подарък за абсолвентски бал...

  • 12 793
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Момчето завършва право и приемам всякакви идеи за подарък.  Мисля си да му купя една статуетка на Темида, но пък ми се струва малко. Thinking

# 1
  • Мнения: 372
Нещо,което ще му е полезно Например хубава чанта  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 179
Самата аз ще съм абсолвентка(да се надяваме след седмица  Mr. Green) бих се зарадвала на много неща.Зависи от твойте възможности.Има много хубави малки гобленчета със шапки и т н,една хубава картина или нещо уникално за което се сещаш и занеш че той ще хареса.Важно е и да познаваш човека добре,за да избереш най подходящото.  Peace

# 3
  • Мнения: 24
Идея: Хубава маркова химикалка или писалка  е моята идея! Върви с пожелание да бъде винаги на страната на правото!

# 4
  • София
  • Мнения: 16 111
Аз като не знам какво да подаря и обикновенно купувам ваучер за подарък. В повечето големи магазини има  такива. После младежа ще си избере нещо по свой вкус.

# 5
  • Мнения: 52
Зависи от ценовия диапазон - подходящи ми се струват хубав часовник или картина. Писалката също изглежда хубав подарък.

# 6
  • Мнения: 107
Тази година имахме абитуриент на близки приятели. Подаръкът на който се спряхме, беше полет със самолет. Миналата събота го реализирахме на летището в Долна Баня. Повярвайте ми момчето ще го запомни завинаги това изживяване! Grinning Grinning Grinning, като едно невероятно удоволствие!

# 7
  • Мнения: 5 173
Идея: Хубава маркова химикалка или писалка  е моята идея! Върви с пожелание да бъде винаги на страната на правото!
+ луксозен тефтер.
На моето дипломиране, родата ми даде парички, с които си купих книги по психология луксозно издание.
За тазгодишното дипломиране - смятам да е бижу Peace.

# 8
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Идея: Хубава маркова химикалка или писалка  е моята идея! Върви с пожелание да бъде винаги на страната на правото!
+ луксозен тефтер.
На моето дипломиране, родата ми даде парички, с които си купих книги по психология луксозно издание.
PeaceМного добро предложение бе полезно и на мен!

# 9
  • Мнения: 1 879
Щом завършва право, ще му се налага да носи папки, документи. А за тях трябва една хубава кожена чанта.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 156
В рамките на майтапа - удобни обувки, че доста има да скита по институциите. И наистина - подаръка може да е майтапчийски, купонджийски. Оттук нататък момчето го чакат сериозни неща, нека му остане весел спомен. Или съчетайте - нещо необходимо и нещо щуро.

Общи условия

Активация на акаунт