Oriflame

  • 3 609
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Аз лично ползвам медицинска бяла козметика, до колкото мога да си го позволя, а когато нямам вазможност Oriflame. Ползвала съм и Avon, Synergie, Revlon, но честно казано не съм доволна.
Относно декоративната козметика въпреки че не се гримирам особено ми е страст и съм купувала какво ли не. Няма определена фирма, на която да съм фен, но преди две седмици си поръчах прословутото червило на Avon дето Салма Хайек го рекламира и мога да кажа, че въобще не ми харесва. Като го слагаш е като лепило, а после устата ти е като гипсирана. Е сигурно ще ти издържи цял ден, но аз лично не успях да го изтрая и 10 минути. Предпочитам през 2-3 часа да си оправям червилото пред това да се чувствам некомфортно.

# 16
  • Мнения: 1 111
 и аз гласувам за Орифлейм.Ползвам и неща на Ейвън,обаче после винаги съжалявам,че съм ги поръчала...
Докато с Орифлейм не е така,доволна съм от крема за ръце и тяло "мед и мляко,от червилата им,от спиралата с 500 % обем,както и от пудрите им за тяло.
Сега ползвам и един нощен крем гел и направо съм възхитена от него.Докато от кремовете на Ейвън винаги ми излизаха пъпки... Close

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Я дайте нет-каталога им...?

# 19
  • Мнения: 377
http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

 smile3503

И заради това предпочитам Oriflame мога да им видя каталога on-line а не да се чудя от къде да го търся Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
мерси;)

# 21
  • Мнения: 2 596
Аз пък много харесвам парфюмите на Орифлейм и само тях си ползвам от години.

# 22
  • Мнения: 377
Няма защо Wink

# 23
  • Мнения: 381
И аз съм била дистрибутор на Орифлейм и от повечето неща съм била доволна.Е то всички фирми имат качествени и не толкова продукти.А от Ейвън съм доволна само от кремовете за ръце.За сенките им няма да говоря Naughty
А относно другите марки които са по скъпи и аз ползвам но когато мога да си го позволя. Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 596
От години съм представител и на Орифлейм и на Ейвън. Аз лично не мога да кажа коя от двете е по-добра, при едната декоративната козметика е определено по-развита, при другата силна страна е бялата козметика и така, и така. Трудно е всички продукти в един каталог да са перфектни, то и цените са различни, все пак. Например за себе си пазарувам сенки от едната, лосиони и душ-гелове от другата ...

# 25
  • Мнения: 239
А дали може директно да се пазарува от сайта?За пълнене на потребителската кошница искат регистрация,но единствената,която намерих е регистрация за консултант.

# 26
  • Мнения: 377
А дали може директно да се пазарува от сайта?За пълнене на потребителската кошница искат регистрация,но единствената,която намерих е регистрация за консултант.
За съжаление не може, но се попълваше един формуляр - оставяш си данни за контакти и до 24 часа консултант се свързва с теб. Не съм много сигурна как точно беше.

# 27
# 28
  • Мнения: 2 161
Има разлика между Виши и Орифлейм, и тя не е само в цената или качеството. Тук става въпрос за каталожна търговия, продукти които не можеш да намериш в аптеката или в магазините. Така че, много ясно че има много по-хубава и качествена козметика, въпросът е че не всеки може да си я позволи, затова коментираме козметиката с по-достъпна цена, а и обменяме опит, защото както казах вече, преди да поръчаш продукта, не можеш да знаеш дали е хубав, а тук все някой ще го е пробвал преди теб Crazy
По повод това което каза се сетих,че наскоро някой ми беше казал,че виши също се разпространява каталожно .А в България продават продуктите им в аптека.Дали е така?

# 29
  • София
  • Мнения: 9 483
Мисля, че не е вярно това твърдение за Виши. Wink Naughty
Аз по скоро знам, че Виши не са толкова медицинска козметика, колкото изискванията на производителят и е тя да бъде продавана само в аптечната мрежа. Wink

Общи условия

Активация на акаунт