моля ви - подходящи цветове за спалня

  • 25 410
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Пускайки тази тема Ви моля за съвети.http://eti77.snimka.bg/other/snimki.515151
Предстои ми "козметичен" ремонт на спялята- боя и дограма.Моля Ви дайте ми съвет съобразно цвета на мебелите за цвета на стените и за това - щори или завеси. Аз си мисля за зелени стени, а за цвета на завесите и шалтето оранжево, но знам ли  Thinking А и прозореца - бял ли да е? Ще ми бъде приятно и ще съм благодарна да чуя и други мнения.

# 1
  • Мнения: 577
Зелени стени пердетата може пак светло зелено или както си решила оранжево. Ако е слънчева стаята може едни външни щори.

# 2
  • Мнения: X

ето една статия относно цветове за спалня :

http://www.zadoma-bg.com/index.php?option=com_content&task=v … 512&Itemid=91

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 441
Аз мисля ,че по-добре би било цветът на стените да е бледо жълт или екрю.Завивката на леглото може да бъде в по-наситен цвят или както искаш-оранж.

# 4
  • Мнения: 29
Да, определено зеленото е подходящо за тази спалня. Светло по-топло зелено мисля... За оранжевото - бих се въздържала. Представям си зелена спалня със завеси по цялата дължина на стаята в цвят шампанско, бежово,  или нещо подобно и завивките в цвета на завесите.

# 5
  • Мнения: 0
Благодаря за съветите Ви. Да стаята е светла - източен прозорец и аз мисля за външни щори, но чакам като дойде фирмата за размер за дограмата и да даде оферта за цена. А ако оставя това перде в оранжево и бяло ще пасне с едни плътни завеси шампанко и бежово ooooh! А ако стените са в жълто, то няма ли да се намали контраста с мебелите /сага са бледо лилави, но така не е добре/А иначе цветовете у нас са три- залено, жълто и оранжево и откъде го измислих това лилаво преди незнам Confused

# 6
  • Мнения: 29
За пердето ти нищо не съм споменавала Simple Smile Нямах предвид да остава. Оранжево не върви - не ми се вързва с цвета на мебелите. Ако пък сложиш външни щори, няма нужда от завеси.

# 7
  • Мнения: 577
За спалня бях чела или гледала, че най-подходящо е зеленото, стени, завеси и завивки. Нашата спалня е в зелено. 
А най - неподходящи цветове червено, оранж и черно.

# 8
  • Мнения: 0
 Sad Ох, момичета, какво му е на оранжевото, то ми е любим цвят  Embarassed А за щорите- в хола съм с външни щори и бяло перде, не ми се вижда претрупано- неможе ли и двете

# 9
  • Мнения: 0
За спалня бях чела или гледала, че най-подходящо е зеленото, стени, завеси и завивки. Нашата спалня е в зелено. 
А най - неподходящи цветове червено, оранж и черно.

Като казваш зелено имаш предвид и стени и завеси ли, не се ли слива, а цвета на мебелите какъв е?

# 10
  • Мнения: 0
http://www.vmstil.com/index.php?p=catalog&cat_id=52

третата снимка ми харесва/ естествено с оранжевото/ не че видях цени

# 11
  • Мнения: 577
Да стените са бледо зелено пердетата са по тъмни от стените, а мебелите са венге. Не мога да намеря снимка да ти покажа.

# 12
  • Мнения: 34
И аз съм "за" зелени стени, но бледо зелено, с пердета малко по-тъмни от стените. В бъдещата ни спалня ще сме с външни щори и перде, без завеси.  Peace

# 13
  • Мнения: 25
Хммм, лично аз не харесвам зелено и светло кафяво (като мебелите ти) като комбинация. Мебелите са доста класически - мислила ли си за по-"тежка" комбинация- напр. стени шампанско, а завеси и шалте в старо злато. Или ако искаш по-контрастно- някакъв шарен тапет зад леглото, комбинирано с шалте и завеси в един от цветовете.

# 14
  • Мнения: 0
Гледах завеси цвят "старо злато", много ми харесаха и тези "интериорни тапети" /така ли се казват/ ще им видя цените, примерно само на стената зад спалнята...боже то не било лесно Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт