Отговори
# 720
  • Мнения: 662
Ми нямаше нищо интересно по телевизията и попаднах на тия награди и сега ми е забавно чистенето танцувайки  Crazy

# 721
  • Мнения: 11 496
Камче, много хубави снимки. Морски, синьо небе, синя вода, хубави деца, на оня малкият бузите нали знаеш кво ще ги направя Wink Heart Eyes

Пол ако искаш да питам лекаря по тоз въпрос? Ще питам де за да знам и аз за себе си. bowuu

# 722
# 723
  • Мнения: 9 776
Аз съм тук, ама чопля семки, скайпя и снимки гледах, коментирах Crazy, и сега тук.

Норче, питай, ама предполагам какво ще каже. Те докторите си знаят дебелите учебници от едно време и всичко ново е неприемливо. Но от питане глава не боли. Аз се чувствам защитена newsm78.

# 724
  • Мнения: 11 496
Тенкю  Peace

Пол моят е мн модерно мислещ и е пич и половина  Laughing Беше казал на моят , че жените не сме като хората  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 9 776
Норче, питай за мнение Peace.

Пууу, как се ядосах току-що Close. Отвори ми се едно ходене до Букурещ в сряда. Да, ама тъкмо взех да кроя планове, и се сетих, че ми няма личната карта #Cussing out. Ебаси Crossing Arms.

# 726
  • Мнения: 11 496
Пол къде е картата ти?  Rolling Eyes Иначе пътуването ти звучи мн хубаво - Букурещ......


Гледам "Американски прелест" и  Joy Joy Joy бях забравила за кво иде реч  Joy

# 727
  • Мнения: 9 776
Ми....няма я Rolling Eyes. Не знам къде е. От месец и нещо вече я няма. Разбрах, като щяхме да тръгваме за Правец. Къде ли не я търсих, няма и няма ooooh!. Не знам дали сме я загубили, или е някъде забутана. Утре няма да мога, но във вторник ще я търся и ако не я намеря, никъде няма да мога да отида Crossing Arms.

# 728
  • Мнения: 11 496
Вземи мерки, трябва да си извадиш нова в такъв случай, ще платиш глоба за това ,че не си я опазила ( БГ простотия ) мисля, че и във вестник тряваше да се пусне, че е изгубена ............и си направи нова да си имаш все пак  Laughing В сряда пропускаш Букурещ, следващият път да не е Дубай, Рим или Париж  Crazy С червеният паспорт ( ако имаш ) можеш също да пътуваш  Peace

# 729
  • Мнения: 9 776
Нямам паспорт Tired. И знам, че трябва да взема мерки, ама.....все забравям doh. И сега като ми потрябва, присетих се ooooh!.

# 730
  • Мнения: 11 496
Еххх Пол незнам...........

Кой ще пуска нова тема? Пу не съм аз  Laughing

# 731
  • Мнения: 9 776
Лелеее, да пусна, ама не знам как ooooh!.

# 732
  • Мнения: 11 496
Лелеее, да пусна, ама не знам как ooooh!.

Е па то и я така  Mr. Green Joy

# 733
  • Мнения: 662
Има още цяла страница, все някой разбиращ ще се появи  Mr. Green
Ако не все пак сме 3 на линия нещо ще измислим Hug
Аз пък исках да отскочим до Румъния, ама детето няма паспорт, а нашите лични карти са изтекли  ooooh!

# 734

Общи условия

Активация на акаунт