Лудото, си е лудо :)

  • 2 198
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 381
луд на шарено се радва.....

Определено достра смело, но все пак явно такъв ти е стила на обличане. Аз не си падам по такива експерименти.... все ме влече па класическото. Най- много веднъж си направих руси и тук таме червни кичури...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Както казват - На хубав човек всичко му отива!
Иначе би било покъртително. Много си смела! И хубава!  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 140
Много ти е готино така,на мен много ми харесва.Имаш дълга и хубава коса.
И е станало интересно.Поздравявам те имаш кураж да го направиш,аз немога.
Честита прическа  bouquet

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Страхотно ееееееееееееее! Искам и аааааааааааааааааз! Много ти отива, перфектно, влюбих се в косата ти!!!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
весела ти е косата и определно ти отива на излъчването и стила

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Браво АнМари. Много добре е станало. Честита ти прическа.
И аз нямам смелост, пък и не би ми отивало на стила на обличане.

# 21
  • Мнения: 460
честито АнМари, много си готинка:)
Като те видях и ме зачовърка едно такова, да видим и аз докога ще изтрая. Преди години бях със зелена коса две лета и една зимна ваканция, ама с гранофурин, за по евтинко че от приключенстване почти не ми оставаха пари. Айде лятото от морето бързо падаше, тамън до първия учебен ден, ама като се боядисах една зимна ваканция, идват учебните дни, а аз още зелена, вързах си косата за по прилично, и децата нищо не забелязаха в началото, ама като се обърнах да им пиша задачите на дъската ... мани, мани, добре че свикнаха бързо и колегите си замълчаха тактично.
Поздрав от още една луда глава newsm10

# 22
  • Мнения: 2 142
Браво АнМари, много красиво е станало. Ама то хубавото си е хубаво. Много те харесвам, Wink отдавна.

# 23
  • Мнения: 2 596
АнМари, честито!!! Много добре изглеждаш така.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
paraplanercheto като рече "Гранофурин" ... аз същото го бях правила ама с Пиоактин Simple Smile Една такава лилавка се разхождах, и ужасТ ... хич не падаше ... зеленка само със спрей съм била Simple Smile Ама големи експериментаторки сме Simple Smile

# 25
  • Мнения: 614
искам и аззззззз smile3511 само че аз съм брюнетка и  няма да е толкова готино  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 460
АнМари, сестра ми ходеше лилавка по едно време, сега като се замисля разбрани хора са нашите, браво и на мъжа ти, много е хубаво така, да ти се радват:)))

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Честито! Много си готина така!  Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 4 212
е, супер.  Peace Много добре ти стои, много свежарско и младежко. Само така. Hug

Общи условия

Активация на акаунт