Незабравима(unutulmaz)-тема 3

  • 51 476
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Много хубаво ще бъде ако се съгласи на евентуално гостуване тогава ви обещавам че ще взема всичката ми налична класическа литература и ще го чакам пред студиото ако ще да се изложа по този начин а който иска може да подготви и каруца  Laughing Laughing Laughing

Съгласна.. Peace
От мен ще са магаретата..за каручката..Ще гледам да ги намеря по здрави,че да ни издържат всичките.. Laughing Laughing

Ти пък мислиш че ще му пука...Ние ще сме новите притурки в сценария.. Joy Joy



Мале, мале, не знам за каручката, но  ще му стопим лагерите на тоя човек както сме се наточили  smile3508 smile3508 smile3508 няма да има сили да снима на сутринта

# 723
# 724
# 725
  • Мнения: 0
Стига толкова благодаря

# 726
  • Мнения: 15
Гледам сериала от самото начало изчела съм всичко което сте написали до тук надовам се приемате нови фенки на Харун  Simple Smile

Няма проблем, качвай се на каручката и ти ако успееш да си намериш място  Laughing ето приготвила съм и малко цветя за Харун - да не отиваме с празни ръце

# 727
# 728
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Гледам сериала от самото начало изчела съм всичко което сте написали до тук надовам се приемате нови фенки на Харун  Simple Smile

Ааааааааа не писна ми вече то вие сте като гъби след дъжд тези фенки на моя любим край нямат справя се със една на нейно място дойдат две /ей шегувам се да не се убидиш/


Споко каручката ще е от закалена стомана..ще ни издържи всичките...

# 729
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Гледам сериала от самото начало изчела съм всичко което сте написали до тук надовам се приемате нови фенки на Харун  Simple Smile

Няма проблем, качвай се на каручката и ти ако успееш да си намериш място  Laughing ето приготвила съм и малко цветя за Харун - да не отиваме с празни ръце


Ама от толкова китки ще има ли къде да седнем ние??!Не сме една и две..

# 730
  • Мнения: 15
binzi, не се сърди  Praynig Теб ще те сложим най-отпред да седнеш, на най-личното място  bouquet

# 731
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Някой знае ли как се казва песента от края на 22 епизод?? Много ми хареса.плс..
http://vbox7.com/play:f7f107d6

# 732
  • Мнения: 15
Споко бе момиче, то е цяла влакова композиция, аз само показвам една част, че ако пусна всичките 50 вагона ще запълня темата преди да е готова новата

# 733
  • Мнения: 0
Момичета в началото на всяка серия се казва "Настъпи вечер преди да изживея деня. Не видя сълзите ми. Нарани сърцето ми. Очаквах безгранично щастие а получих болка за цял живот. Остава ми само едно – да те забравя." Според Вас това реплики на Мелда или на Еда са. Ако са на Мелда все пак сериала ще има хубав край. Two Hearts
според мен са на Еда

А според мен на-Мелда.Не мога да сравня оригиналния глас,но дублираният е на Мелда
И аз мисла че са на Мелда. Дано не гресша  newsm78
т

# 734
  • Мнения: 2


На тази снимка Мелда все едно е с ношницата на баба ми !!!

 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт