Незабравима / Unutulmaz / тема 66

  • 25 898
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9

UNUTULMAZ - "НЕЗАБРАВИМА"

НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА,
А ЛЮБОВТА- НИКОГА.





Фрагмент от 53 епизод


Резюме с говор
Превод на резюме от 53 Епизод


Докато Джемил е повлечен право към неизбежната истина, Еда и майка и отчаяно се опитват да му попречат. Хвърляйки фотографиите в лицето на Еда, Ферда вероятно не предполага какво е предопределила съдбата. Джемил е крайно решен да сложи край на съмненията, които са  преобърнали света му.И ще се изправи пред Еда и Мелда. Времето пред двете сестри вече се изчерпва. Харун, който от една страна иска  истините да излязат наяве и това мъчение да свърши, от друга търси изход от задънената улица, в която е попаднала фирмата.
Има само един човек, с който Джемил може да говори ..Харун!.. Еда и Мелда са притиснати в ъгъла. За да попречи на това, Мелда решава да каже на баща си истината..Но коя истина? И как ще реагира Джемил на това? Фамилия Арсланлъ отново ще се съберат. Причина за това ще стане страховитата ситуация, която ще  предизвика Саадет. Феяз и Харун още веднъж ще разберат, че вече нищо не може да бъде както преди. Докато Тюркян си мисли, че бурята вкъщи вече затихва, вратата към истината изведнъж ще се отвори докрай. Вече няма спасение от мрежата, която е изплела съдбата. Като нарастваща лавина истината неизбежно идва към тях..Докато Еда прави последно усилие да попречи на случващото се и бърза към Харун, Джемил също напредва сигурно към целта си...Коя е голямата жертва, която Еда ще се принуди да стори? Дългоочакваната от Харун среща очи в очи ще се състои ли и лъжите ще намерят ли край? Или само лъжите ли ще намерят край?

Превод на 53 епизод - Благодарение на Г-жа Броненосец


1 част: Забаламосват Джемил. Джемил иска разговор с Мелда и Еда.

Мелда и Харун в офиса

не ме оставяй в този мрак, Харун!
Х: ти си много силна, Мелда! по-силна дори от мен!ще пребориш тези лоши спомени, животът те очаква и ти ще успееш да превъзмогнеш всичко - вярвай и ти!
.... взема химикала: не и толкова лесно! за никого не е лесно

 Мелда и Феяз:това писмо Харун ми го прати, когато беше на 12 години. бяхме го изпратили да учи в чужбина и много ни се беше разсърдил .след един месец ни прати това писмо''разбирам те, татко''...дори на тази невръстна възраст - ''ще стана достоен син за теб като се върна''- беше написал...и стана! дори за ден не ме разочарова. извиках го на събранието, но сега ми обърна гръб - на баща си. харун го няма в живота ми вече! пренебрегна ме.
М:горкият човек! все едно е погребал сина си, толкова страда. не! няма да ти позволя, Харун, да караш всички да страдат...

Баща и иска да дойде спешно.Не търпи възражение.

Работниците искат работа

2 част:

Харун успокоява работниците, че няма да има уволнения.
Феяз: един момент! нека никой не ви заблуждава. Харун напусна фирмата. той не може да взема отношение по въпросите на фирмата. сега ще дойдат синдикатите и ще обсъдим всичко!.......

Харун се среща с финансов съветник, за да търси разрешение на трудната ситуация във фирмата.

Бату и Бурак:

Бурак: ние сме съдружници, това сд ни свързва
Бату: с идиоти не се сдружавам
....
не трябваше да оставям тзои диск в ръцете на Бурак! по дяволите!!!

 Мелда, Джемил и Еда
Дж: давам ви последна възможност да ми разкажете всичко
М: имаме проблеми с Харун, заради жената , с която ми изневери, но не мога да го напусна.
Дж:пак ме лъжете, това не дава отговор на това, което чух от майка ви /тел разговор с харун/
....това е псоледният ми раговор като баща с децата си. доказахте какви деца сте. но аз знам кой ще ми каже истината
Е:како, трябва нещо да направим!
М: какво още да сторим! кажи, аз съм готова да направя всичко,което кажеш само, за да не стане баща ми убиец! кажи, де, кажи! има ли нещо, което да можем да направим!
Е: господи, помогни ми, моля те!

М: прости ми, че те лъжа татко! но как може да се разкаже това жалко, че продаде сервиза си, но ще видиш- ще ти го върна!

Е: всичко е по моя вина! господи, моля те, помогни ми, покажи ми изход от това, моля те!

Разговора Еда Харун на пристанището.
E: харун, много лоши неща ще се случат, моля те, не говори с татко!
Х: добре, и с това се съгласявам. така и така ще разбере истина в съда.
Е: какъв съд?
Х: ще заведа дело за бащинство
Е: какво? как може да направиш това?
Х: не аз, ти го направи. записа друг човек за баща на моята дъщеря. това е твоето разрешение- обърна гръб на нас, на мен, на ямур. не можа да опазиш тази любов. нарани я, както всички останали. отнесе се като един непознат от улицата, все едно сме сторили най-големия грях на света! накара и двама ни да платим цената на тази любов, и то прескъпо! това стига ли, еда?
Е: прав си! но аз исках да предотвратя едно голямо нещастие.
Х: кое нещастие, еда? ти си майка, имаш дете - не следва ли то да е по-важно от всичко останало?
Е: естествено, че е така!
Х: тогава ще бъдеш до мен и дъщеря си! довечера заедно да се изправим пред баща ти и да поговорим - да става, какво има да да става!
Е: точно от това се страхувам! като си помисля какво може да се стане и дъхът ми секва. страхувам се, че може да ти се случи нещо!
Х: за тази любов съм готов да се изправя срещу всичко! да приема всчички полседствия- дори смъртта!
Е: ако ти умреш, аз не бих могла да живея!
Х: а аз не бих могъл да живея без теб и без дъщеря ни! това е спасението!
Е: това, което наричаш спасение, е да те изпраят на явна смърт! това ли искаш да напраавя!
Х: нямаме друг избор!
тръгва
Е: хаарун!!! моля те! ти направи всичко за мен, моля те, да направиш и това!
Х: не мога! как? като толкова много те обичам! тази вечер всичко ще свърши. след тази вечер ще бъдеш само моя!

Джемил при гълъбите:

Много ми липсвате...Кой знае къде сте? Никога не ме предадохте... не отлетяхте надалеч от мен...аз ви изоставих..

Мелда идва, но Джемил не я вижда и продължава:

Дж: Отидохте си! Както двете ми дъщери отлетяха от сърцето ми. Едната встъпи в нещастен брак, а другата роди дете от човек, когото не познавам...Както вие разпервате крило, за да подслоните малките си, така и аз мислех, че съм дал бащина закрила на дъщерите си...

Каква голяма заблуда!... Те, за да излетят от крилото ми, разигравали игри...Грешно съм постъпил, много голяма грешка съм направил! И то като се старая да направя най-доброто! Загубих и вас, и децата си! Всчико, което исках, е да бъда добър баща...но.. не съм бил...Не съм бил!

М:
Татко! Татко, искам да поговорим!

Дж:
Няма вече за какво да говорим.

М: Искам да ти кажа истината, татко! Прав си! Лъгахме те...Но никой няма вина за това...Майка, Ферда, Еда, Харун, и майка дори - всички са невинни! Те криеха моята тайна!...Думите на майка към Харун, кавгата на Еда и ферда- единствената причина е лъжата, която казах!

Не очкавам да ме разбереш или да ми простиш! Но аз наистина много обикнах Харун! Не исках да го загубя! За да се ожени за мен, му казах, че съм бременна!!!

Шамар


М:Ето, че научи истината, татко! Това е проблемът помежду ни с Харун. Подведох го! Забърках всички в тази лъжа... Няма да говориш с Харун, нали татко? Не мога да позволя заради мен да се унижиш пред него!
Татко!
Няма да отидеш, нали!


Дж:
Мен жив...
мен жив ме заровихте в гроба! По-добре да бях умрял...

Джемил се отдалечава
 
 




ВСЯКА СРЯДА ПО atv ОТ 20.30
ВСЕКИ ДЕН ПО НОВА ОТ 20.00
ВСЕКИ ДЕН ПОВТОРЕНИЕ ПО Фемили ОТ 12.30


Тук се качват най-бързо частите на епизодите по АТВ


С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.


Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009



     

Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Подробно резюме на епизодите
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда




Музикални теми:
Kıraç - Turnalar     Kıraç - Acı çekmek özgürlükse    Kıraç - Unutulmaz     Kıraç - Ayrılık    Halil Kurt - Ben seninle  
Halil Kurt - Senden Başka
 
Музикални теми с ПРЕВОД :


Kıraç - Turnalar   Kıraç - Unutulmaz   Halil Kurt- Ben Seninle   Halil Kurt - Senden Başka


                          Ямур                                    

   
Харун                 Еда                         Мелда                      Толга                     Севал

   
 Феяз                      Саадет                      Тюркян                    Джемил                Ферда

   
 Бурак                 Ъшъл                   Бату                        Керем                   Билял           Ниса

 ЕПИЗОДИТЕ В TORRENTS MASTERS   ЕПИЗОДИТЕ В NİTROBG   EПИЗОДИТЕ В LAPACHE   ЕПИЗОДИТЕ В ЗАМУНДА        SOUNDTRACK - TORRENT

МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА СЕРХАН ЯВАШ   МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА ЙОЗЛЕМ ИЛММАЗ  ГЛАСУВАНЕТО Е ВЪЗМОЖНО ПРЕЗ ЧАС

Епизоди (АТВ) с български субтитри, благодарение на:
GOODLY, forbes, binzi, lbaltova,Емел,Queen MD,г-жа Бороносец
(и други знайни и незнайни Simple Smile)


 
 40/1      40/2      40/3      40/4      40/4      40/5      40/6      40/7      40/8  
 41/1      41/2        41/3        41/4        41/5      41/6      41/7      41/8      41/9      41/10  
 42/1  
 44/1      44/2  



тема1    тема2      тема 3    тема4      тема5      тема6   тема7    тема8   тема9    тема10   тема11     тема12    тема 13    тема 14   тема 15   тема 16   тема 17   тема 18   тема19  тема20  тема21  тема22  тема23  тема24  тема25 тема26  тема27  тема28  тема29  тема30  тема31  тема32  тема33   тема34  тема35  тема36  тема37  тема38  тема39  тема40  тема41  тема42  тема43   тема44  тема45  тема46  тема47  тема48  тема49  тема50  тема51 тема52  тема53 тема55   тема56    тема57   тема58    тема59   тема60   тема61  тема62  тема63  тема64  тема65


Интервю с актьорите от "Незабравима" (Еда, Харун и Толга) Част 1  Част 2


ПОДАРЪКЪТ НА КАРПАТИЯ ЗА ВСИЧКИ НИ  


Незабравима - преводи по епизоди в текстов вариант

32 Епизод   33 Епизод     34 Епизод   35 Епизод     36 Епизод   37 Епизод      38 Епизод
  39 Епизод   40 Епизод  
41 Епизод   45 Епизод
 
 



Welcome to UNUTULMAZIA(Have fun)

Добре дошла, любов!

Когато за пръв път в дъжда те видях,
че си моя принц от приказките разбрах
и ще станеш на сърцето ми господар-
приех чувството като небесен дар!

В очите ти погледнах и се потопих
в усещания непознати и странни,
образа ти светъл със душа попих-
сърцето ми сякаш с ръцете си грабна.

Усетих светлина да прониква в душата
и в тялото ми досега топлина непозната-
погледът ти ме държи запленена-
чувствам се от мечти окрилена...

Когато срещнахме се там на морето,
на пръсти се изправих и докоснах небето
и всички облаци в шепите си събрах-
сложих ги в леглото при първия ни грях.

Бях толкова влюбена и щастлива-
сякаш за пръв път се чувствах жива,
сякаш никога преди не съм усещала
и деня с радост не съм посрещала.

Слънцето сякаш с длан лицето ми докосна,
сякаш като дете в оросена трева тичах боса-
засиях- получих неземно вдъхновение-
в душата си приех любовта като благословение
                                                   Автор: Danidorina

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 20:33 от moxito

# 1
  • Мнения: 315
Аз се включвам в новата тема!
Благодаря на Моксито , за нея!
Ето тук и превода на първа част от г- Броненосец!!! smile3525 smile3525
1 частзабаламосват джемил. джемил иска разговор с мелда и еда.

