Има ли готово пюре само от картофи?

  • 1 329
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Чисто чисто - само картофи на някоя марка.
лошо ако няма, трябва всеки ден да съм затворена вкъщи до 13 часа иначе

# 1
  • Мнения: 384
Има - на Semper, 135 г. Само че е гадно. Моят син, а и всички приятелски бебета отказваха да го ядат.

По-добре си вари картофче. Винаги можеш да прехвърлиш пюрето в едно малко бурканче и да не трябва да си прекъсвате разходката заради яденето.

# 2
  • Мнения: 6 206
правя го с АМ и не става предварително приготвено
благодаря за отговора - ще го взема да пробвам

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
И Хип вече имат. Но не съм го виждала. Ако го няма по магазините пробвай да поръчаш да ти го доставят  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 355
има и на хип Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 426
Има и на Хип,но е отвратително -гъсто и гадно Sick!Детето направо се потрисаше от него.По-добре си направи,не е сложно. Simple Smile

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, има на семпер, но е гадно.
Отхвърли го.
Може да свариш само картофите и непосредствено преди ядене да добавяш АМ.
При нас и домашното беше отхвърлено, де.

# 7
  • Мнения: 3 675
Хипп и Сънвал, но не съм сигурна /тяхното  май е спанак с картофи /
Аз картоф не съм давал чист, а го въвезох под формата на супа.

# 8
  • Мнения: 6 206
абе аз си варя
първото ми дете готово пюре не е видяло - всичко съм му правила за 5 минути, обаче сега тръгваме на море, отделно има дни когато имам работа и трябва да е по цял ден навън с мен - трябва ми алтернатива, иначе с варено картофче вкъщи и баба знае  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 14
има на овко

# 10
  • Мнения: 97
мисля че на Хип има

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Аз понеже не открих чисто картофено пюре в нашия град, първо въведох моркова от зеленчуците  Laughing Поне комбинация картоф- морков се среща при всички марки пюрета.

# 12
  • Мнения: 6 206
е, ще почерпиш значи, на мен ми се измяха с готовите пюрета и ходихме на море с херметическата тенджера

# 13
  • Мнения: 20
Със сигурност има на Hipp - 125 гр. Дадох го преди няколко дни, но е гъсто и трябва задължително преди това да се затопли, за да стане редичко като пюренце. Не го хареса бебчо обаче, плюе и прави отвратена физиономия  Sick

Общи условия

Активация на акаунт