Мечтатели-Kavak Yelleri-нов сериал по бтв

  • 113 985
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
ммм чудно сериалче! newsm18 newsm74  отдавна се чувстваше липсата на нещо такова -свежо,леко ,приятно, ненатоварващо! ако продължи   така както в 1 епизод ще го изгледам до последния в захлас.      smile3501 smile3501 smile3501 newsm44

# 16
  • Мнения: 44
а  някой знае ли дали ще има 5 сезон Whistling Flutter Mr. Green Thinking

# 17
# 18
  • Мнения: 3 403
Момичета, влязох да почета а сериала от любопитство, защото гледах рекламата и ми хареса мелодията. Но като прочетох резюмето - само не ме замеряйте с камъни - но сериала е турската версия на "Кръга на Доусън" много популярен американски тийн сериал, даваха го преди няколко години по някоя от нашите телевизии. Описанието на героите е същото като в Доусън, а двете момичета дори визуално напомнят на Кейти Холмс ( в оригинала играеше Джоуи, на която тук явно трябва да отговаря Аслъ) и Мишел Уилямс (Йен Линдли в американската версия - бунтарката - разбирайте Ефе). И да позная ли - ще го сложа в бели букви, защото не съм гледала нито един епизод и незнам докъде е действието - ББ сестрата на чернокосото момиче е бременна без да е женена?
С този пост не искам да кажа, че филма ще е лош или хубав - не съм го гледала, а съм на работа и не ми е в часовия пояс, просто исках да припомня, ако на някой му се струва странно познат. Ще ми е интересно, ако някой който е гледал Доусън, ми каже дали съм права и дали турската версия си заслужава.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Аз не съм гледала "Кръга на Доусън" и не мога да кажа  newsm78
Днес не съм ви пускала снимки  Laughing Hug



# 20
  • Мнения: 1
благодаря за снимчиците,но на тях има и непознати персони  newsm12 ще се радвам ако някой ме светне с бб.
сериала ме кефи и е мн по добър от кръгът на Доусън,гледала съм го. там няма такова настроение и динамика а просто поредната тъпа американска .......
Харесвам много момчето с кривата уста(май Ефе се казваше) страшен дух, невероятно упорито, не се предава ,като си постави цел и я преследва. Колкото до Дениз за мен той си пада малко мамино синче, лигльо. Явно парите са му оказали влияние, дори коментара на майка му беше в тази посока че той не е като Ефе и Асль(т. е. богат, на тяхното ниво)

# 21
  • Мнения: 18
  bouquet  bouquet  bouquetИ на мен сериалчето много ми харесва.Леко и ненатоварващо ,че се измъчих с тази Клетва ,когато случайно пуснех телевизора в интервала между 17 и 18 и 30

# 22
# 23
  • Мнения: 60
Знаете ли къде мога да гледам излъчваните серии/с превод/,гледах само първата ,но другите не мога да ги намеря.

# 24
  • Мнения: 1
Magosniwa  благодарско за фотосите! Oha!     Някой гледал ли е епизодите напред? Ще е мн интересно да разберем какво става напред в сериала   smile3506    (разбира се с бб)

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 325
И аз искам да знам какво става напред  Thinking

# 26
  • Мнения: 83
Като гледам снимките май нататък става доста по сериозен. Не съм гледала Доусън и не мога да дам сравнение, но ми харесва за сега..

# 27
  • Мнения: 1
днешния епизод беше много хубав! Най накрая има леки надежди очите на маминото детенце Дениз да се отворят! За мен той е най негативния герой!

# 28
  • Мнения: 130
Никой ли не е открил дали качват някъде сериала?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 325



Никой ли не е открил дали качват някъде сериала?

Няма ли го в vbox7  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт