Акт за раждане - може ли да се вземе с пълномощно?

  • 3 263
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте! Надявам се някоя от вас, мами, да е наясно по този въпрос. Племменикът ми се роди в София, а родителите са от от друг град и ще им е трудно след 10 дни да дойдат пак да София за акта раждане. Възможно ли е аз да отида да му го взема с пълномощно от майката?? От община Сердика не можели да ми дадат информация по телефона и искат да отида да питам на място (!?!), което в момента ми е трудно. Благодаря ви предварително!
П.П. Моля да преместите темата, ако съм я пуснала на грешното място.

# 1
  • Мнения: 27 524
Може, няма проблем. Даже ако имаш уговорка може да го дадат и без пълномощно, ама зависи на кой дзвер ще попаднеш  Grinning
Аз съм работила 11г в Слатина, ако беше от там веднага щях да ти помогна. Но ако имаш затруднения - свиркай  Hug
Сега ще питам колежките и пак ще ти пиша  Hug

# 2
  • Мнения: 718
Може! Ние сме в чужбина и тази седмица майка ми ще взима акта за раждане на беба с пълномощно  Peace

# 3
  • Мнения: 23
Хихи, на моето бебче акта го взимах от Слатина, но на това е от Сердика Simple Smile Супер сте, много благодаря за инфото Hug

# 4
  • Мнения: 1 125
Може, няма проблем. Даже ако имаш уговорка може да го дадат и без пълномощно, ама зависи на кой дзвер ще попаднеш  Grinning
...

 Thinking Чак пък такова нарушение да извършат, да дадат акта на трето лице дори без пълномощно ... ама че ДЗверове има бе!

# 5
  • загубено
  • Мнения: 6 568
Може,на синът ми акта за раждане го взеха с пълномощно.

# 6
  • Мнения: 27 524
Дианита, пусни ми на ЛС имената на детето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт