Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 396
  • 746
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 181
Нинка на мен целия ми харесва!!!

# 541
  • Мнения: 36 907
Ха да ви видя как ще спите нощес. Пак ще сънувате hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 542
# 543
# 544
  • Мнения: 0
аз ще ви оставям отивам да сънувам останете си с  здраве приятни сънища на всички  тук на балкона и на тези нощна смяна и тези който не са се включили днес аде до тюморооооо newsm51 txtloves luvbed Two Hearts smile3525

# 545
  • Мнения: 4 381
  ИЕЕЕЕЕЕЕЕ, ТУКА Е ТРЕПАЧ !!!

# 546
  • Мнения: 36 907
аз ще ви оставям отивам да сънувам останете си с  здраве приятни сънища на всички  тук на балкона и на тези нощна смяна и тези който не са се включили днес аде до тюморооооо newsm51 txtloves luvbed Two Hearts smile3525
Лека Нинка. И ти пожелавам този хубавец да го видиш и на живо.  Hug Hug Hug

# 547
  • Мнения: 4 381
     ТУКА Е ОТ РАЗГОВОРА СЪС ЗАФЕР - КЪДЕТО Е ОБИДЕН.......НА САБИХА.........КАЗВА, ЗНАЕШ ЛИ КАКВО МИ КАЗА ДНЕС ТЯ, ЧЕ ДА ОБИЧАШ Е ЛЕСНО, НО ДА ЖИВЕЕШ С ТОЗИ ЧОВЕК ПОСЛЕ.......НИЕ НЕ МОЖАХМЕ ДА ГО ПОСТИГНЕМ..........НЕ УСПЯХМЕ, ГАЛИП !!!- ТОВА МИ КАЗА, ЗАФЕР,ТОВА МИ КАЗА.........

# 548
# 549
# 550
  • Мнения: 11 123
wavey wavey wavey  love001  love001  love001....връщам се да ви чета..... ooooh! Joy Joy Joy

# 551
  • Мнения: 36 907

Има хора, които могат наистина да ни накарат да се чувстваме спокойни. Да ни предадат от собствения си позитивизъм и оптимизъм от собствената си енергия и да ни накарат да ни е леко и спокойно. И когато тези хора не са близо до нас отново ни връхлитат тягостни мисли всеки ден, всеки миг. Защото спокойствието предадено от другия го няма.

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 22:54 от MAMA-AN

# 552
  • Мнения: 4 381
Забравих за какво щях да пиша, разконцентрирах се! После ще си ги гледкам снимките, сега разговора Сабиха и децата като дойде с тортата: На масата Сабиха разпределяше какви задачи имат още в къщи, говореше на Зейно ...ще изтрием долапите в кухнята,ще избършем праха навсякъде,защото поссле цяла седмица няма да чистим...звънна се после Мемо вика аз ще погледна, Галип как е Мемо,какво правиш и той, а виж.............. Галип....изненадани.....дава букета на Зейно и казва,че това е заради това,че не остана на представлението й, Сабиха взема детето и казва май не е спал, и той -  да не е спал днес и не искаше да яде много..........тогава тя казва ще го сложа тогава да поспи......и говори на Керем хайде, сине кажи довиждане на баща си.........кажи му.................и тогава Галип си взима не само довиждане и целувка с Керем открадва си и друго.........един толкова близък поглед с едни големи очи, да го погледнат и той тях отблизо.........иначе......как ...щеше да го огрее...........тя се смути,изненада къде ли си вика,защо сега ме погледна като едно време, нали уж има там някаква жена до него..............какво ли му става...........и се обръща към децата, понеже Мемо вече ядяха тортата............и после се обърна към Галип, и той аз ще тръгвам, днес сигурно сте се изморили.....сигурно има информация, че е хигиенен ден, когато Керем го няма.............ти казва няма ли хапнеш от тортата със децата....горката....помисли и за тях, че и те искат да са със Галип почти колкото тя желае..........Галип разбра и се съгласи, каза че ще остане за малко ....и тя му благодари..и  как, каза хиляди благодарности днес направи децата много щастливи, благодаря ти за това и той му стана мъчно, каза няма нищо.само...........ти сложи Керем да спи  аз ще отида при децата..........и къде я гледа като отива към леглото на Керем, по коридора........В кухнята Мемо сервираше вече и като го видя му вика: и ти ли много обичаш тора, и той да , амане колкото теб, обаче! Зейно се обади и каза, остави го  той е дошъл, сигурно бърза,  довел е само Керем и той недей така Зейно, не е вярно...........сърди му се детето, а Мемо на седмото небе........Отива при Мемо и му вика дай да видя вече как държиш вилицата...и поглежда към Зейно и пожелава "добър апетит",  но тя не го погледна даже....къде той я гледаше..........и тогава разбра,може би какво мислят децата за всичко, което се случи...........и така беше!!!

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 23:16 от kraleva66

# 553
  • Мнения: 11 123
Пфуууууууу , ooooh! запуши ми главата ,бе мацки Joy Joy Joy докат ви прочета Joy Joy Joy
Да ви кажа много объркано стана  newsm78 ooooh! , а и Кралева май доста я притеснихме и тя ,душата взе да се обърква newsm78
Всички нямаме търпение ooooh! да разберем разговорите ,но мисля ,че трябва да вземем някакво решение .... newsm78.....макар,
че вече почти всичко се каза bowuuНезнам  newsm78 newsm78 newsm78 ....да започнем сначале ли??? newsm78
От 40 серия ?????  newsm78  Какво мислите ,момичета ????? newsm78

# 554
  • Мнения: 36 907
Забравих за какво щях да пиша,разконцентрирах се! После ще си ги гледкам снимките,сега разговора Сабиха и децата като дойде с тортата: На масата Сабиха разпределяше какви задачи имат още в къщи,говореше на Зейно ...ще изтрием долапите в кухнята,ще избършем праха навсякъде,защото поссле цяла седмица няма да чистим...звънна се после Мемо вика аз ще погледна, Галип как е Мемо,какво правиш и той,а Галип....изненадани.....дава букета на Зейно и казва,че това е заради това,че не остана на представлението й,Сабиха взема детето и казва май не е спал,и той да не е спал днес и не искаше да яде..........тогава тя казва ще го сложа тогава да поспи......и говори на Керем хайде сине кажи довиждане на баща си.........кажи му.................и тогава Галип си взима не само довиждане и целувка с Керем открадва си и друго.........един толкова близък поглед и едни големи очи да го погледнат и той тях отблизо.........иначе......как ...щеше да го огрее...........тя се смути,изненада къде ли си вика,защо се ме погледна като едно време,нали уж има там някаква жена до него..............какво ли му става...........и се обръща към децата,понеже Мемо вече ядяха тортата............и после се обърна към Галип, и той аз ще тръгвам,днес сигурно сте се изморили...сигурно има информация,че е хигиенен ден,когато Керем го няма.............ти казва няма ли хапнеш от тортата със децата..горкато...помисли и за тях,че искат да са със Галип почти колкото тя желае..........Галип разбра и се съгласи,каза че ще остане замалко ....и тя мму благодари..и то как,каза хиляди благодарности днес направи децата много щастливи,благодаря ти за това и той му стана мъчно,каза няма нищо............ти сложи Керем да спиаз ще отида при децата..........и къде я гледа като отива към леглото на Керем,по коридора...В кухнята Мемо сервираше вече и като го видя му вика: и ти много обичаш тората, и той да не колкото теб обаче! Зейно се обади и каза, остави го  той е дошъл,сигурно бърза, довел е само Керем и той недей така Зейно,не е вярно...........сърди му се детето,а Мемо на седмото небе........Отива при Мемо и му вика дай да видя вече как държиш вилицата...и поглежда към Зейно и пожелава "добър апетит",но тя не го погледна даже....къде той я гледаше..........и тогава разбра,може би какво мислят децата за всичко,което се случи...........и така беше!!!
Тази сцена няма нужда от коментар. Имам чувството, че и двамата се чувстват много  неловко, всичко изглеждаше много тъжно - и откраднатите погледи и реакцията на децата... Мъка голяма мъка.

Общи условия

Активация на акаунт