Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 47 282
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 427
              Здравейте арабски  цветя и звезди  Heart Eyes
             Аз не съм фен на футбола , така че ми е все тая кой ще стане шампион  Mr. Green
             Тук ни удари дъждовното време днес, а като гледам прогнозата за утре , май пак ще сме дом-стой  Twisted Evil
             За мен е добре , защото не обичам да се пържа на слънцето , ама децата протестират.
             Та затова съм измислила за тях утре едни опреснителни занимания по математика и английски.
             Тъй де , няма само тук да размахвам класният дневник  Mr. Green
             Чудех се аз ,защо напоследак има доста бягаки от часът на арабската тема , а то какво било.
             Много фенки на футбола  Grinning
             Малка гара-погледнах линка за сапуна от Алепо. Не знам дали си струва цената / доколкото знам в
             Сирия кг за този сапун , върви по 30 долара / ,сирийките да кажат.На мен миналото лято моя прителка ми
             донесе от него.Мога да кажа ,че съм много доволна , имам бърз растеж на косъма , косопада ми спря и премахнах пърхота на
             щерката.Дадох един калъп и на моя близка , която остана очарована от него , каза че като се къпе с него , после много
             лесно разресва косата си ,даже и без да е слагала балсам.
             Та с две думи , ако един ден посетя Сирия ,ще се заредя с този сапун за дълго време .
              Е , аз ви оставям , отивам да  smile3524 newsm46
              Целувки за всички  Hug

# 46
  • Мнения: 689
                           Аз не съм фен на футбола , така че ми е все тая кой ще стане шампион  Mr. Green
             

 hahaha hahaha hahaha

Само Испания и да живее паейата им и калмарите на скара!!!

Алвера-при баба си,в Египет.Ние бяхме на меден месец (най-после) и сега сме в Александрия  Heart Eyes

Грозен аватар- системно-периодичните смени на ника говорят за непостоянен характер и/или форумни скандали и/или многобройни банове. bowuu
Мога да ти предпиша нещо успокояващо  Mr. Green

Малка Гара-какво учиш?

Саида-мерси за инфото за сапуна,вчера бях на сирийския сук (пазар),като ида пак ще потърся и този цяр. от мароканския сапун съм доволна и той е скъпичък,но си струва.

Амал-подкрепям призива ти:Шило да разказва за раждането подробно  Peace

някой знае ли нещо да лекува псориазис  newsm78



# 47
  • Мнения: 2 759
                              Привет от мен   bouquet. Търся една арабска белиденсърка, надявам се да успеете да ми помогнете. Нищо не си спомням за нея, освен че имаше страхотно тяло и татуировка на хълбока (под кръста, над бедрото). Татуировката беше около 25-30х5 см. Уникално танцува, но и загубих дирите и не мога да се сетя как се казваше. Предварително благодаря   bouquet!

# 48
  • Мнения: 3 804
Сирийският сапун е на различни цени,според качеството му,но аз не го ползвам.
Вчера тук имаше постановка на Българи от старо време с Руслан Мъйнов в една от главните роли,още от понеделник купих билети за мен и майка ,а опашките щяха да останат при дядо си.Обаче,когато нещо не ти е писано няма да стане  Laughing,дойдоха ми гости,та майка отиде с татко.Ако някой знае дали постановката е качена в нета,моля да ми пусне линк  Praynig,че аз не намерих .
Днес бяхме на гости в леля ми  в Мъглиж -Диди беше много щастливо,имат котки,куче,кокошки и зайци.Сложих снимки ,който иска да погледне.
Тук вече 2ри ден вали,а днес и студено беше,каките се произнесоха,че времето напомня на зимата в Сирия  Mr. Green Голяма пуберка  обаче ,от много мозък тръгна по -къс ръкав,та баба и и купи от там жилетка,добре че не бяха прибрали всичко с дълъг ръкав.

# 49
  • Мнения: 468
Мираааааааж, много хубава постановка, къде беше предствянето? Мъйнов е бивш колега на половинката. даже беше участвал в един негов филм от студенстките години на тема дисиденство. Mr. Green
Даа, много кофти време.

Морските, как сте? Ще се ходи ли на плаж? Във фейса бях качила сайта на един аквапарк в Сирия, че и такова чудо има.
http://www.blagoon.com/index.php


Викито, от коя страна е била, къде е работила, в см. в Бг ли, в кой град, така малко трудно можем да помогнем.

Лилито, върви ти на анализи, набързо ще ни излекуваш всички. hahaha

Малка гара, ние от женския пазар купуваме, ама щ питам полвинката как се казва магазина.

Аватарче, така съм се смяла на новотоз ти вдъхновение. Това с тъмната история на английските песнички много ме заинтригува, кой е помислял в това направление. Дай един нагледен пример де.

