Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 430
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 381
За твойте неуморни пръстчета по клавиатурата, КРАЛИЦЕ!


  bouquet  bouquet  bouquet ДИ, ТОВА Е МНОГО КРАСИВО БЛАГОДАРЯ ОТ ТЕБ!!! ОЦЕНЯВАМ,МИЛА!!!

# 226
  • Мнения: 0
Цитат
kraleva66 - ДИ,ТОВА Е ПРЕКРАСНО БЛАГОДАРЯ ОТ ТЕБ, МЕРСАЖ  ОЩЕ ВЕДНЪЖ !!!

Е аз не съм ДИ, ,но нищо - цветята и благодарностите сигурно ще ти даде и тя!

# 227
  • Мнения: 5 181
Kъде стре бе мацки, много работите днес?!



# 228
  • Мнения: 4 381
Цитат
kraleva66 - ДИ,ТОВА Е ПРЕКРАСНО БЛАГОДАРЯ ОТ ТЕБ, МЕРСАЖ  ОЩЕ ВЕДНЪЖ !!!

Е аз не съм ДИ, ,но нищо - цветята и благодарностите сигурно ще ти даде и тя!
 ДИТА, txtloves хиляди извинения, джанъм объркала съм се за цветята,но кафето разбрах,че е от теб! Супер кафе правиш! А сега да ти благодарим като хората, мерси джанъм за така поднесеното  " Благодаря" с лилавите  китки!

# 229
  • Мнения: 4 381
 БЕЛИСИМАААААААА, ти се появи, джанъм!!! Нема работа, скъпа ето проверяваме се  от време на време !!!

# 230
  • Мнения: 4 381
Kъде стре бе мацки, много работите днес?!




   БЕЛЛ, скъпа, ти си поканила и Галката на обедно кафе с нас !!! Пиеме двамата, тукя !!! Как,  ме гледа само....... и ми говори.......с поглед !!!

# 231
  • Мнения: 11 123
АУУУУУУууу ,мераба ! Hug Hug Hug
Тук някой раздава кафеееее  ooooh! Joy Joy Joy
Дита ,май ??? newsm78 Мерсаж !!! Hug Hug Hug
Връщам се да ви прочета Joy Joy Joy

# 232
  • Мнения: 967
Kъде стре бе мацки, много работите днес?!




    БЕЛЛ, скъпа, ти си поканила и Галката на обедно кафе с нас !!! Пиеме двамата, тукя !!! Как,  ме гледа само....... и ми говори.......с поглед !!!


Малеееееее - ТИГРЕ,ТИГРЕ ГАЛИПЕ !!!!! БЛАЗЕ ТИ КРАЛИЦЕ!
Мацкииииииииии  купон си правите, а?  PeaceКъде сте тръгнали без мен Praynig

# 233
  • Мнения: 4 381
   СВЕТЛЕ, ДИНИ МЕРХАБА, ХАЙДЕ БРЕ, НЕРДЕ СТЕ ДНЕС, ОТ ТОЛКОВА ГЛЕДАНЕ С ГАЛКАТА.................txtloves

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 16:14 от kraleva66

# 234
  • Мнения: 11 123
СВЕТЛЕ, ДИ-НИ хайде бре,ке земем от толкоз погледи с Галката..........

ААА ,немой така без нази........ Joy Joy Joy
Ша са наридим и ний  Joy Joy Joy...аз , Ди , аз ,Ди , аз, Ди  и тъй нататък Joy Joy Joy Joy Joy....кат роднина ,милиционер,роднина ,милиционер Joy Joy Joy....Галката сега е наш.....нищо ,че го крусаме.....тъй го и любиме.......... Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy

# 235
  • Мнения: 11 123
Крале ,мила една питанка  newsm78 какво си говорят Сабиха и Рухсар,
в колата ,след като взеха Керем от Галип??? newsm78
Предварително- Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 236
  • Мнения: 4 381
СВЕТЛЕ, ДИ-НИ хайде бре,ке земем от толкоз погледи с Галката..........

ААА ,немой така без нази........ Joy Joy Joy
Ша са наридим и ний  Joy Joy Joy...аз , Ди , аз ,Ди , аз, Ди  и тъй нататък Joy Joy Joy Joy Joy....кат роднина ,милиционер,роднина ,милиционер Joy Joy Joy....Галката сега е наш.....нищо ,че го крусаме.....тъй го и любиме.......... Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy

Чак ме хвана страх, без вази............Joy Joy Joy

# 237
  • Мнения: 4 381
Крале ,мила една питанка  newsm78 какво си говорят Сабиха и Рухсар,
в колата ,след като взеха Керем от Галип??? newsm78
Предварително- Hug  bouquet  bouquet  bouquet

 Све,за тебе веднага,макар,че съм отговаряла вече на тази питанка:Руксар я успокоявяше,понеже тя нали се разстрои много от гледката с Еда и Галип, там Сабиха говори , значи той си бил устроил нов живот вече  и говори един вид на себе си -ти какво очакваше, глупачка .........обижда се ..........явно, бе попарена от това  дето ги видя........и плачеше ........там повече кадрите говорят..........Руксар взе детето и спря колата и й каза да слезе на въздух да не й прилошее,нали кога се разтрои и пада кръвното...и там ...дават караницатаим у болницата,къде тя го обвинява за всичко след свадбата....за Нурсел,за раняването на Керем,че близо 5 месеца се влачат по болници и живеят там, ти се винове казва,ти..........всичко е резултат от твоите действия.....какво направи.......детето ми заради теб сега лежи там,заради теб.............заради теб........какво се случи с живота ни........и той му идва в повече това и й казва.........добре Сабиха,разбрах....аз съм виновен,права си..........никой друг.........излизам от  живота,който е такъв сега,заради мен....  и казва на Ръза да изчака края на операцията на Керем и да му съобщи,когато свърши....там дават,че за 5 месеца това е четвърта операция на Керем........и така...........после са другите кадри до асансьора,чиито действия се развиват след няколко дни..........къде се сбогува с нея....и заминава за Австралия............

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 17:18 от kraleva66

# 238
  • Мнения: 967
СВЕТЛЕ, ДИ-НИ хайде бре,ке земем от толкоз погледи с Галката..........

ААА ,немой така без нази........ Joy Joy Joy
Ша са наридим и ний  Joy Joy Joy...аз , Ди , аз ,Ди , аз, Ди  и тъй нататък Joy Joy Joy Joy Joy....кат роднина ,милиционер,роднина ,милиционер Joy Joy Joy....Галката сега е наш.....нищо ,че го крусаме.....тъй го и любиме.......... Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy


Ех-х-х-х Галката, ако знай кво му мислим #Crazyразноглед ша стане hahaha

Ама си мислим,че нема много да ни се дърпа Rolling Eyes..ми той палавник си пада... Peace

затова ,ако ни подхване...  Kissing Heart ша ни издуха...като едното нищо! kiss
Я го виж какви тигелчета си прави  у гьола... smile3540    яко цепи....  superuu

# 239
  • Мнения: 11 123
Крале,благадаря мила Hug....аз пак не съм дочела явно ooooh! ooooh! ooooh!

Сори ,още веднъж..........  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт