Само на мен може да се случи такава простотия...

  • 14 533
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Още онзи ден мислех да пусна темата, но се въздържах.Не я пускам като гост(не ми се рови да търся как става), защото държа да няма постове, от типа "пързул". Искам просто да разбера вашето мнение, дали и вие бихте били толкова шокирани, как бихте постъпили в дадената ситуация.
Та....онзи ден ми се обажда моята най-добра приятелка  да пием кафе в квартала. Да поясня, че сме страшно близки с нея и семейството й, даже на шега нея наричам "сестра ми", а родителите й - мама и тате. В момента майка й е на море със сестра й, за да й помага с децата.Даже се бяхме уговорили да отида на почивка с тях, но се отказах впоследствие. Та звъни ми тя, с баща й е, и искат да се видим.Ок, разбираме се, аз се приготвям с детето и отивам на мястото. На масата се събират още познати, говорим си и така. Тя се разбира с баща й да се прибере до вкъщи и по-късно да го вземе, т.к. той ще пие няколко питиета и няма да шофира. Тя тръгва, приготвям се и аз да ставам, ама "тате" не ме пуска да се прибирам, настанява ме до  себе си, сакън да не го оставя сам с другите. Да подчертая,че родителите й са страхотни хора, обичат да се забавяват в компания, супер отворени са към по-младите. И след малко тате ми се оплаква, че му е писнало от "тъпи п...и, и че трябва да си намери някоя улегнала като мен"  Shocked Нямам да изпадам в подробности, само се моля останалите клюкарчета на масата да не са чули нещо.Аз през цялото време се усмихвах глупаво и кимах с глава. И ми стана едно тъпо...та аз на тези хора ходя и им спя в къщата, на гости, вечеряме, гледали са сина ми, когато сме искали да излезем до по-късно с дъщеря им(не живея с мъжа ми). В същото време си давам сметка, че човека не е дошъл да пие питие от носталгия по стария квартал(наскоро се преместиха, пак наблизо).
Накратко - вчера ми се обади, да пита дали мога да се измъкна от работа;днес мислех,че се е отказал, ама ми се обади привечер, сам е тази вечер, дали да ми се обади след като свърши мача? Предполагам знаете, че ще е станало много късно и аз съм заспала дълбоко и не съм си чула телефона.
Той е четиредесет и годишен мъж, определено хубав, добре сложен, с много приятна външност, младолик. Ама е баща на моята най-добра приятелка. Как не го съобрази това?! Как се казва такова нещо въобще?!
Не искам възклицания от сорта мръсник, изневерява на жена си и т.н.Приемете,че се грижи за семейството си. Преди известно време дъщеря му ми сподели,че го е хванала в крачка, беше й се оплакал, че майка й не му "дава"  Embarassed Това не осъждам аз.
Как бихте се почувствали вие, какво бихте направили на мое място? Имам чувството, че само на мен може да се случи такава простотия...
П.П. Пропускам някои неща, много дълго стана, ще отговарям надолу.


 

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 11:44 от Irresistibile

# 1
  • Мнения: 426
На мене ми се е случвала още по-голяма простотия. Бащата не едно мое гадже ме сваляше, каза  ми че откакто ме видял сън не го лови, много кофти и конфузна ситуация. Не исках да ходя в тях, не исках да спиме у тях..бе много тъпо беше. Какво да ти кажа, някои мъже нямат никакви скрупули, не ги интересува нищо. То бащи посягат на родните си дъщери Sick, а ти за бащата на приятелката ти се учудваш. Не знам какво да те посъветвам. Разкарай го тоя  Close

# 2
  • Мнения: 148
Уф, толкова извратено никога не съм чувствала нещата около мен  Confused
Но наистина е ужасно, дори днес не се обадих на дъщеря му да се чуем, ние не пропускаме ден без обаждане. Ама то с какви очи да й се обадя ...

# 3
  • Мнения: 426
Чакай, ти не уточни много важно нещо - Ти харесваш ли го?

# 4
  • Мнения: 473
Спокойно му обясни,че ще споделиш за неговите мераци с дъщеря му.Явно го е хванала кризата на средната възраст.Ако пък ти е харесал - изчукай го пича и му дай зелен семафор.

# 5
  • Мнения: 73
Много млад баща. На колко години е приятелката и ти самата?

Нищо ненормално- на 40г ги удря хормона и на всички им се ще нещо младо. Нали не те е изнасилил и ти сливи нямаш в устата? Кажи ми категорично че няма да му се отвори парашута и ако си направи устата пак, ще разберат всички.

И споко- не ти се случва само на теб-мен също ме ухажваха бащите на приятелките, а някои приятели на моя собствен баща са опитвали и насила.

# 6
  • Мнения: 148
Аз съм на 25 години, приятелката ми също. Ами и моят баща е на 48г.
Аз още не мога да проумея защо към мен се обърна, та има определено кой да му върже на него.
Е как да кажа такова нещо на дъщеря му ?!
С ръка на сърцето веднага признавам, че ми минава през акъла и се чудя как би било...нали се сещате  Embarassed

# 7
  • Мнения: 131
Аз не бих си рискувала приятелството заради единия секс. Също така бих внимавала въпросният да не извърти нещата така, че уж аз съм му се слагала, за да ми го върне...

# 8
  • Мнения: 148
Аз не бих си рискувала приятелството заради единия секс. Също така бих внимавала въпросният да не извърти нещата така, че уж аз съм му се слагала, за да ми го върне...


А как би предотвратила това?

# 9
  • Мнения: 73
Аз съм на 25 години, приятелката ми също. Ами и моят баща е на 48г.
Аз още не мога да проумея защо към мен се обърна, та има определено кой да му върже на него.
Е как да кажа такова нещо на дъщеря му ?!
С ръка на сърцето веднага признавам, че ми минава през акъла и се чудя как би било...нали се сещате  Embarassed

Явно е станала свалката. Laughing Е...ще се правиш на шокирана известно време пък току-виж и опитала. Joy

Какво значи "как ще и кажа"? Е така- казвала съм. И на мен приятелка ми е казвала че я ухажва мое гадже, какво толкова ненормално- случват се такива неща. След като сте толкова близки че спиш у тях, да не мислиш че този мъж е от желязо да не забелязва женските ти прелести?

# 10
  • Мнения: 148
Сега си давам сметка и за друго: тъй като имах планове да ходя на почивка с жена му и семейството на другата му дъщеря, идеята беше той да дойде последните 2 дни на морето и заедно да се приберем  ooooh!
Онзи ден ми каза, че вече нямало смисъл да се разкарва до там, тъй като аз  нямало да ходя ...добре че не заминах!
За първи път попадам в такава ситуация, направо се шокирам , че за вас не е нещо непознато.

# 11
  • Мнения: 148
Аз съм на 25 години, приятелката ми също. Ами и моят баща е на 48г.
Аз още не мога да проумея защо към мен се обърна, та има определено кой да му върже на него.
Е как да кажа такова нещо на дъщеря му ?!
С ръка на сърцето веднага признавам, че ми минава през акъла и се чудя как би било...нали се сещате  Embarassed

Явно е станала свалката. Laughing Е...ще се правиш на шокирана известно време пък току-виж и опитала. Joy

Имах предвид, че сега, в така създадената ситуация, се опитам да си го представя, какво ли би било, и направо косите ми настръхват ...свалка никога не е имало.

# 12
  • Мнения: 426

Имах предвид, че сега, в така създадената ситуация, се опитам да си го представя, какво ли би било, и направо косите ми настръхват ...свалка никога не е имало.
Ама от какво ти настръхват косите   Wink

# 13
  • Мнения: 73
 Laughing Нищо шокиращо. Шокиращото е че си на 25 и до сега не ти се е случвало и си нямаш едно на ум.

На мен започна да ми се случва от 15-16 г. възраст. Излъгах- от 14.  Laughing Приятелско комшийско семейство и 36 годишен пръч с две деца. Laughing

Как е възможно да не усетиш "мъжки поглед" и по-особена близост? Позволяваш ли прегръдки и подобни УЖ приятелски жестове? С това си му дала кураж и си му насърчавала мислите за теб. Никакво преспиване при семейството на приятелка и никаква възможност да оставаш насаме с баща и!

# 14
  • Мнения: 148
Не от това, другото  Wink
Ами представи си само ситуацията, някаква криеница, лъжи....става мазало. Сещаш се, въображението веднага почва да рисува картини, сцени. Ти представяш ли си го?

Общи условия

Активация на акаунт