Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 591
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Благодаря за поканата Белл.
Темата е великолепна както винаги!
Моите поздравления  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Мамче радвам се че си тук smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • Мнения: 5 183
Благодаря за поканата Белл.
Темата е великолепна както винаги!
Моите поздравления  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Браво Мамче, и ти се появи!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

ДОВОЛНА СЪМ ВЕЧЕ, ЗИЗУ И МАМЧЕТО СА ТУКККККККККК!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 238
MAMA АН КАЗВАМ ДОБРЕ ДОШЛА И НА ТЕБ  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 180
Бел, поздравявам те с красивото оформление на темата.
Все по-добра ставаш. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 19
  • Мнения: 36 907
Благодаря за поканата Белл.
Темата е великолепна както винаги!
Моите поздравления  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Браво Мамче, и ти се появи!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

ДОВОЛНА СЪМ ВЕЧЕ, ЗИЗУ И МАМЧЕТО СА ТУКККККККККК!  Hug Hug Hug Hug Hug

Да Белл тук сме за Галип и Сабиха искаме семейство Тюркер.

# 20
  • Мнения: 5 183
Лууууууууууу, мила хаиде и ти долу, виждам те на терасата!б Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 21
  • Мнения: 36 907
MAMA АН КАЗВАМ ДОБРЕ ДОШЛА И НА ТЕБ  bouquet
Благодаря newsm51

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
...Иииии да си дойдеме на думата...
Кралева...благодаря за преводите...това е за теб

# 23
  • Мнения: 3 180
Лууууууууууу, мила хаиде и ти долу, виждам те на терасата!б Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Ами аз бавно слизам, но слязох.... Благодаря за поканата!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 180
...Иииии да си дойдеме на думата...
Кралева...благодаря за преводите...това е за теб

Пиши, пиши за Гальо-президент- много важно. Тя наша Събка ще си го върти на малкия пръст, ако му се усмихне.

# 25
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лу,.... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 26
  • Мнения: 0
http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M= Добре дошли Мамче Зу видяхте ли какъв преводач си имаме .Аз не успях да се включа в старата тема и направо влизам в новата благодаря на Бел  bouquet Много сте изписали днес  хубави колажи  на любимците ни  bouquet немога да смогна да изчета всичко и ще ставам  че вече компютъра ми е зает  .Пожелавам ви приятна вечер и да се развихрите в писане да имам какво да чета сутринта рано. БРаво на всички newsm51 smile3525 smile3501 smile3501

# 27
  • Мнения: 36 907
http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M= Добре дошли Мамче Зу видяхте ли какъв преводач си имаме .Аз не успях да се включа в старата тема и направо влизам в новата благодаря на Бел  bouquet Много сте изписали днес  хубави колажи  на любимците ни  bouquet немога да смогна да изчета всичко и ще ставам  че вече компютъра ми е зает  .Пожелавам ви приятна вечер и да се развихрите в писане да имам какво да чета сутринта рано. БРаво на всички newsm51 smile3525 smile3501 smile3501
Нинка липсваше ми душичке.  bouquet

# 28
  • Мнения: 11 123
Ани ,здравей  Hug Hug Hug

Брей, ooooh! ма вие със Зизката на въже сте били държани ,малееееееееее ooooh! давайте Joy ,думайте .............. Joy Joy Joy

..........не ви ли беше мъчно за нас ???? newsm78 newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 4 381
              

Ха, да ни е честита новата тема и от мен!!!
МОМИЧЕТА, Белл ВЕСЕЛИ ВИ ОЧИ, милички!! Я,  кво ви казах !!! Драго ми е и на мен,радвам се!!!

Общи условия

Активация на акаунт