Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Тея, благодаря ти, мила.

Аз обаче устаножих, че съм вдигнала прага толкова на високо, че не знам ще се намери ли мъж да може да го прекрачи тоз праг.
Туй за бара... бих отишла с удожолстжие. Но няма кой да гледа бебетата. Баба им е прекалено заета със себе си. Като й кажа нещо по въпроса и почва да сравняжа себе си с мене.

# 16
  • Мнения: 473
Тея, благодаря ти, мила.

Аз обаче устаножих, че съм вдигнала прага толкова на високо, че не знам ще се намери ли мъж да може да го прекрачи тоз праг.
Туй за бара... бих отишла с удожолстжие. Но няма кой да гледа бебетата. Баба им е прекалено заета със себе си. Като й кажа нещо по въпроса и почва да сравняжа себе си с мене.


Абе Моф кой праг си вдигнала много високо че нещо не разбирам newsm12.Тоя твоя ли е на върха.Ако той ти е идеала за мъж в живота.Нема страшно има и по големи лайна от него не се отчаивай ще намериш,с лопата да ги ринеш newsm44.

# 17
  • Мнения: X
Относно прага да се изкажа и аз. Има и свестни мъже. И жени. Като си помисля, освен мъжете в живота ми/гаджета, приатели, роднини/ и сред жените в живота ми /приятелки, роднини/ има и свестни, и такива дето не са. Ма има 1-2, които са много, ама много свестни. Които са подходиящи приятелки за мен. Ама само 1-2 са. А мъже - ми няма и толкова даже. Естествено че има свестни мъже, ама трябва и да са подходящи точно за теб, за мен... Т.е. да имате сходни разбирания, интереси, цели... Не само семеиството, имам предвид хобитата, ценностите /примерно и двамата да са моногамни или и двамата да са полигамни, нали ме разбирате, без значение кое принципно е правилно и истинно/, че дори и политическите пристрастия. Много тъпо звучи, но е така.
А в даден момент се оказва, че имате много сходни неща помежду си /примерно аз такива критерии съм използвала при избора си досега/, обаче няма желание за семеиство. И какво сега? Тъпа работа, много е сложно това напасване на хората.
Та аз така го разбирам прага - като някакви неща, които знаеш, 4е без тиах не можеш в другия. И ако досега не си срещала такъв 4овек, нормално е да с4иташ 4е прагът ти е висок.

# 18
  • Мнения: 2 863
Каси, да знаеш писането по форума ще направи от тебе човек:))  Hug Ставаш все по разумна и мъдра, а ако и преди си си била такава, значи временно ти е било замъглено съзнанието от твоя.... и сега идваш вече на себе си:)) та с две думи радвам се на постингите ти. Точно така е всичко, което си написала за прага... а да ви кажа ли лошата новина??? На колкото повече години ставаш, толкова по-трудно става да намериш човек, с които да си пасваш... за това не отлагайте много взимането на решения и не си харчете времето с мъже, от които е видно, че няма да получите взаимност. А в случая на МОФ само по-добре, че е станало докато е млада, а не да се сети същия като го хване мъжката критическа, че не се е наживял, защото без съмение жена с две деца на 26-27 години не е каквото е жена с две деца на 40 г....Колкото и да звучи невероятно МОФ- направил ти е услуга, но още не го знае.....

# 19
  • Мнения: X
...Ставаш все по разумна и мъдра, а ако и преди си си била такава, значи временно ти е било замъглено съзнанието от твоя.... и сега идваш вече на себе си:))..
Слушаи. Аз съм си разумна и мъдра... и скромна. Embarassed При положение че съм на 26 още и след развода ще си имам жилище, хубава работа ... и дете... ми това е почти всичко което човек иска от живота. Оттук натам освен гледането на бебо ми остават само радости, препъни камъните големите ги преодолях. PraynigТака го виждам аз. Ма то не е щото някои ми е помогнал, нито родителите, нито съпругът /него аз се опитвах да го тикам/... та мисълта ми е че съм иначе практична, прагматична, не се рея по облаците. Ма незнам какво ми става. Мъжете нещо хич не мога да ги преценявам. Маи съм много доверчива просто. Embarassed Наивна някък си, смятам че всички са искрени и честни и откровени като мен.  Embarassed

# 20
  • Мнения: X
...Ставаш все по разумна и мъдра, а ако и преди си си била такава, значи временно ти е било замъглено съзнанието от твоя.... и сега идваш вече на себе си:))..
Слушаи. Аз съм си разумна и мъдра... и скромна. Embarassed При положение че съм на 26 още и след развода ще си имам жилище, хубава работа ... и дете... ми това е почти всичко което човек иска от живота. Оттук натам освен гледането на бебо ми остават само радости, препъни камъните големите ги преодолях. PraynigТака го виждам аз. Ма то не е щото някои ми е помогнал, нито родителите, нито съпругът /него аз се опитвах да го тикам/... та мисълта ми е че съм иначе практична, прагматична, не се рея по облаците. Ма незнам какво ми става. Мъжете нещо хич не мога да ги преценявам. Маи съм много доверчива просто. Embarassed Наивна някък си, смятам че всички са искрени и честни и откровени като мен.  Embarassed
защото без съмение жена с две деца на 26-27 години не е каквото е жена с две деца на 40 г....Колкото и да звучи невероятно МОФ- направил ти е услуга, но още не го знае.....
Да, и аз мисля така. Все пак сме млади още - та хората на 33-4-5 години се женят за първи път, пък било те и с деца. Що не?

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
МОФчинката мила тя...
Освободи се от Финчо и от влиянието му в/у теб и започни да си живееш живота.
Това е пътя към щастието!
Стига се нерви, стига се ядосвай...има кой да си записва у тефтерЯ и да си връща когато му дойде времето.  Peace
От мен целюФ на теб и дечурлия Heart Eyes и 2-3 кофи слънце, макар и хапливо  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 634
 newsm51 newsm51 newsm51

za wsichki wi!

# 23
  • Мнения: 7 112
МОФ, и аз се чудя защо още му се връзваш на номерата на тоя биологичен вид. И преди няколко месеца се чудех пак. Не стига, че внасяш генетично подобрение в нацията им, а и се оставаш на безумито му.
Та като гледам и снимката ви с младата дама в количката, то и детето не е от него. Това е виц де (и жена, ако искаш да знаеш дацата не са от теб). newsm51
Одрала ти е кожата. А това нещо, биологичния помощен материал за децата - не страдай повече за него и от него. Убий го с презрение.

# 24
  • Мнения: X
Аз не разбрах обаче накрая какво стана. Ти заведе ли му ги децата?

# 25
  • Мнения: 3 634
Не!
Останахме си с телефонното обаждане в неделя когато и ми каза, че онази му има свободен ден и са направили планове с нея. Нали грешката не е в мене? Нали би трябвало да знае кое пред кое идва? Не би ли трябвало плътта и кръвта му да са на първо място пред всичко останало?

# 26
  • Мнения: X
Не!
Останахме си с телефонното обаждане в неделя когато и ми каза, че онази му има свободен ден и са направили планове с нея. Нали грешката не е в мене? Нали би трябвало да знае кое пред кое идва? Не би ли трябвало плътта и кръвта му да са на първо място пред всичко останало?
Мисля че всички сме на едно мнение. Би трябвало. ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 641
мами чета ви от сумати време.........ни в клин ни в ръкав ще ви кажа че най-успешния брак който съм виждала е на моя позната която се е омажила на 37 години. имат  две деца.....и т.н.най-важното е че се уважават толкова много, че директна дума не си казват. вие сега сте по на 25-27 - ами кога успяхте да опознаете живота и хората, че и деца имате по няколко...е бабите ми са се омажили по на 17-20 години ама и времената са били други...

# 28
  • Мнения: X
Ми то именно с това че времената са били други се оправдава мъжката половина от човечеството? Че какво им е другото на времената, че човешкия род да трябва да се свива? Ще ти кажа какво: хората станаха консуматори и искат само да получават от живота, а не искат да дадат. Искат пари, кариера, коли, почивки, маркови дрехи... искат всичко и го искат сега. Ма техните родители ако така бяха разсъждавали да ги видим сега къде щяха те да бъдат, а? И кои определия че на 40 години триабва да се жениш? Ми за сведение над 35 годишна възраст е рискова бременността и здравето на плода. Ми тя природата го диктува това нещо!!!! Naughty Ех, значи!!!  #Cussing out /което не значи, че които не е намерил половинката си преди това не може да го направи, но просто преди 35 е ПО-ДОБРЕ, това е/.

# 29
  • Мнения: 934
Не би ли трябвало плътта и кръвта му да са на първо място пред всичко останало?
Е би трябвало но за успокоение на мен самата ще кажа че не става. малко може и да ме погнете но спред мен чуството за собственост при повечето мъже някак си се изпарява много бързо. Нещо от сорта "Не сме заедно децата вече не са мой а само твой". Пак казвам че това си е мое мнение

Общи условия

Активация на акаунт