Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 446
  • 746
  •   1
Отговори
# 315
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51

# 316
  • Мнения: 0
Теди,джанъм давай сега,питай !!!  Днес питаше нещо за Еда ,Зафер и Галиб !!!
Да последния въпрос беше пристигането на Зафер и постоянното присъствие Еда как се върти около тях.

# 317
  • Мнения: 0
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест


че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)

newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 318
  • Мнения: 4 381
 Тоти,джанъм,недей ...........за дека бързаш ...отговарям за Зафер и Еда .......дур,дур !!!

# 319
  • Мнения: 0
Винаги мир и любов Hug Hug Hug Hug Hug

# 320
# 321
  • Мнения: 4 381
Теди,джанъм давай сега,питай !!!  Днес питаше нещо за Еда ,Зафер и Галиб !!!
Да последния въпрос беше пристигането на Зафер и постоянното присъствие Еда как се върти около тях.
   Теди,сега! На следващата вечер, след като Сабиха взеха Керем с Руксаря наш Галчо пи кафе сам самичък с Еда,тя го покани знаете от кадрите, да го почерпи и там къде се гледаха по-така! Зейно се обади на Галип, преди да замине за Австралия са имали един такъв обичай Галип да извежда децата на обяд един път седмично и така ги виждал /Мемо и Зейно/= Еда не и стана много приятно,защото помисли,че той говори с друга жена......целувам ви .......говореше Галип и на другия,че ще обядват,ще мине да ги вземе! Като затвори телефона, Галип поясни,че това са децата на майката на неговия син.......не я нарече по име Сабихата! Каза,че децата и той са много привързани,защото нали щяхме преди време,стигнахме пояснява до свадба със майка им.....живяхме заедно известно време казва той.......Сега когато сме разделени аз продължавам да ги виждам и искам да ги виждам,казва и да се грижа за тях........откакто съм се върнал от Австралия казва не съм ги виждал........и те мен и затова по-голямото дете ми се обади да попита,дали и занапред ще останат тези обеди........

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 22:35 от kraleva66

# 322
  • Мнения: 36 907
http://www.vbox7.com/play:fa6b0a4a           - Evet!

http://vbox7.com/play:c88096d8                    - Да си говорим за любов

# 323
# 324
  • Мнения: 0
Теди,джанъм давай сега,питай !!!  Днес питаше нещо за Еда ,Зафер и Галиб !!!
Да последния въпрос беше пристигането на Зафер и постоянното присъствие Еда как се върти около тях.
 Теди,сега! На следващата вечер, след като Сабиха взеха Керем с Руксаря наш Галчо пи кафе сам самичък с Еда,тя го покани знаете от кадрите, да го почерпи и там къде се гледаха по-така! Зейно се обади на Галип, преди да замине за Австралия са имали един такъв обичай Галип да извежда децата на обяд един път седмично и така ги виждал /Мемо и Зейно/= Еда не и стана много приятно,защото помисли,че той говори с друга жена......целувам ви .........
Много ти благодаря кралице за отговора. Но какво означава това ....целувки. Няма ли да обсъждаме още newsm78

# 325
  • Мнения: 5 181
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)


Души, барво  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 326
  • Мнения: 0
ПРИВЕТ една Гальова мовма пристига с пълна сила  как е настроението за всички пишещи момиhttp://www.youtube.com/watch?v=oFIQNTP--ZI&feature=related newsm51 smile3525 smile3501 smile3501 newsm10 newsm11 txtloves

# 327
# 328
  • Мнения: 0
ПРИВЕТ една Гальова мовма пристига с пълна сила  как е настроението за всички пишещи момиhttp://www.youtube.com/watch?v=oFIQNTP--ZI&feature=related newsm51 smile3525 smile3501 smile3501 newsm10 newsm11 txtloves
Настроението е супер!  smile3525 smile3525 smile3525

# 329
  • Мнения: 4 381
ПРИВЕТ една Гальова мовма пристига с пълна сила  как е настроението за всички пишещи момиhttp://www.youtube.com/watch?v=oFIQNTP--ZI&feature=related newsm51 smile3525 smile3501 smile3501 newsm10 newsm11 txtloves
БЕЛИСИМААААААААААА, ВОДИМ В РЕЗУЛТАТ ОТ МАЧА ТАЗИ ВЕЧЕР !!! ЗИИЗУ Е ВРАТАР,СТРАХОТЕН  !!!

Общи условия

Активация на акаунт