Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 147
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • София
  • Мнения: 51
А този букет е специално за Ринка

# 92
  • Мнения: 10 240
А този букет е специално за Ринка



Благодаря!
Обичам цветята!

# 93
# 94
  • София
  • Мнения: 51
И последно

# 95
  • Мнения: 10 240
Алекс, поздравления!
Много  приятни неща си направила!

Лека нощ и от мен!!
smile3524

# 96
  • Мнения: 2 157
Добро утро! Хубав ден!  Hug Hug Hug
Алекс, страхотна си! Много хубави неща си сътворила! Кафето вече ще го пием от твоята/ите чаша/и.
Ама аз ще сервирам малко закуска, че гледам снощи пак сте стояли до късно!





А тази снимка да ни напомни, че днес започваме да гледаме и коментираме творческия път на Хасрет.

# 97
  • Добрич
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен на Уси цвете    за закуската и компанията в която ни предлага да го изпием. Съжалявам, че снощи не можах да си похортувам с вас, ама нали ви споделих, че имам излишни килограми и спортувах, та за срещата да съм ток ха, ха, ха.

# 98
  • Мнения: 2 157
Добро утро и от мен на Уси цвете    за закуската и компанията в която ни предлага да го изпием. Съжалявам, че снощи не можах да си похортувам с вас, ама нали ви споделих, че имам излишни килограми и спортувах, та за срещата да съм ток ха, ха, ха.
Доки, благодаря за розата. Днес да не пропуснеш серията и коментарите заради фитнеса?  Laughing
Започваме да търсим заблудите покрай Саймето, Селин и Хасрет!  Sad

# 99
  • Добрич
  • Мнения: 0
  Двойката от която очаквам искрено да ни забавлява и разсмива за тази съжалявам, че няма да я има,като комбинация имам предвид  от тези кукли очаквам доста рев да изрева, а дали въпреки, че този татко заминава дали няма да има друг на неговото място, ще имали и такъв вариант за връзка и тогава кво ще я правим Накиш.

# 100
  • София
  • Мнения: 51
Добро утро и от мен - днес ви предлагам специален чай

# 101
  • Добрич
  • Мнения: 0
Уси, къв фитнес, играх федербал пред блока, ама все е нещо.За довечера дано успея, че имам реванш, малко ме опухаха.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро и от мен HugЗакуската сложена,и специално чайче има аз освен едно обикновенно кафенце да ви предложа,ама пък ви го сервирам с много любов,да знаете Embarassed newsm51

# 103
  • Добрич
  • Мнения: 0
Ето ви един запленяващ поглед

# 104
  • Мнения: 33
Може ли човек да устои на такава красота?

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1145065082430

Общи условия

Активация на акаунт