Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 127
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 56
Привет на всички от мен,ако си мислите ,че целия сериал ще е така приятен за гледане ,много се льжете.Сигурно сценаристите ще ни преведат през АДА ,и в последната серия ще се оженят щастливо.Изгледах сериала ПОД ЛИПИТЕ ,и там ТУБА играе страхотно,както и в АСИ.    bouquet  bouquet
:hug:Момичета.
В сериала"Под липите"-Туба не само играе,но това което показва го изживява,защото там е влюбена в Бюлент в реалния и живот и това няма как да се скрие. Peace

# 691
  • Мнения: 10 240
Ето и залата за първият концерт на нашите звезди - Хасрет и Мурат зад граница!

# 692
  • Мнения: 19
Рослава благодаря ти много ,това не го знаех.А знае ли някои ,кога ще го дават по НОВА ТВ.Става вьпрос за ''ПОД ЛИПИТЕ''.

# 693
  • Мнения: 2 157
Добър вечер!  Hug
Първо да поздравя Надин за вица!   bouquet  Хареса ми.
Краставичке, страхотен анализ си направила за играта на Джансел! Съгласна съм с теб. Благодаря за музикалния поздрав.  Hug
Ирра, да си ни жива и здрава и се радвам, че си с нас! Благодаря ти за преводите на инфото.   bouquet
Аз вече се обърках с това кой напуска и кой остава в сериала. Но не съм притеснена от това, че напускат герои от махалата, ако е вярно. Съгласна съм с Ринка, че Хасрет направи своя избор и премина в другия свят. Откри и майка си, което още повече ще я отдалечи от махалата. Гюлназ се омъжва и двете сестри вече няма да имат такава голяма нужда една от друга. 
Какво ще стане с Назар. Ами тя вече ще има претенции да бъде на сцена, подобна на тази, на която пя Хасрет. Още повече, че за малко тя щеше да стане звезда. Предполагам, че Несрин и Етем ще се погрижат за нея. Дори си мисля, че могат да започнат да я лансират, за да пречат на Хасрет. Защото моето виждане за развитието на филма е, че Несрин ще прави всичко възможно да доказва на Мурат, че Хасрет не е достойна за него.

# 694
  • Мнения: 2 157
Печелившата карта!  newsm10 newsm10 newsm10
Ринка, за Туба ли е печелившата карта?  Joy Joy Joy
Тази снимка на Джансел си мисля, че е от престоя му във Франция. Много слабичък е нещо?

# 695
  • Добрич
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен.  bowuu

# 696
  • Мнения: 0
Момичета, вие пак сте изписали темата, докато се включа.
Браво за анализите ви, съгласна съм с вас.
За Джихан ще ми е мъчно, че си беше симпатично момчето, но и аз не виждам образа му в
сериала как би могъл да се развие, освен още една любовна линия да проследим - той и Назар.
Много не вярвайте на тези писаници по пресата, като за пример ще ви дам Толга от Незабравима.
Пишеше, че напуснал Незабравката, защото не бил съгласен с хонорара си и такива неща.
Много обсъждания имаше по форумите за това.
Действително Толга не се появи в няколко епизода, но сега пак си участва в сериала.
Явно е, че не снимат, когато ги няма по сценарий в няколко серии, но нищо чудно актьорите
да влизат и излизат от сериите според развитието на сериала.
Ринка е права, че най-вероятно ще има нови герои и развитие, а Мурат - нови и по-силни съперници!
Няма да си останем само с Левентчо, че Хасрет вече ще става постепенно голяма звезда Hug

# 697
  • Мнения: 2 157
Добър вечер и от мен.  bowuu
Тази вечер май няма да ходиш на фитнес! Да нямаш мускулна треска?  Joy Joy Joy
Снощи ние с Ниобчето и Лийчето какви анализи правихме, Ринка се включи със снимков материал и разказ по картинки,  но други запленени нямаше. Сега момичета вие сте на ред.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Уси, а мен защо не ме броиш за събеседник newsm45И питие те черпих и наздравица ти вдигах !!!

# 699
  • Мнения: 2 157
Уси, а мен защо не ме броиш за събеседник newsm45И питие те черпих и наздравица ти вдигах !!!
Злате, вярно, че и ти присъстваше на раздумката, ама аз съм забравила. Моля да ме извиниш!  Praynig Praynig Praynig
То виновно е ЕГН-то.

# 700
  • Мнения: 0
Уси, а мен защо не ме броиш за събеседник newsm45И питие те черпих и наздравица ти вдигах !!!
Ама и алкохол ли сте употребявали #Crazy, то затова Уска забрави да те спомене Hug
Да не репетирахте за Варна???

# 701
  • Мнения: 10 240
Печелившата карта!  newsm10 newsm10 newsm10
Ринка, за Туба ли е печелившата карта?  Joy Joy Joy
Тази снимка на Джансел си мисля, че е от престоя му във Франция. Много слабичък е нещо?

Уси, може и за Туба да стане печеливша! Надявам се!  newsm17
Но те си знаят или още не знаят, но ще дойде време и ще го научат!  smile3521
Едно е сигурно, че 16 епизода печеливши бяхме ние - зрителите.
  newsm10 newsm10 newsm10


# 702
  • Мнения: 2 157
Уси, а мен защо не ме броиш за събеседник newsm45И питие те черпих и наздравица ти вдигах !!!
Ама и алкохол ли сте употребявали #Crazy, то затова Уска забрави да те спомене Hug
Да не репетирахте за Варна???
Ние тези репетиции ги правим отдавна. А сега краставичката ни пуска отвреме на време едни мелодии, та тренираме и танци. Нали там ще се поврътнем малко, както казва Бекир  hahaha hahaha hahaha

# 703
  • Мнения: 2 157
Печелившата карта!  newsm10 newsm10 newsm10
Ринка, за Туба ли е печелившата карта?  Joy Joy Joy
Тази снимка на Джансел си мисля, че е от престоя му във Франция. Много слабичък е нещо?

Уси, може и за Туба да стане печеливша! Надявам се!  newsm17
Но те си знаят или още не знаят, но ще дойде време и ще го научат!  smile3521
Едно е сигурно, че 16 епизода печеливши бяхме ние - зрителите.
  newsm10 newsm10 newsm10



Бяхме печеливши. Ама все още се съмнявам, че и останалите епизоди ще ни държат в същото напрежение и ще изживяваме същите емоции. Дано да не съм права! ooooh!

# 704
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета!  Hug
Аз вече съм във Варна, но тук никак не е плажно  Sad Дано времето скоро се оправи!
Още не съм почнала "Под липите", може би тия дни ще го почна... Иначе съм сигурна, че Туба и там е блестяща  Heart Eyes
Не знам дали ще мога да влизам често, затова - приятна вечер сега и до скоро  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт