Незабравима(unutulmaz)-тема 3

  • 51 480
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 180
Вий се смейте, ама аз имам съученичка, която е отгледана от мъж, като знае, че той е баща й. Всъщност биологичния й баща, се събира с майка й след смъртта на този, който смята за свой баща. И става така, че приема истинския за втори.... Crazy Ако някой ме разбра, добре!

# 706
  • Мнения: 15
Еда може да умре от рев но аз като ви чета ще умра от смях Laughing Laughing

Ааа, не вярвам, няма да оставиш Харунчо сам, не че няма да се намери друга да го завива вечер  Joy

# 707
  • Мнения: 90
Вий се смейте, ама аз имам съученичка, която е отгледана от мъж, като знае, че той е баща й. Всъщност биологичния й баща, се събира с майка й след смъртта на този, който смята за свой баща. И става така, че приема истинския за втори.... Crazy Ако някой ме разбра, добре!
малеее ooooh!

# 708
  • Мнения: 0
Мацки моля ви някоя да пусне хубав колаж че правя новата тема и да го сложа на първа страница

# 709
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Тая вечер оплакнах очите..докато Харун беше в банята....трябваше да скоча през телевизора та при него..да му превържа окървавената ръка.. Laughing Laughing Laughing

Май наистина сме много дами на каручката с Харун  smile3516 Може следваща анкета да се преброят заслепените от чара му, че да може и някакъв ред на посещенията да определим, за да няма дублиране  Laughing Laughing А може и една статистика и за Толга - и той си има обожателки

Мда..и Толга е голямо сладурче,ама заради Харунчо бих захвърлила слънчевите очила..
 Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 2
Вий се смейте, ама аз имам съученичка, която е отгледана от мъж, като знае, че той е баща й. Всъщност биологичния й баща, се събира с майка й след смъртта на този, който смята за свой баща. И става така, че приема истинския за втори.... Crazy Ако някой ме разбра, добре!
малеее ooooh!



Какво да ви кажа народът масово  е изкукуригал.

Ма като гледам и ние сме малко кукумицини , та то не е за смях newsm78 smile3515

# 711
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Много хубаво ще бъде ако се съгласи на евентуално гостуване тогава ви обещавам че ще взема всичката ми налична класическа литература и ще го чакам пред студиото ако ще да се изложа по този начин а който иска може да подготви и каруца  Laughing Laughing Laughing

Съгласна.. Peace
От мен ще са магаретата..за каручката..Ще гледам да ги намеря по здрави,че да ни издържат всичките.. Laughing Laughing

# 712
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Момичета в началото на всяка серия се казва "Настъпи вечер преди да изживея деня. Не видя сълзите ми. Нарани сърцето ми. Очаквах безгранично щастие а получих болка за цял живот. Остава ми само едно – да те забравя." Според Вас това реплики на Мелда или на Еда са. Ако са на Мелда все пак сериала ще има хубав край. Two Hearts
според мен са на Еда

А според мен на-Мелда.Не мога да сравня оригиналния глас,но дублираният е на Мелда

# 713
  • Мнения: 0
Гледам сериала от самото начало изчела съм всичко което сте написали до тук надовам се приемате нови фенки на Харун  Simple Smile

# 714
# 715
  • Мнения: 15
Много хубаво ще бъде ако се съгласи на евентуално гостуване тогава ви обещавам че ще взема всичката ми налична класическа литература и ще го чакам пред студиото ако ще да се изложа по този начин а който иска може да подготви и каруца  Laughing Laughing Laughing

Съгласна.. Peace
От мен ще са магаретата..за каручката..Ще гледам да ги намеря по здрави,че да ни издържат всичките.. Laughing Laughing



Мале, мале, не знам за каручката, но  ще му стопим лагерите на тоя човек както сме се наточили  smile3508 smile3508 smile3508 няма да има сили да снима на сутринта

# 716
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Няма ли да ги качат вече днешните епизоди да ги дръпна, че ги изтървах.

# 717
# 718
  • Мнения: 0
Гледам сериала от самото начало изчела съм всичко което сте написали до тук надовам се приемате нови фенки на Харун  Simple Smile

Ааааааааа не писна ми вече то вие сте като гъби след дъжд тези фенки на моя любим край нямат справя се със една на нейно място дойдат две /ей шегувам се да не се убидиш/

# 719

Общи условия

Активация на акаунт