кажете за бунгалата

  • 8 766
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 373
zaharina03            Ние искаме тук,АСТ-ЧЕРНОМОРЕЦ, ама дали ще ни огрее, още не мога да се обадя за точна дата,то ще стане 2-3 преди да тръгнем и едва ли ще има,оххх много гадно така.И както съм луднала пак не разбрах близо ли е плажа и центъра.Простете ако вече сте дали този отговор,ама да питам Embarassed


  bouquet

# 16
  • Мнения: 242
И ние сме там от 19.08-26.08,казаха,че е близо до плажа.Ти се обади и си резервирай поне да си запазиш,че аз оня ден като се обадих имаше само след 19.08 натам свободни 3-ки.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 373
ооо на нас ни трябва сега,някъде между 20 и30 ще започне отпуската, но не е уточнено
 smile3511

# 18
  • Мнения: 242
ОООО вие ще сте преди нас. Grinning

# 19
  • русе
  • Мнения: 646



къде точно е това че аз не видях такива цени





 Каваците пълен пансион е 19лв ,това е легло +закуска+ обяд +вечеря.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Пак обяснявам че това не е къмпиг Каваци ,а е до къмпинг Каваци,дели ги Аполония бийч,от дясно е къмпиг Каваци,а от ляво са бунгалата.

# 21
  • Мнения: 5 138
Пак обяснявам че това не е къмпиг Каваци ,а е до къмпинг Каваци,дели ги Аполония бийч,от дясно е къмпиг Каваци,а от ляво са бунгалата.

 Praynig дай ми телефонен номер за връзка ако имаш.

# 22
  • Мнения: 159
azalina   на какво разтояние е плажа и центъра на града
От бунгалата до морето е около 150-200м, а до Ахтопол  около 300м.

# 23
  • Мнения: 159

аз за сега съм се спряла на бунгала "Авеста" Шкорпиловци някой ходил ли е там да каже нещо
[/quote]
Преди 2 годинии ходихме във вилно селище "Рай". Бунгалата са хубави и чисти, но доста пече. Няма къде да се разхождаш там, а и заведенията не ми допаднаха.Сега може да е по-добре.

# 24
  • Мнения: 124
zaharina03,ние явно със вас ще си сменим тази година дестинациите.Нашата идея е за Ахтопол.
Ако не те затруднявам кажи на кои бунгала сте били и какви са условията там.
Плажа и центъра на Черноморец са на не повече от 15 минути с хлапета на 2 и 4 години.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Ние ходим все на по 20-30м от плажа и това ни се вижда много.Аз имам телефон на един от хората които държат бунгала,за съжаление ми каза, че има останали само без санитарен възел,но ние сме ходили така и пак бяхме доволни,беше чисто и дезинфекцирано,телефона на ЛС

# 26
  • Мнения: 242
Миналата година бяхме на Ахтопол-бунгала"Слънчев ден".Бяхме нощувка със закуска,обяд и вечеря.Храната беше хубава и разнообразна,базата беше чиста и поддържана.В бунгалата имаше гардероб,нощни шкафчета,хладилник,собствен санитарен възел и телевизор с кабелна телевизия.Отпред има веранда с маса и 4 стола.Плажа беше на 5 мин.от бунгалата ,а центъра на 10-15мин.За първи път бяхме на бунгала и много ни хареса,затова и тази година ще повторим. Peace

# 27
  • Мнения: 686
Здравейте! И аз да попитам, някой бил ли е тук http://pochivka.bg/o-9730-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D … 0%B0%D0%BB%D0%B0_

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 373
На какво разстояние е плажа, оставам с впечатление, че е детски лагер там.

# 29
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз също предпочитам почивка на бунгало. Да имате отзиви за тук:
http://olx.bg/pochivka-na-more---bungala-i49200747
Може ли и на мен телефон за бунгалата на каваците   bouquet Ако не се лъжа са тези до хотел Св. Никола на Акулския плаж??

Общи условия

Активация на акаунт