мелда и харун в офиса

не ме оставяй в този мрак, харун!
х: ти си много силна, мелда! по-силна дори от мен!ще пребориш тези лоши спомени, животът те очаква и ти ще успееш да превъзмогнеш всичко - вярвай и ти!
.... взема химикала: не и толкова лесно! за никого не е лесно

 мелда и феяз:това писмо харун ми го прати, когато беше на 12 години. бяхме го изпратили да учи в чужбина и много ни се беше разсърдил .след един месец ни прати това писмо''разбирам те, татко''...дори на тази невръстна възраст - ''ще стана достоен син за теб като се върна''- беше написал...и стана! дори за ден не ме разочарова. извиках го на събранието, но сега ми обърна гръб - на баща си. харун го няма в живота ми вече! пренебрегна ме.
м:горкият човек! все едно е погребал сина си, толкова страда. не! няма да ти позволя, харун, да караш всички да страдат...

баща и иска да дойде спешно.не търпи възражение.

работниците искат работа

2 част

харун успокоява работниците, че няма да има уволнения.
феяз: един момент! нека никой не ви заблуждава. харун напусна фирмата. той не може да взема отношение по въпросите на фирмата. сега ще дойдат синдикатите и ще обсъдим всичко!.......

харун се среща с финансов съветник, за да търси разрешение на трудната ситуация във фирмата.

бату и бурак:

бурак: ние сме съдружници, това сд ни свързва
бату: с идиоти не се сдружавам
....
не трябваше да оставям тзои диск в ръцете на бурак! по дяволите!!!

 мелда, джемил и еда
дж: давам ви последна възможност да ми разкажете всичко
м: имаме проблеми с харун, заради жената , с която ми изневери, но не мога да го напусна.
дж:пак ме лъжете, това не дава отговор на това, което чух от майка ви /тел разговор с харун/
....това е псоледният ми раговор като баща с децата си. доказахте какви деца сте. но аз знам кой ще ми каже истината
е:како, трябва нещо да нпаравим!
м: какво още да сторим! кажи, аз съм готова да направя всичко,което кажеш само, за да не стане баща ми убиец! кажи, де, кажи! има ли нещо, което да можем да направим!
е: господи, помогни ми, моля те!

м: прости ми, че те лъжа татко! но как може да се разкаже това жалко, че продаде сервиза си, но ще видиш- ще ти го върна!

е: всичко е по моя вина! господи, моля те, помогни ми, покажи ми изход от това, моля те!

Разговора Еда Харун на пристанището.
E: харун, много лоши неща ще се случат, моля те, не говори с татко!
х: добре, и с това се съгласявам. така и така ще разбере истина в съда.
е: какъв съд?
х: ще заведа дело за бащинство
е: какво? как може да направиш това?
х: не аз, ти го направи. записа друг човек за баща на моята дъщеря. това е твоето разрешение- обърна гръб на нас, на мен, на ямур. не можа да опазиш тази любов. нарани я, както всички останали. отнесе се като един непознат от улицата, все едно сме сторили най-големия грях на света! накара и двама ни да платим цената на тази любов, и то прескъпо! това стига ли, еда?
е: прав си! но аз исках да предотвратя едно голямо нещастие.
х: кое нещастие, еда? ти си майка, имаш дете - не следва ли то да е по-важно от всичко останало?
е: естествено, че е така!
х: тогава ще бъдеш до мен и дъщеря си! довечера заедно да се изправим пред баща ти и да поговорим - да става, какво има да да става!
е: точно от това се страхувам! като си помисля какво може да се стане и дъхът ми секва. страхувам се, че може да ти се случи нещо!
х: за тази любов съм готов да се изправя срещу всичко! да приема всчички полседствия- дори смъртта!
е: ако ти умреш, аз не бих могла да живея!
х: а аз не бих могъл да живея без теб и без дъщеря ни! това е спасението!
е: това, което наричаш спасение, е да те изпраят на явна смърт! това ли искаш да напраавя!
Х: нямаме друг избор!
тръгва
е: хаарун!!! моля те! ти направи всичко за мен, моля те, да направиш и това!
х: не мога! как? като толкова много те обичам! тази вечер всичко ще свърши. след тази вечер ще бъдеш само моя!


 Джемил при гълъбите:

Много ми липсвате...Кой знае къде сте? Никога не ме предадохте... не отлетяхте надалеч от мен...аз ви изоставих..

Мелда идва, но Джемил не я вижда и продължава:

Дж: Отидохте си! Както двете ми дъщери отлетяха от сърцето ми. Едната встъпи в нещастен брак, а другата роди дете от човек, когото не познавам...Както вие разпервате крило, за да подслоните малките си, така и аз мислех, че съм дал бащина закрила на дъщерите си...

Каква голяма заблуда!... Те, за да излетят от крилото ми, разигравали игри...Грешно съм постъпил, много голяма грешка съм направил! И то като се старая да направя най-доброто! Загубих и вас, и децата си! Всчико, което исках, е да бъда добър баща...но.. не съм бил...Не съм бил!

М:
Татко! Татко, искам да поговорим!

Дж:
Няма вече за какво да говорим.

М: Искам да ти кажа истината, татко! Прав си! Лъгахме те...Но никой няма вина за това...Майка, Ферда, Еда, Харун, и майка дори - всички са невинни! Те криеха моята тайна!...Думите на майка към Харун, кавгата на Еда и ферда- единствената причина е лъжата, която казах!

Не очкавам да ме разбереш или да ми простиш! Но аз наистина много обикнах Харун! Не исках да го загубя! За да се ожени за мен, му казах, че съм бременна!!!

Шамар


М:Ето, че научи истината, татко! Това е проблемът помежду ни с Харун. Подведох го! Забърках всички в тази лъжа... Няма да говориш с Харун, нали татко? Не мога да позволя заради мен да се унижиш пред него!
Татко!
Няма да отидеш, нали!


Дж:
Мен жив...
мен жив ме заровихте в гроба! По-добре да бях умрял...

Джемил се отдалечава

Еда чува от майка си и Ферда, че Мелда е излъгала за бременността си

Е:Толкова ли ни мразиш? Мен и Харун! Как можа да кажеш такава лъжа?
м: Остави ме сама! Излез от стаята!
Е: Ще обясниш всичко!
М: На теб ли? Коя си ти? С какво лице искаш обяснение от мен?
Е: Излъга Харун!
М: Виж кой го казва! Ти хвърли това семейство в тази лъжа!
Е:Да, много лъжи казах, но за да предпазя семейството си! Да не съсипя живота на всички!
М: Виж само прекрасния ни живот! Виж дъщеря си, която спи долу - чие име пише на кръщелното и?
Е: Много добре знаеш защо го направих! Няма да се оправдавам, но твоята постъпка е непростима!
М: Прошка ли! Никой не ти иска прошка и без това! Направих всичко от любов към Харун!
Е: не от любов към Харун, а защото искаше да ми отмъстиш! Умишлено му постави клопка! С месеци ме измъчва... и Харун дори! Ти дори дъщеря ми не пожали - едно невинно бебе!
М: Тя трябваше да е моето дете! Моето и на Харун! И щеше да бъде, ако не беше ти, сега щях да държа в ръцете си бебето на Харун!
И моля те, само не ме гледай така жално! Аз заради мъжа, когото обичам, казах най-долната лъжа! Добре, а ти каквои направи за любовта на мъжа, когото обичаш? Кажи! Защо мълчиш? Защото нямаш отговор, нали? Защото ти не направи нищо за любовта на Харун!
Е: Аз само силно обичах! Толкова, колкото никой от вас няма да разбере!
Сега гледам теб, гледам и себе си - и след всичко сторено, за едно нещо никога няма да си простя - за болката, която причиних на Харун!
Аз го обичах най-много, но пак аз изгорих душата му най-жестоко!

b]Еда отива при Харун с Ямур. Разговорът до кошарата
[/b]
Е: Съжалявам много за всичко! За всичко, което ти причиних... за това, че те разделих от Ямур.
Х: Много натоварихме тази любов, изтерзахме се - и ти и аз.

Е: Знам... Толкова се борих вътрешно със себе си и накрая пак останах победена. Една част от мен ликува, но другата - не!

Х: И двамата останахме наполовина. Но ние можем  да съберем тези половини  и да продължим живота си като едно семейство.

E: Докато ти жертваше всичко за мен, аз предавах тази любов отново и отново..Оставях те винаги посредата на пътя. Аз не заслужих твоята любов, Харун!

Х:Ти си всяка глътка въздух, Еда! Ако теб те няма, животът губи смисъл ..не се упреквай!

E:Ужасно съжалявам за дълбоките рани, с които белязах живота ти...Искам да направиш нещо за мен, за съдебния иск...

Х:Еда, няма да се откажа от молбата!

E:Знам. Само искам малко време. Искам първо аз да поговоря с татко, а след това прави, каквото искаш!

Х: Къде отиваш?
Е: Да погледна истината в лицето..както правиш ти.

Х:А после? После ще се върнеш ли при мен?

Е: Аз така и никога не си отидох от теб...


Финала

Еда се разхожда с Ямур на ръце:

Моли се детенцето ми, моля те, с чистото си сърчице се моли...

Идва Харун

Е:Харун, защо дойде?! Искаш да умреш ли? Щом баща ми е взел този пистолет в ръцете си, то значи няма връщане назад.
Х: Не се страхувай, мила моя! Няма да бягаме..тук заедно ще чакаме баща ти, ръка за ръка... Така ще застанем пред него и ще му разкажем всичко, ако се налага, ще му се молим дори. Трябва да направим това за дъщеря си!
Е:Моля те, Харун, вземи Ямур и се махни оттук! Казваш, че трябва да направим това за дъщеря си  - единственото нещо, което трябва да направиш, е да бъдеш до Ямур! Дори и мен да ме няма до нея...
Х: Ако теб те няма, всичко губи смисъл... Ние съществуваме само заедно! Никой не може да промени това... Нищо не може да ме нарани толкова, колкото липсата ти!...Дори смъртта

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 21:39 от migi_megi

# 2
  • Мнения: 2
Да,серията беше много силна , много ми харесаа...Но яко ни прецакаха с този финал , много ама много съм разочарована ..  Close Close

# 3
  • Мнения: 186
http://www.youtube.com/watch?v=E3G-Vsv0LgM&feature=channel

ето ги изстрелите...


момичета, разбита съм. серията страшно ми хареса, всички играха превъзходно. но нашите гълъбчета наистина ги прекараха през всички кръгове на ада. и не вярвам в  новия сезон да е по-различно. освен щастливия край.


Лека нощ на всички.  Hug

# 4
  • Мнения: 570
Моксито, Благодарим за новата тема!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 232
http://www.youtube.com/watch?v=yBv90s6yKn4

Пу, първият клип да е от мене!
Моксито, благодаря за новата тема! Браво,момиче! newsm51

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Тук dizikalite.com/..  го има целия финал с изстрелите

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Тук dizikalite.com/..  го има целия финал с изстрелите
Разочарована съм от финала.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Е да, изстрелите чухме,но не се вижда Еда пред Харун почти в краката му?!

# 9
  • Мнения: 41
Благодаря на Мокси за темата и на Дежавю, че я пусна.
Аз нищичко не разбрах от серията, гледах само картинки, затова нямам коментар, освен че Харун беше много, ама много красив Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 24
http://www.diziizle.net/mods/full.php?player=14&link=B83S11w/500x408

Ина този сайт е качена серията и ми се струва, че тук е с по-добро качество.

# 11
  • Мнения: 570
Хареса ми серията . Малко и аблата да изпита страдание . Нашите гълъбчета как мислите? newsm78На ниво бяха нямаше отегчение и досада от продължителните снимки.А Харун Embarassed Embarassed Embarassed, този човек , все по-готин и по-готин. Thinking Naughty

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Kak успяхте да видите ,че Харун няма 1 зъб? newsm09

# 13
  • Мнения: 914
Май във втори сезон Тюркян ще я жертват за каузата ---- невинен

# 14
  • Мнения: 3 203
Моксито благодаря ти за новата тема Heart Eyes.Момичета сценаристите ни хвърлиха ръкавицата така ,че на есен с песен. Hug
Определено всички актьори  си играха много добре ролите Hug

Общи условия

Активация на акаунт