Пазаруване от H&M

  • 11 998
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Моля за помощ Praynig

# 1
  • Мнения: 8
Как да пазарувам от H&M четох теми ноооо
нищо не намерих Tired

# 2
  • Мнения: 140
Po-dobre nedei.Palni parcali sa.

# 3
  • Мнения: 540
tova kraino mnenie e li4no tvoe ili go 4u ot nqkade  :thinking:momi4eto pita kak da pazaruva ot H&M a ne za ka4estvoto az pak postoqnno pazaruvam ot tazi marka i moga da kaja 4e e s straxotno ka4estvo..tova 4e v selskite molove predlagat samo bokluci nebiva da si vadim izvodi tolkova barzo Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 140
Еми аz  живея в 4ужбина и там,където съм има навсякъде вси4ки подобни вериги магаzини,в които паzаруват предимно у4еници и студенти и бедната 4аст от народа.Хората ,които раzполагат с нормални доходи не влиzат в подобни магаzини ,понеже дрехите са супер боклу4ави,ама то и няма как ина4е да бъде.Според мен е глупаво са о4аква6 ,4е 6те си купи6 ка4ествена блуzка zа 5 10 евро.
Раzбира се доходите на българина са дале4 от приемливите и би имало смисъл покупка на подобни дре6ки само ,ако се продаваха у нас,ина4е девойката може да си купи не6то дале4 по добро от кварталния магаzин.
Освен това zаядливия ти тон не ми харесва,просто иzраzих мнението си ,а кой от къде 6те си паzарува си  е негова работа. Peace

# 5
  • Мнения: 8
Ами просто има някои хубави неща с мотиви на дисни и ще имам второ дете сега и за това питам защото искам да си купя. Не исках да стане разправия.
Ти алекс как пазаруваш от там

# 6
  • Мнения: 14
Между другото вярно е, че качеството драстично е паднало за последните две-три години, но като дизайн както винаги имат много добри попадения. Тъй като съм си пазарувала от марката и в Италия и във Франция и Финландия и Швеция , направи ми впечатление, че в Скандинавия като че ли се продават по-големи боклуци отколкото във една Италия или Франция(там като че ли закупвачите са с по-добър вкус Laughing)
Но за да се върна на въпроса, миналата година Фемитрейд доставяха от тях от Холандия, ама после прекратиха дейност. Сега доколкото знам има една-две фирми, която доставят тяхни дрехи от Германия, едните са Евромода, а другите бяха е-top.bg, но им нямам линковете да ти ги пратя Peace
Т.е. можеш да си поръчаш дрехи от сайта и те да ти ги доставят до БГ, не им знам комисионните...

# 7
  • София
  • Мнения: 537
миналата година поръчах на приятелка от Австрия дрешки на H&M и съм  много доволна... страхотно качество и памука е органичен, мек , не са мръднали .
и някой да твърди, че купуваме парцали на децата си понеже нямаме пари да ходи да се прегледа.. няма родител , който да купи нещо лошо на детето си.
 Peace

# 8
  • Мнения: 5
  Преди половин година и аз си поръчах от Н&М, ами страхотни са дрехите-един пуловер, туника и една две блузки -хубави, наситени цветове, които не се повлияха от пранета.Имам дрехи на доста марки, тези са от най-добрите като качество.

# 9
  • Мнения: 8
Благодаря ама все пак питам как да си поръчам през кои фирми newsm78

# 10
  • Мнения: 14
Писах ти ги по-нагоре, май са само две Peace  http://www.e-top.bg/content.php?id=1 и http://topmoda.110mb.com/index1.html (даже им намерих линковете Mr. Green, но уточнявам, не съм поръчвала с нито една от двете. Сайта не доставя до тук.
Точно това казвам, че от Франция например нещата ми не мръднаха, а от Италия имам невероятни дрехи, когато гост дизайнер им беша Карл Лагерфелд, но последните неща, които взех чрез Фемитрейд просто отидоха на боклука или бяха подарени, определено от държава до държава има разлика!

# 11
  • Мнения: 8
мерси ще ги  проверя
 Simple Smile

# 12
  • Мнения: 540
Еми аz  живея в 4ужбина и там,където съм има навсякъде вси4ки подобни вериги магаzини,в които паzаруват предимно у4еници и студенти и бедната 4аст от народа.Хората ,които раzполагат с нормални доходи не влиzат в подобни магаzини ,понеже дрехите са супер боклу4ави,ама то и няма как ина4е да бъде.Според мен е глупаво са о4аква6 ,4е 6те си купи6 ка4ествена блуzка zа 5 10 евро.
Раzбира се доходите на българина са дале4 от приемливите и би имало смисъл покупка на подобни дре6ки само ,ако се продаваха у нас,ина4е девойката може да си купи не6то дале4 по добро от кварталния магаzин.
Освен това zаядливия ти тон не ми харесва,просто иzраzих мнението си ,а кой от къде 6те си паzарува си  е негова работа. Peace
NE MI E ZAQDLIV TONA AZ SA6TO JIVEQ V 4UJBINA I AKO NE TI E NAPRAVILO VPE4ATLENIE VSEKI SI XODI OBLE4EN KAKTO MU E UDOBNO I NIKO NE ZAGLEJDA DRUGI TOVA GO IMA SAMO V BG.. :peace:TAIKATO JENATA POPITA KAK MOJE DA SI PAZARUVA A VIE ZAPO4NAXTE DA I OBESNQVATE KAKVI SA BOKLUCI I 4E BIL KVARTALEN MAGAZIN I T.NATATAK..IZVINQVAM SE AKO SAM TE ZASEGNALA NO SLED KATO IMA6 PRETENCII 4E JIVEE6 V EVROPA BADI EVROPEIKA Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 35 107
В крайна сметка,кой къде живее не е толкова важно Peace Важното в случая е,че тук се пише на кирилица!!!!!
Мари,аз днес взех разкошни дрешки на Дисни и за двете ми дечица Peace Пиши на лични да ти кажа от къде,предполагам и в Пловдив ги има.

# 14
  • Мнения: 14
В крайна сметка,кой къде живее не е толкова важно Peace Важното в случая е,че тук се пише на кирилица!!!!!
Напълно подкрепям! Моля съобразявайте се, и аз нямах кирилица, НО си я намерих и инсталирах на компютъра Peace

Общи условия

Активация на акаунт