Нестле фитнес

  • 5 124
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 131
Може ли, според вас, да се дава Нестле фитнес на дете.
От този тип закуски Алекс хапва само Чокапик - шоколадовите топчета. Наскоро купих пак на Нестле - пшеница с мед, обаче не го харесва.  В същото време като ме видя да хапвам Нестле фитнес си поиска и му хареса. Тази сутрин му дадох с кисело мляко, всичкото го омете.
Ясно ми е, разбира се, че еднократното даване със сигурност не е проблем  Mr. Green. Въпросът е дали Нестле фитнес може да бъде пълноценна закуска за дете, предвид на това, че все пак се води диетичен продукт?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 570
Ами то е диетично, защото е пълнозърнесто.
Няма никакъв проблем да си хапва детето.

# 2
  • Мнения: 2 131
Така е, Нана, но си мислех, че се води по-диетично от останалите пълнозърнести храни. Знам ли и аз  newsm78 Сигурно е в по-голяма степен рекламата  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 12 570
Така е, Нана, но си мислех, че се води по-диетично от останалите пълнозърнести храни. Знам ли и аз  newsm78 Сигурно е в по-голяма степен рекламата  Mr. Green

Е, не. Просто от пълнозърнесто не се пълнее толкова.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 090
Моят син много го обича,и му давам.Хрупа направо от кутията,като бисквитки,по-рядко го яде с мляко.Обикновено му се прияжда единствено когато види мен.
Иначе шоколадовите топчета и куки крисп обича с мляко.Една кутия я яде няколко месеца Crazy.

# 5
  • Мнения: 678
Щерката също го харесва,давам й понякога за закуска с мляко,но след 2 часа е гладна пак.

# 6
  • Мнения: 266
Няма нищо диетично в зърнените закуски, в смисъл те са мн. полезни, но от тях не се слабее. Използват се като закуска в диетичните режими, защото имат нисък гликемичен индекс, т. е. съдържат сложни въглехидрати, които се разграждат бавно и създават усещане за ситост, така ядем по-малко следващите хранения. Както винаги рекламите ни заблуждават, че от самия продукт се постига ефекта... Моето дете също харесва почти всички зърнени закуски и често хапва от тях. Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
Можеш да даваш без проблем  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 764
Аз го давам често пъти и честно казано предпочитам този вид, отколкото всичките шоколадови, с мед и т.н.

# 9
  • Мнения: 914
Голямата ми дъщеря яде от него още преди една година,на нея и харесва класическия без плодове .

# 10
  • Мнения: 27 524
Аз го давам често пъти и честно казано предпочитам този вид, отколкото всичките шоколадови, с мед и т.н.

Царевичните с мед са хубави  Blush

# 11
  • Мнения: 914
И ние много харесваме царевичните с мед,а между другото тя чак сега опита тези които са какаови топчета и понякога ги хапва вечер за десерт.

# 12
  • Мнения: 3 993
Разбира се, че става за деца Нестле фитнес.
Като всяка зърнена храна си е полезна. Пък щом я намира и за вкусна, какво по-хубаво от това.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 44 407
Аз давам нестле мюсли и ги яде с огромен апетит(особенно тропическите плодове http://www.nestle.bg/careers/page.asp?id=70&pid=1 тази серия) Wink защо не пробваш такива вместо фитнеса?

Също и чириуз яде.

Фитнеса всъщност не съм ги пробвала.

# 14
  • Мнения: 2 131
Благодаря ви, дами   bouquet
Angel_Dust , като го знам с какъв зор яде овесени ядки, много се съмнявам, че ще хареса мюсли. Макар че може и да пробвам, защото онзи ден му направих фини овесени ядки с кисело мляко и мед и ги изяде. Но бяха наистина фини и не се усещаха. А при мюслито това няма да се получи. Но може и да пробвам.
А за Нестле фитнес - аз най-много харесвам класическия и от него си взимам, тоест Алекс от него хапна с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт