Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 412
  • 746
  •   3
Отговори
# 300
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

# 301
  • Мнения: 36 907
Давайте сега да видим какво ще обсъждаме тази вечер. Че то ще съмне вече ние още не сме започнали. Я се стегнете малко. newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51

# 302
  • Мнения: 4 381
 
ПОБЕДА....и пак ПОБЕДА...ние пишем само за ПОБЕДА... newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Много сме добри ейййййййййй...Крали сложи точка на спора... smile3521 smile3521 newsm10 newsm10

Я, ша турим точката, ке на мене да не ми.......нема да кажа!!!

# 303
# 304
  • Мнения: 0
ПОБЕДА....и пак ПОБЕДА...ние пишем само за ПОБЕДА... newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Много сме добри ейййййййййй...Крали сложи точка на спора... smile3521 smile3521 newsm10 newsm10

Я, ша турим точката, ке на мене да не ми.......нема да кажа!!!
Кралице не разбрах ама давай да обсъдим някой въпрос. Хайде миличка или си развълнувана от срещата с Галип. Я кажи как Сабито казва галено на Галип.

# 305
  • Мнения: 4 381
Давайте сега да видим какво ще обсъждаме тази вечер. Че то ще съмне вече ние още не сме започнали. Я се стегнете малко. newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51
[/quot  Мамче,здравей отново..............за дека бързаш,скъпа!!! Ей, СЕГА ЗАПОЧВАМЕ, СКЪПА   СПОКО !!!:txtloves:

# 306
  • Мнения: 238
Ама сте се равихрили отбора на Гальо,с голямата метла!!!!Бягам!!!
Лека и спокойна дами,спасявам се smile3534 smile3525 newsm51

# 307
  • Мнения: 4 381
ПОБЕДА....и пак ПОБЕДА...ние пишем само за ПОБЕДА... newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Много сме добри ейййййййййй...Крали сложи точка на спора... smile3521 smile3521 newsm10 newsm10

Я, ша турим точката, ке на мене да не ми.......нема да кажа!!!
Кралице не разбрах ама давай да обсъдим някой въпрос. Хайде миличка или си развълнувана от срещата с Галип. Я кажи как Сабито казва галено на Галип.
  Развълнувана, да това е точната дума..................Сабито вика  "ПИС" на Галчо, дават го в кадъра, като пое жълтите китки на Мустафата, при свиждането у болницата........

# 308
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)

# 309
  • Мнения: 36 907
Ама сте се равихрили отбора на Гальо,с голямата метла!!!!Бягам!!!
Лека и спокойна дами,спасявам се smile3534 smile3525 newsm51
Ааааааа newsm78 Къде видя метла джанъм. Аз уж с 4 гледам пък не виждам метла. Я си стой тука. Е сега Кралицата ще даде тема за диалог.

# 310
  • Мнения: 36 907
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)


Браво Зизу много си пъргава! newsm10 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 311
  • Мнения: 4 381
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)

      ЙЕССССССССССССС!!!    СИИИИИИИИИИИИИ !!!     Абсолютно !!!

# 312
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)


Браво Зизу много си пъргава! newsm10 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Ми мамче, тва е от вълнение... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 313
  • Мнения: 4 381
 
Давайте сега да видим какво ще обсъждаме тази вечер. Че то ще съмне вече ние още не сме започнали. Я се стегнете малко. newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51
  Теди, Зизу - тез хора, много .......кви са тези метли,я не разбирам..........я ми подскажете !!!  Давайте питайте !!!

# 314
  • Мнения: 238
Целувки и мир Hug Hug Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт