Отслабване с LPG - с голям ефект и безболезнено

  • 26 249
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 454
Аз ходя в София в един салон

Но всички, които ще прочетат темата силно се надявам да ме послушат и да не ходят в DermaPro.
Пуснала съм анти-тема за тях дори, че много ме е яд на какво приличам заради тях - а и аз се мъчих сто години с тези килограми - точно станах 52 и сега пък целулит имам...

Иначе поздравления просто за тоолкова много килограми...до колкото съм виждала мисля, че POwer Plate ще ти помогне...Трябва да има и тема за POwerPlate някъде из форума, където можеш да прочетеш повече мнения.

Nesiha, аз ходя в Dupissima на Нишава е до бул.България от страната на Стрелбище , така че може би ще ти е удобно. Ще пиша на лични

# 16
  • София
  • Мнения: 309
Молли-в гугъл като напиша LPG първо твоята статия излиза и ми настръхна косата като я прочетох..значи това са масажи на тялото-с ръце или на машина някаква,така и не разбрах!

# 17
  • Мнения: 1 454
Wow, Страхотно!
Честно казано радвам се да го чуя, защото вчера говорих с една жена от сдружението на козметиците, която след като и разказах в писмена форма ме посъветва, че единственото нещо което мога да направя е когато имам възможност да споделям горчивия си опит.

Така, колкото до LPGто - моето писане засяга само тази клиника, защото иначе си е страхотно. Машина е

http://www.factor-bs.com/newsSingle.php?article=1565

не знам как се линк-ва - дано да съм успяла и да можеш да го отвориш. Машина е и през ден може би е най-добре да се правят масажите. Ако на някакъв въпрос още мога да отговоря - нареща съм - след случката толкова разпитвах , че...трябва да взема да се квалифицирам Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 309
Препоръчай ми,моля те,къде да ходя в София в района около Оборище и Центъра?

# 19
  • София
  • Мнения: 770
Цитат
  Nesiha, аз ходя в Dupissima на Нишава е до бул.България от страната на Стрелбище , така че може би ще ти е удобно. Ще пиша на лични


И аз си взех карта за 10 процедури, обаче на зона. Ще ходя за пръв път на LPG и ще споделя после дали има ефект и си струва парите.
Иначе съм ходила на антицелулитен масаж с вендузи. Много зависи от това кой ти го прави, но на моменти е доста болезнено.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Момичета, темата се припокрива с темата за антицелулитните масажи, така че ще ви помоля да споделяте там. Не може да има две теми за едно и също нещо. Ако искате да ги слея ми пишете ЛС да го направя.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313236.0

Общи условия

Активация на акаунт