ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ (ДБМ) - Работна тема 16

  • 154 520
  • 421
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 248
Zdraveite mili mami!

Iskam da se vklucha kum DBM i pomagam za Burgas - kak moga da go napravia?

Predvaritelno blagodaria!

Pozdravi ot moreto Simple Smile


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=511270.0  Hug

# 91
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Последните седмици посетихме няколко пъти децата от ДМСГД Св.Параскева и ДМСГД гр.Перник.Децата са здрави,но някъде грипа върлува .Хубавото е ,4е в момента нямат нужда от лекарства.

Ходихме и до гр.Трън миналата седмица ,искахме да издирим някои от децата,които бяха в дома.Уви,не особено успешно,ифото е доста оскъдно ,но все пак ходенето не беше напразно Peace

Подпомагаме и младежите от ЗЖ според нуждите им и тяхното ежедневие.5 от тях на 8ми заминават за два дни до Брюксел,по покана на наша партньорска организация.

Предстоят и базари....... Mr. Green

Извинявам се за краткото инфо,но времето не стига  Twisted Evil

# 92
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В петък,17.12 .ходихме на тържеството на децата от дома в Доганово.
Отново се видяхме със сладурите и се забавлявахме.Полу4иха много подаръци,а най-радостното е,4е някои деца ве4е са в приемни семейства Hug

В сряда отново ще ходим на тържества Simple Smile

# 93
  • Canada
  • Мнения: 1 773


В сряда отново ще ходим на тържества Simple Smile

Роси, ще можеш ли после да ни дадеш някаква информация за картичките, повечето би трябвало вече да са получени  Hug

# 94
  • sofia
  • Мнения: 7 477


В сряда отново ще ходим на тържества Simple Smile

Роси, ще можеш ли после да ни дадеш някаква информация за картичките, повечето би трябвало вече да са получени  Hug

Забравих да питам в петък в Доганово Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 1 878
Пак да попитам  - тържество в Света Параскева ще има ли? И понеже не знам дали Кари ми имаш актуален телефон ще го постна тук с молба да ми звъннете момичета ако ще се ходи в дома  Praynig

0885242869

 Heart Eyes

# 96
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Пак да попитам  - тържество в Света Параскева ще има ли? И понеже не знам дали Кари ми имаш актуален телефон ще го постна тук с молба да ми звъннете момичета ако ще се ходи в дома  Praynig

0885242869

 Heart Eyes

Съни, ще ти звънна утре сутрин.   bouquet

# 97
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес бяхме в ДМСГД Св.Параскева на КОледно тържество и в ДМСГД гр.Перник

В Перник както винаги настроението беше на ниво.Постояхме ,помогнахме на персонала,поиграхме .....
Присъствахме на една (за мен) уникална сцена.Осиновяваха едно моми4енце,много мъни4ко.....Майката излъ4ваше най-щастливата усмивка ,която някога съм виждала....Излъ4ваше една неземна радост.Д-р Веселинова им плисна вода на излизане и ги изпрати с думите:"Няма по-прекрасен Коледен подарък от този.Бъдете здрави...."
Ние с Гери едва не се разциврихме ,а усещането беше ......не мога да го опиша Rolling Eyes

Кари,кажи за Св.Параскева Hug

# 98
  • Мнения: 4 195
Гери каза, че е като раждането.....и че майката е изглеждала като родилка, а не като осиновителка.....тоест разлика няма.
Радвам се Роска, хубави новини, все по - често да са такива:)
Ти игра ли си с малката скица, гони ли и топките пак по пода Joy

# 99
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
В Света Параскева на коледното тържество имаше доста гости, май бяха повече от децата  Crazy Там има малко болни дечица и затова Дядо Коледа отиде при тях след тържеството, а на самия празник бяха по-малкко деца. Персонала се беше маскирал и изнесоха предстваление на децата, малките също участваха, като предимно танцуваха. Имаше и родители на дечица, не разбрах обаче в суматохата дали са приемни или биологичните, което при всички положения е добре. Определено се усеща огромна разлика от предишни години   bouquet

# 100
  • Мнения: 4 195
Честито Рождество Христово на всички! С пожелания думите и делата на Господ Исус Христос, да са винаги в сърцата ви и да ги следвате, за един по - добър и по - мирен свят! Бъдете здрави.  bouquet

# 101
  • Мнения: 2 534
Днес бяхме в ДМСГД Св.Параскева на КОледно тържество и в ДМСГД гр.Перник

Присъствахме на една (за мен) уникална сцена.Осиновяваха едно моми4енце,много мъни4ко.....Майката излъ4ваше най-щастливата усмивка ,която някога съм виждала....Излъ4ваше една неземна радост.

Ooooo, с моето живо въобръжение си представих ситуацията ... щастлива съм Simple Smile

# 102
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес бяхме в ДМСГД Св.Параскева на КОледно тържество и в ДМСГД гр.Перник

Присъствахме на една (за мен) уникална сцена.Осиновяваха едно моми4енце,много мъни4ко.....Майката излъ4ваше най-щастливата усмивка ,която някога съм виждала....Излъ4ваше една неземна радост.

Ooooo, с моето живо въобръжение си представих ситуацията ... щастлива съм Simple Smile

Следващият път с мен, да си циврим колективно Hug

# 103
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искаме с огромна радост да споделим,4е ето тази фирма

http://www.sas-automotive.com/

4рез българският студент,работещ в нея -Димитър Куцаров, ДАРИ за проекта в ДМСГД Св.Параскева на ДБМ София сумата от 10 000 Е!

Митко,благодарим ти за доверието  bouquet
Благодарение на тези средства и средствата от Коледната ни инициатива проектът продължава още поне година Twisted EvilЩе бъдат назна4ени и нови хора  HugТе ще запо4нат работа в ДМСГД Св.Параскева около 10.01.2011г.
Което озна4ава,4е децата в дома няма да бъдат лишени и за минута от полагащите им се грижи и занимания.Особени тези с увреждания ,които са със   специални потребности Peace

# 104
  • Мнения: 395
Искаме с огромна радост да споделим,4е ето тази фирма

http://www.sas-automotive.com/

4рез българският студент,работещ в нея -Димитър Куцаров, ДАРИ за проекта в ДМСГД Св.Параскева на ДБМ София сумата от 10 000 Е!

Митко,благодарим ти за доверието  bouquet
Благодарение на тези средства и средствата от Коледната ни инициатива проектът продължава още поне година Twisted EvilЩе бъдат назна4ени и нови хора  HugТе ще запо4нат работа в ДМСГД Св.Параскева около 10.01.2011г.
Което озна4ава,4е децата в дома няма да бъдат лишени и за минута от полагащите им се грижи и занимания.Особени тези с увреждания ,които са със   специални потребности Peace



ех, че хубав Новогодишен подарък - Браво на фирмата, браво на студента !  Hug

Общи условия

Активация на акаунт