Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 400
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 36 907
Но аз се замислям за нещо друго. Той отмъщава на физическия убиец, на Кюршат сега иска да отмъсти на Галип заради сестра си. Но той отвлича брата на Еда, отвлича и сина на чистачката. След като няма нужда от помощника си убива и него. Значи този човек освен че е умопобъркан направо си е убиец. Той на улицата нали преби един мъж /Зафер май беше свидетел на това му деяние/ защото видя прилика между сестра му и жената която беше с този мъж.
Да,така е! Обаче умен,що пари пръсна,че наемаше убиец, що народ изпотрепа.....виж как измисли да отвлекат Сабиха и детето......навсякъде уж полиция,охранители...гаден и умен умопобъркан.... за Зафер, макар тогава като го видя да беше пиян, на другият ден започна да се рови и да разледва сам, ажаба кой е този Ердал и помогна много..........Откри такива гадости....

В този филм полицията и охранителите не бяха представени в най-добра светлина. Особено охранителите - напразно им плащаше Галип. Но за Ердал явно да убива хора си му е доставяло удоволствие и си е пръскал парите като за някакво хоби.

# 376
  • Мнения: 36 907
Това е един от любимите ми в последно време. Благодаря.

# 377
  • Мнения: 5 181

Ди- ни... све ...мамче ....бел.... кралице.... теди   зу....тоти....дита.....роси....морски бриз... лу...и всички които съм пропуснала и който са на  балконалека нащ  до утре съм налиния  bouquet  bouquetприятни сънищамокри   Joy Joy       http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=    
 
лека сладурке!  Hug Hug Hug

# 378
  • Мнения: 4 381
 
Но аз се замислям за нещо друго. Той отмъщава на физическия убиец, на Кюршат сега иска да отмъсти на Галип заради сестра си. Но той отвлича брата на Еда, отвлича и сина на чистачката. След като няма нужда от помощника си убива и него. Значи този човек освен че е умопобъркан направо си е убиец. Той на улицата нали преби един мъж /Зафер май беше свидетел на това му деяние/ защото видя прилика между сестра му и жената която беше с този мъж.
Да,така е! Обаче умен,що пари пръсна,че наемаше убиец, що народ изпотрепа.....виж как измисли да отвлекат Сабиха и детето......навсякъде уж полиция,охранители...гаден и умен умопобъркан.... за Зафер, макар тогава като го видя да беше пиян, на другият ден започна да се рови и да разледва сам, ажаба кой е този Ердал и помогна много..........Откри такива гадости....

В този филм полицията и охранителите не бяха представени в най-добра светлина. Особено охранителите - напразно им плащаше Галип. Но за Ердал явно да убива хора си му е доставяло удоволствие и си е пръскал парите като за някакво хоби.
 
Мамче, джанъм!!! Права си,слаба работа,вие нали тогава ги поканихте на обучение у нас!!![

# 379
  • Мнения: 36 907
Да аз ги критикувам отдавна. Имах предложение да пратим охранителите  на БГ Мъжа, че да видят какво значи охрана.  hahaha hahaha hahaha

# 380
  • Мнения: 36 907
Кралице ние с теб можем да си хуртуваме до първи петли, но нали утре пак сме на работа. Аз ще се оттегля. Вече паркирам. Лека нощ на всички. Живот и здраве до утре вечер.  luvbed txtloves

# 381
  • Мнения: 4 381
  

Ди- ни... све ...мамче ....бел.... кралице.... теди   зу....тоти....дита.....роси....морски бриз... лу...и всички които съм пропуснала и който са на  балконалека нащ  до утре съм налиния  bouquet  bouquetприятни сънищамокри   Joy Joy       http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=    
 
smile3503 тук ще се отвори

Лекинка! Прекрасно е!

ООООООООООООО, БРИЗЧЕ това е прекрасно !!! Добре е в този час !!!Благодаря, слушах с удоволствие!!!

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 01:03 от kraleva66

# 382
  • Мнения: 4 381
Кралице ние с теб можем да си хуртуваме до първи петли, но нали утре пак сме на работа. Аз ще се оттегля. Вече паркирам. Лека нощ на всички. Живот и здраве до утре вечер.  luvbed txtloves
  МАМАН , лекинка, скъпа и по малко се вълнувай около Галката........през нощта искам да кажа........да не дойде.......нали го чекаше!!!

# 383
  • Мнения: 4 381

Ди- ни... све ...мамче ....бел.... кралице.... теди   зу....тоти....дита.....роси....морски бриз... лу...и всички които съм пропуснала и който са на  балконалека нащ  до утре съм налиния  bouquet  bouquetприятни сънищамокри   Joy Joy       http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=    
 
лека сладурке!  Hug Hug Hug
 

smile3524 ТРЕНЕР, лекинка и от мен !!! До утре,живот и здраве!!! Внимавай и ти с Галчо.......!!!

# 384
  • Мнения: 11 123
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)


О Боже, саби ,томаховки ooooh!
а може би листовки, newsm78
да ,да видях във въздуха една, Peace
на някой президент ,била. newsm78

Май пишеше, Галип президент, #Crazy
малееееее,сантимент... Heart Eyes
на група луди женуря, Joy Joy Joy
е тва заветната мечта. ooooh!

Покани ,угощения,нанай, Naughty
мечти ,мечти безкрай Thinking
шампанско даже той гърмял, Thinking
о, боже мили истински сарай. ooooh!

Даа, получи той чудесна вест, Peace
но , я погледна без интерес, Naughty
че някакъв отбор го защитил, ooooh!
защо ,...нима се беше той напил. newsm78

Но...ето там край Босфора на кея, ooooh!
къде ни поглед се зарея, #Crazy
една жена обляна в светлина, Grinning
стои и чака любовта !  Heart Eyes

Това е тя ,Сабиха, Peace
красива майка и жена, #Crazy
горда ,нежна кат ноща, Crossing Arms
цветето на любовта. bowuu

Ето...някой се задава,  newsm78
боже,Галип приближава, ooooh!
страдал много ,но разбрал, newsm78
че на Събка любовта заслужава. bowuu

# 385
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=92bkJacOxU4&feature=related
Лека нощ на всички. Приятни сънища и  txtloves txtloves txtloves txtloves

# 386
  • Мнения: 4 381
 
ЛЕКА НОЩ И ОТ МЕН СКЪПА !!!   ГАЛКАТА................УМНАТА.........ПОСЛЕ НЕМА ДА СТАВА ЗА НИЩО!!!

# 387
  • Мнения: 4 381
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)


О Боже, саби ,томаховки ooooh!
а може би листовки, newsm78
да ,да видях във въздуха една, Peace
на някой президент ,била. newsm78

Май пишеше, Галип президент, #Crazy
малееееее,сантимент... Heart Eyes
на група луди женуря, Joy Joy Joy
е тва заветната мечта. ooooh!

Покани ,угощения,нанай, Naughty
мечти ,мечти безкрай Thinking
шампанско даже той гърмял, Thinking
о, боже мили истински сарай. ooooh!

Даа, получи той чудесна вест, Peace
но , я погледна без интерес, Naughty
че някакъв отбор го защитил, ooooh!
защо ,...нима се беше той напил. newsm78

Но...ето там край Босфора на кея, ooooh!
къде ни поглед се зарея, #Crazy
една жена обляна в светлина, Grinning
стои и чака любовта !  Heart Eyes

Това е тя ,Сабиха, Peace
красива майка и жена, #Crazy
горда ,нежна кат ноща, Crossing Arms
цветето на любовта. bowuu

Ето...някой се задава,  newsm78
боже,Галип приближава, ooooh!
страдал много ,но разбрал, newsm78
че на Събка любовта заслужава. bowuu

Светле,злато мое......хубаво е.....направо е супер........права си ЛЮБОВТА, любовта.......какво ли не прави с нас ТЯ !!!

# 388
  • Мнения: 967

О Боже, саби ,томаховки ooooh!
а може би листовки, newsm78
да ,да видях във въздуха една, Peace
на някой президент ,била. newsm78

Май пишеше, Галип президент, #Crazy
малееееее,сантимент... Heart Eyes
на група луди женуря, Joy Joy Joy
е тва заветната мечта. ooooh!

Покани ,угощения,нанай, Naughty
мечти ,мечти безкрай Thinking
шампанско даже той гърмял, Thinking
о, боже мили истински сарай. ooooh!

Даа, получи той чудесна вест, Peace
но , я погледна без интерес, Naughty
че някакъв отбор го защитил, ooooh!
защо ,...нима се беше той напил. newsm78

Но...ето там край Босфора на кея, ooooh!
къде ни поглед се зарея, #Crazy
една жена обляна в светлина, Grinning
стои и чака любовта !  Heart Eyes

Това е тя ,Сабиха, Peace
красива майка и жена, #Crazy
горда ,нежна кат ноща, Crossing Arms
цветето на любовта. bowuu

Ето...някой се задава,  newsm78
боже,Галип приближава, ooooh!
страдал много ,но разбрал, newsm78
че на Събка любовта заслужава. bowuu


Светле, нали знаеш ПОБЕДИТЕЛЯ накрая коленичи пред САБИХА - УКРОТИТЕЛКАТА!

Остави, нали знаеш...НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА.... не отнемай тънкото щастие на някои лудетини!

# 389
  • Варна
  • Мнения: 2 973

О Боже, саби ,томаховки ooooh!
а може би листовки, newsm78
да ,да видях във въздуха една, Peace
на някой президент ,била. newsm78

Май пишеше, Галип президент, #Crazy
малееееее,сантимент... Heart Eyes
на група луди женуря, Joy Joy Joy
е тва заветната мечта. ooooh!

Покани ,угощения,нанай, Naughty
мечти ,мечти безкрай Thinking
шампанско даже той гърмял, Thinking
о, боже мили истински сарай. ooooh!

Даа, получи той чудесна вест, Peace
но , я погледна без интерес, Naughty
че някакъв отбор го защитил, ooooh!
защо ,...нима се беше той напил. newsm78

Но...ето там край Босфора на кея, ooooh!
къде ни поглед се зарея, #Crazy
една жена обляна в светлина, Grinning
стои и чака любовта !  Heart Eyes

Това е тя ,Сабиха, Peace
красива майка и жена, #Crazy
горда ,нежна кат ноща, Crossing Arms
цветето на любовта. bowuu

Ето...някой се задава,  newsm78
боже,Галип приближава, ooooh!
страдал много ,но разбрал, newsm78
че на Събка любовта заслужава. :bowuu
Ето това е истината! Другото е ала-бала!
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
    love001  love001  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт