

# 719
  • Мнения: X
На всяко око със съответната ръка. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт