Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 42

  • 49 965
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 498
Лагуни,тя госпожата сигурно затова избягва да го сънува напоследък, Joy съзнанието и избирателно се е насочило към по-приемлив вариант за сънуване!Иначе ще и се разместят нормалните представи на милата! Laughing/Госпожата,шегувам се!Не се сърди,джанъм!/
Ама и ти отде го измисли това с чичката?! ooooh!  #CrazyКато се замисля може и да се окажеш права... newsm78 Преди клюките го бяха загаджили с Таркан!Току-виж се оказало че има нещо  в това... tooth

# 16
  • Мнения: 0
Викторче , дамата на Тарду много образована да му се не види.Благодаря ти за инфото и интервюто което си поместила!Хм , да видим на къде ще задуха вятъра.Опитвам се да гледам на изказването на Тарду от смешната страна ,че иначе нещо не ми се понрави много....

Госпожата до колкото разбрах е сънувала Керем  ooooh! Съчувствам и на жената!

А за Къванч и чичката, не аз го измислих , а просто папараците ги бяха излови с еднакви сценарии и други такива нещица и как да не си правиш разни изводи и заключения!?Ноооооо и през ум не ми е минавало ,че в клюките за Таркан има някаква истина.Мачо си ни е момчето и това личи от километри.

# 17
  • Мнения: 4 498
Стига де!Шегувам се за Къванч.Аз пък харесах отговора на Тарду!Мисля,че все пак не бива да се пренебрегва факторът"образование"!Иначе за какво хиляди хора се трепят да учат и пропиляват години от живота си ,докато други си живеят безгрижно и щастливо и после всички получават еднакъв старт и шансове?!Не е много справедливо:единия полагал усилия да работи върху себе си,другия се развявал и си живуркал,а накрая и двамата с еднакви стартови позиции!Не е честно.А и образованието си има своето значение.Създава ти не само знания ,но и собствен"почерк",позиция, и другите не могат да те манипулират,моделират и т.н толкова лесно ,както ако си неук.
А иначе какво друго да каже Тарду:"Хубава е!Интелигентна!Вземам я!" Joy

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 21:00 от vikktory

# 18
  • Мнения: 282
Едно интервю с чичото където споменава и Къванч и да очакваме изненади

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/adnan_bey_den_sok_aciklama_ … kmak_istedim_.htm

Ето това преведе Гугъл.

Попитайте-ı Memnu рекордьор в класацията на дисплея на серия от драматични изявления на г-н Аднан.
0.24, извършено през юни и на сезона на "" Аднан Попитайте-ı Memnu на бей шах метод, "каза той между нас, направи изявление в програмата драстично.

- "Не знаех, че поредицата" финал. Но "едно гърло общи Bihter, аз казах" Той правеше шеги. Ние се смееха заедно. "
- "Поредица е един много прост въпрос, по-тясна среда, ние предлагаме вълнуващи и естетически начин. Всичко това става в залата. Ние очакваме да разбие рекорд в последната класация. "
- "С тази серия, не мога да забравя две години, които прекарах в живота ми. "Попитайте-ı Memnu наруши структурата на семейството е била поискана. Турците не вярвам такова нещо като структурата на семейството. Човечеството е структурата на семейството. Освен това, изкуството не е дидактичен. Придържайте се към изстрел в главата не се преподава. Оферти за цял живот. Необходимо, за да получите това, което искате, ще остава за останалото. "
- "Забавни неща са се случили след окончателно. Да се обърна по пътя към улицата "е жалко да Bihter" казват те. Аз се засмя. "

"Ние ще отидем до Бодрум с жена ми в продължение на 25 години."

- "Жена ми и 25 години в Бодрум Cihan където имаме хотел. Ще взема на умора на годината там. "Ще бъде много плуване и четене на книги. Бих се използва за сърф. Ние се използва за плаване, но ние не може да се върне. Те ще дойдат с лодка, за да ни спаси. Сега аз не сърф. "
 - "Копнея за последните една-годишен период от моята оранжерия. Аз съм много щастлив с моята възраст и ми сегашното положение. "" Баща ми искаше да се hariciyeci. Но аз ще настоявам на качеството. "
- "Аз себе си купува например Gökçer Cüneyt покоен."

"Той е моето момче."

племенник на шаха в серия Методи "за Behlul Tatlıtuğ Kivanc анимационния" като синовете ми. Аз я намеря много нежен и талантливи ", каза той. Cihan Шах-гордост дни преди Tatlıtuğ метод бяха поканени на вечеря в дома си в Cihangir. На производството в "Шах дойде да посети брат. Ние говорим за нови проекти. Има изненади, но не мога да кажа ", каза той.

Вместо със Сонгюл ще има изненади с чичкото.Изобщо не съм изненадана обаче.Това го очаквах.

След финала на филма 'Aşk-ı Memnu имаше интервю с изпълнителя на ролята на Аднан бей в едно предаване, където той каза, че и той не знаел, какъв ще е финалът на филма, но през цялото време повтарял, че искал да стисне за гърлото Бехлюл.Това било един вид шега.Една обикновена история беше предадена естетически издържана и с много чувство.На финала очаквахме да имаме висок рейтинг.
 Благодарение на този сериал изкарах 2 незабравими години.За фила казаха, че е разрушил стереотипа на турското семейство, но аз не вярвам, че турското семейство е имало някакъв стереотип.Изкуството показва един живот от който научаваш това, което искаш, а другото оставяш на заден план.
 След финала се случиха и смешни неща. Както си вървя хората се обръщат и казват" Жалко за Бихтер" и аз избухвам в смях.

С жена ми от 25 години почиваме в Бодрум

С жена ми Джихан от 25 години почиваме в Бодрум в един и същ хотел.Там ще си почина, ще плувам, ще чета книги. Преди сърфирах в морето, но не се справях, затова вече няма да сърфирам.

Липсват ми студентските години, но съм доволен от годините и живота си.Винаги съм искал да стана актьор.
За Къванч, който във филма изпълнява ролята на племенника му Бехлюл, Селчук Йонтем казва, че му е като син.Много го обичам и го намирам за много талантлив.
 Преди няклко дни Къванч беше поканен в дома на Селчук и Джихан Йонтем в Джихангир на вечеря. На излизане от там той каза, че им е бил на посещение. Говорили за нови проекти. Ще има изненади, но Къванч нямало да ги издаде.

# 19
  • Мнения: 3 280
nevinn   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

За малко стар привкус на новата темичка пускам някои снимчици:

Сонгюл Йоден в роля от преди години



От същия филм "Vasiyet"



И още:











Но най-сладка е в "Перла", разбира се




# 21
  • Мнения: 0
Стига де!Шегувам се за Къванч.Аз пък харесах отговора на Тарду!Мисля,че все пак не бива да се пренебрегва факторът"образование"!Иначе за какво хиляди хора се трепятда учат и пропиляват години от живота си ,докато други си живеят безгрижно и щатливо и после всички получават еднакъв старт и шансове?!Не е много справедливо:единия полагал усилия да работи върху себе си,другия се развявал и си живуркал,а накрая и двамата с еднакви стартови позиции!Не е честно.А и образованието си има своето значение.Създава ти не само знания ,но и собствен"почерк",позиция, и другите не могат да те манипулират,моделират и т.н толкова лесно ,както ако си неук.
А иначе какво друго да каже Тарду:"Хубава е!Интелигентна!Вземам я!" Joy

Съгласана съм за образованието, макар че много хора получават такова и въпреки вкичко не са достатъчно умни, ерудирани и адаптивни за да се възползват от него!На мен лично щеше да ми звучи по- добре и по- правдоподобно,ако беше казал ,че е много талантлива и работлива /иначе го харесвам Тарду /.Както и да е , няма да задълбаваме темата.Ще поживеем, ще видим какви са му намеренията, пък и тези на Сонгюл.

# 22
  • Мнения: 0
nevinn , ти си ни другото голямо слънце в темата! newsm51 newsm51

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
В първата брачна нощ, която не се състоя- ако помните играта на Сонгюл беше великолепна !





Много й отива червено


Но май съперницата й харесала роклята Wink




На Сонгюл сестра й Ейлем:





По темата за "Перла" още снимки:

Дядо Екрем Бора на младини









Да не остане назад леля Шереф:





Нихан и малкото Мехметче в паузата между снимките




# 24
  • Мнения: 4 498
 ooooh! Лагунита,как ще каже такова нещо,дарлинг?! LaughingОнзи цербер ще го сдъвче с парцалите!!!Тя за нищо и никакво виси на сним.площадка , newsm78 а в същото време прави изявления,че целувките м/у него и Сонгюл са изкуствени и не ревнува.Ако човекът реши да направи някакъв комплимент сигурно изобщо няма да се отлепи от него до края на снимачния процес.А за останалото да не говорим.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
а в същото време прави изявления,че целувките м/у него и Сонгюл са изкуствени и не ревнува

За мен това се тълкува именно, че ревнува newsm78 Защо се оправдава един вид, ако не ревнува?
Или трябва да се разбира "за онази целувка не ревнувам, но за всичко останало се късам от ревност" Sick

# 26
  • Мнения: 167
Като Шерефчето втора нема. Laughing Laughing Laughing

Викторче, не успях да сложа онова нещо.

# 27
  • Мнения: 0
Ей това момче печели все повече симпатиите ми.Много го харесвам като Рафи!Айча също щеше да се впише перфектно в комедийката.

# 28
# 29
  • Мнения: 0
Светле , мерси за снимките и особенно за първата!  bouquet Скъсах се да търся снимки точно от неосъществената първа брачна нощ.Наистина супер игра направи Сонгюл, щом и аз чупех ръце и се припотявах с нея...Много ще ми липсва филмчето мили мои ,много!Няма друго като него.И да знете ,че аз изобщо не съм предубедена Naughty  tooth tooth tooth

Общи условия

Активация на акаунт