Шилото какво ли се сдухва сега? Mr. Green

# 50
  • Мнения: 110
Добър ден на всички
аз пак за кратичко - от една бензиностанция OMV току до нас, а после на връщане към блока ще пообера една улична джанка - любимо мое занимание в последно време.
Радвам се много, че и малка гара се е завърнала, но трябва да си водя бележки кой коя гаричка е.
Тук е студено и дъждовно, т.е. климатичните условия са мор за берберското народонаселение
Няма лято, нямаааа, летните програми на детските центрове, с които се бяхме сватосали месец юли - за деца с увреждания главно, пропаднаха главоломно. Автобусите - откритите, с които се обикаля града и ти разказват кое къде е и какво е също се движат празни из морска Варна. 
Чака се лагера в Швейцария, но пък моят мъж си намери уважителна /и уважена от организаторите причини/ да отиде само за 4 дена!

Амал, как си? Надявам се в началото на август да ми понамалеят ангажиментите: ама оптимизъм ме тресе, а? хахахах!

Саида, колко конструктивно занимание само си намерила за гадните дъждовни дни!
 
Много целувки! До скоро!

# 51
  • Мнения: 3 804


Хайде момичета, и закуска в леглото поднесох,пък дано днес да има движение в темата.След 3 дена облаци и дъжд днес вече изпече слънце,дано да изсъхнат люлките и пясъчниците. Praynig
на 3то място ще е Германия,а на 4то Уругвай.

Видяхте ли,че познах  Grinning ,сега остава и да видим и за шампиона дали ще позная.

# 52
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Мили приятели, днес голямото ми момиче става на 20 години!!!

Почерпката е от мен   Hug



# 53
  • Мнения: 24
АЛВЕРА ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ЩЕРКАТА!!! ДА ПОСТИГНЕ ВСИЧКИТЕ СИ МЕЧТИ И ДА ГИ НАДМИНЕ   bouquet   bouquet   bouquet

# 54
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265


Алвера, много щастие, здраве и късмет да има момичето ти! Много радост да има в дните и! И да сбъдне всичките си мечти!

# 55
  • Мнения: 3 804



АЛВЕРА-ЧРД на дъщеря ти,много щастие ,любов и успехи и  желая.

# 56
  • Мнения: 427
             АЛВЕРКА - ЧРД на принцесата ти .
             Много здраве и пожелавам, щастие , любов , успех в живота . Нека бъде много обичана , и хиляди усмивки греят на лицето и .

             

# 57
  • Мнения: 39
alvera,да ти е жива и здрава,и много да те радва!   bouquet
Здравейте и от мен!Много ми се искаше да прекарам един хубав уикенд,но уви..,мога само да се жалвам..Саид ми вдигна температура,получи запек..Вече два дена и две нощи има газове и болки в стомаха..Напълнихме апартамента с бълхи,от къде се навъдиха тези гадини..Поне 20бр сме убили до сега..Мъжо се"тръшна" и ни звук,ни стон..,ядосан на целия свят,без настроение..С родителското ми тяло проблеми..Превели са ми от НОИ майчинските със значителна сума по-малко..Въобще...,не си представях почивните дни точно по този начин..Но стига съм се оплаквала..и ще спра до тук..  Cry

# 58
  • София
  • Мнения: 42
Ето ме и мен, прибрахме се и времето се пооправи Sad Никога досега не сме имали такава почивка с толкова лоши и дъждовни дни:) Но здраве да е Simple Smile

Алвера, да ти е жива и здрава дъщеричката,  много да те радва и ти пожелавам близостта ви винаги да се запази между вас smile3525

Саида, още ли сте на моренце, дано поне да дослучите на временце:)

Шилан, честита рожбичка с малко закъснение и от мен:)

Омсаид, на колко месеца е детенце, не се притеснявай и на мен ми преведаха по малко парички,въпреки че този месец е с 21 работни дни:(

Айа, къде си? Още ли си в Бг?

На всички други много целувки от мен, че да бягам да дооправа багажа и да нахраня мрънкалото, че нещо не е млъкнала днес.... Хайде лека до скоро

# 59
  • Мнения: 2 171
Алвера, и тук честит празник на дъщеричката ти Hug. Желая й вълнуващ живот, изпълнен с късмет, лювов и щастие!

Ом Саид, бързо оздравяване на малчо и на съпруга ти. За превода от НОИ, евентуално може причината да е, че е свършил болничния и е започнало изплащането на обезщетението до 410 дни. Възможно е работодателят ти да е закъснял с подаването на декларацията.

Елидна, наистина на кофти време случихте. Дано вече свършват дъждовете и лошото време, че положението е страшно Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт