Спирала за мигли 3

  • 115 029
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 428
Днес и аз се сдобих с промоционална спирала на Максфактор и съм много доволна  Party Моята е розова и аз си я взех от Ремедиум. Нямам търпение да я пробвам как стои  Flutter

# 691
  • Мнения: 88
Днес и аз се сдобих с промоционална спирала на Максфактор и съм много доволна  Party Моята е розова и аз си я взех от Ремедиум. Нямам търпение да я пробвам как стои  Flutter

Кажи дали си доволна после Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 39 168

Някой да ми даде мнение за новата спирала на Буржоа - Elastic?

И за новата оранжевата на Мейбълин да ви питам? newsm78

# 693
  • Мнения: 1 167
Наскоро взех по препоръки от тук спирала на Лореал Лаш Архитект сивата---ееее няма такъв боклук.
Сплъстява , не подрежда миглите ами се слепават веднага. Ужасна работа! #Crazy Sick

# 694
  • Мнения: 331
Наскоро взех по препоръки от тук спирала на Лореал Лаш Архитект сивата---ееее няма такъв боклук.
Сплъстява , не подрежда миглите ами се слепават веднага. Ужасна работа! #Crazy Sick
Аз пък я обожавам! Да не си случила на менте? Или може би си е индивидуално  със спиралите... newsm78

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 03:35 от Hope_4_life

# 695
  • София
  • Мнения: 901
Наскоро взех по препоръки от тук спирала на Лореал Лаш Архитект сивата---ееее няма такъв боклук.
Сплъстява , не подрежда миглите ами се слепават веднага. Ужасна работа! #Crazy Sick

При мен така се получаваше в началото - сякаш пуска доста туш и четката нещо не можеше да се справи  Mr. Green Или бъди по-упорита, или след като я нанесеш минавай миглите с някой силиконова четка ако имаш от стара спирала - те разделят и може да премахнат малко от излишни туш  Peace

# 696
  • Мнения: X
Направо пускам снимката  Simple Smile

Разделя и удължава, не е за обем и не наслагва. Разресва добре и я има в три варианта цветове - черна, кафява и мисля синя.

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 14:56 от Анонимен

# 697
  • sofia
  • Мнения: 176
хубавичка , оправи линка, моля за да я видим и ние! Peace Simple Smile

# 698
  • Мнения: X
Mалко повече инфо.
http://www.chicprofile.com/2010/01/review-max-factor-lash-extens … ning-mascara.html
http://beautycosmetic.biz/max-factor-max-factor-lash-extension-e … scara-p-4353.html
Трябва да отбележа, че съм доста претенциозна от към спирали, понеже в общи линии е единственото, което слагам като грим, но тази ме впечатли. Среден клас цена, преди месец реших да я сменя за две други - на мейбълин една изцяло зелена и на орифлейм джордани. Обаче и двете не ми допаднаха, постоянно ги сравнявах с тази на макс фактор и в крайна сметка ги подарих и се върнах на нея. Сега единствено мисля да експериментирам с цвета  Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 15:09 от Анонимен

# 699
  • София
  • Мнения: 901
Моля ви кажете спирала, която да извива и повдига миглите  Praynig Praynig взех си новата на Буржоа - за обем става, но не извива  Close

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте,
Някой използвал ли е дегримьор Clinique - take the day off. Моля споделете впечатления.  Praynig

В момента използвам спирала на Ланком, която се сваля доста по-трудно. С предишната на Клиник нямах проблем - отстранявах я с тампон, напоен с вода.

Спиралата на Ланком определено е по-добра.  Hug

Моля, препоръчайте ми дегримьор за чувствителни очи.

# 701
  • Мнения: 2 592
Аз ползвам дегримьора на Lancome и съм много довoлна (спиралата ми също е Lancome)  

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Благодаря Nenna,
Колебаех се, но вече реших да си го взема. Би ли споделила на каква цена го купуваш? Praynig

# 703
  • Мнения: 2 592
Аз си го купих в комплект със спиралата, беше някаква промоция. Вече е на привършване и пак мисля да си взема него, наистина много ми харесва  Laughing
Но каква е цената му отделно не знам  Rolling Eyes

Тук намерих тема за дегримьори, можеш да я погледнеш:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259956.15

# 704
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте,
Някой използвал ли е дегримьор Clinique - take the day off. Моля споделете впечатления.  Praynig


Препоръчвам ти двуфазен да си вземеш.Ланком имат,Кларинс също,чистят перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт