Незабравима / Unutulmaz / тема 65

  • 32 882
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 203
Момичета не беше лоша серията .Най сетне Джамил да научи,че ние това го чакаме цял сериал.  Hug Аз все критикувам сценаристите но сега съм длъжна да изкажа и малко позитивно мнение за  тях.Оставиха ни да гадаем дали Джемил ще стреля или не така да си поддържаме духа за филма ,че есента като почнат отново снимките да си имат сигурната аудитория.Но какво да се прави сценаристки трик.  Peace
Ще чакаме с нетърпение да разберем малко от диалозите който ми се струват ,че бяха досат силни. Praynig

# 751
# 752
# 753
  • Мнения: 262
Цяла серия даваха Джамил-дойде ми в повече. Те 52 серии не са го давали толкова, колкото сега.
Е, дойде му реда да бъде главно лице поне в 1 серия. Много изцъклени очи има. Добре, че нямаме баща като него, в смисъл -  с тесногръд манталитет.

# 754
  • Мнения: 1 216
1 част
забаламосват джемил. джемил иска разговор с мелда и еда.

мелда и харун в офиса

не ме оставяй в този мрак, харун!
х: ти си много силна, мелда! по-силна дори от мен!ще пребориш тези лоши спомени, животът те очаква и ти ще успееш да превъзмогнеш всичко - вярвай и ти!
.... взема химикала: не и толкова лесно! за никого не е лесно

 мелда и феяз:
това писмо харун ми го прати, когато беше на 12 години. бяхме го изпратили да учи в чужбина и много ни се беше разсърдил .след един месец ни прати това писмо''разбирам те, татко''...дори на тази невръстна възраст - ''ще стана достоен син за теб като се върна''- беше написал...и стана! дори за ден не ме разочарова. извиках го на събранието, но сега ми обърна гръб - на баща си. харун го няма в живота ми вече! пренебрегна ме.
м:горкият човек! все едно е погребал сина си, толкова страда. не! няма да ти позволя, харун, да караш всички да страдат...

баща и иска да дойде спешно.не търпи възражение.

работниците искат работа

2 част

харун успокоява работниците, че няма да има уволнения.
феяз: един момент! нека никой не ви заблуждава. харун напусна фирмата. той не може да взема отношение по въпросите на фирмата. сега ще дойдат синдикатите и ще обсъдим всичко!.......

харун се среща с финансов съветник, за да търси разрешение на трудната ситуация във фирмата.

бату и бурак:

бурак: ние сме съдружници, това сд ни свързва
бату: с идиоти не се сдружавам
....
не трябваше да оставям тзои диск в ръцете на бурак! по дяволите!!!

 мелда, джемил и еда

дж: давам ви последна възможност да ми разкажете всичко
м: имаме проблеми с харун, заради жената , с която ми изневери, но не мога да го напусна.
дж:пак ме лъжете, това не дава отговор на това, което чух от майка ви /тел разговор с харун/
....това е псоледният ми раговор като баща с децата си. доказахте какви деца сте. но аз знам кой ще ми каже истината
е:како, трябва нещо да нпаравим!
м: какво още да сторим! кажи, аз съм готова да направя всичко,което кажеш само, за да не стане баща ми убиец! кажи, де, кажи! има ли нещо, което да можем да направим!
е: господи, помогни ми, моля те!

м: прости ми, че те лъжа татко! но как може да се разкаже това жалко, че продаде сервиза си, но ще видиш- ще ти го върна!

е: всичко е по моя вина! господи, моля те, помогни ми, покажи ми изход от това, моля те!
 

# 755

Общи условия

Активация на акаунт