Незабравима(unutulmaz)-тема 3

  • 51 489
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • Мнения: 1


Тази снимка е за всички фенове на Толга
Поздрав от наш'та маса (феновете на Толга) за ваш'та маса ! С благодарности ,че не сме забравени  smile3525  love001 newsm44

# 557
  • Мнения: 1
Превод на чичко Гугъл ББ 29. ГЛАВА ОБОБЩЕНИЕ

Харун, Еда да обясни причината за решението да се разделят, се определя по този въпрос, ако е необходимо, срещу когото в окото е да се получи. За да се обясни фактите Turkan, Еда, и в предната част на Мохамед Харун, можете да направите? Джемил, как да действат и какво да кажа на Аарона?
Аарон остана нещо, което той може да направи ... А ход, който ще изненада всички и съжалявам ... Но за последен път преди да направи този ход, противоположна на воля и цялата истина Turkan главно към лицето си ще крещи. В същото време, решението да се раздели на гърба на майка Аарона, Turkan разберат чувствата на главата е Еда. Не знам какво да правя. Вградени в болката на нещастен живот да продължи, за да чуете звука на сърцата си вие не? Еда, да споделят своите проблеми и трудни моменти от живота си до отидете на личната неприкосновеност ...
Се борят със сложни чувства. Feyyaz Междувременно, основна грижа против интересите на Фелисити. Е грижа за него, така? Аарон, които разбира напълно ще загуби картата последната тръба да играе Melda реши. В Междувременно, да поеме управлението на компанията има план Бурак, че е опасно и не искам да чакам за момент да се прилагат.


Малко ми е трудно да разкодирам превода на гугълчо!  bouquet

Леле, от всичко тука разбрах само ,че Мелда е решила да играе "последната тръба" newsm09 newsm62  ,а Аарон ?! и Еда ще зазагубят личанта си неприкосновеност ?!? .....  newsm78 А сега къде е  истината ?

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 23:00 от единичката

# 558
  • Мнения: 2
Мерси Binzi. Надявам се и на вас да ви харесва.
Чичко Гугъл сигурно е на две - три ракии, като гледам какъв превод е направил  Joy Joy Joy
Хайде поздрав за масата на Толга от нашата с Харун

# 559
  • Мнения: 1
Масата на Толга праща бутилка уиски на масата на ХАрун ( и една на Гугъл Ентъртеймънт ) ! Drunk
И не го изморявайте много Харун , ей ,оставете му мъничко силици и за утре   hahaha

# 560
  • София
  • Мнения: 3
За лека нощ ви поднасям едно гивче  Hug

# 561
  • Мнения: 0
ето го резюмето на 29 еп вече 30мин го търся защото си спомням че някъде назад го бях превеждала момичета много нещо сме изписали да знаете и то все за харун

Харун е решен да обясни решението си за раздялата  им на Еда....затова е решен да се изправи пред всички.Ще можели Харун да се изправи пред Еда Толга и Тюркян и да каже истината?Какво ще каже Джемил на Харун и как ще се отнесе към него?На Харун му остава да направи само едно нещо....дали е подготвен да изненада и нарани всички  но преди да се подготви затова за последен път се среща със Тюркян и предава цялата истина във ръцете и междо другото когато Еда разбира че зад рещението на Харун стои майка и чувствата и са сасипани
незнае какво да направи да продалжи и да се зарови във нещастен живот ....или Еда може да сподели само със еди единствен човек...Хаят
Феяс е много обеспокоен от това че садет ще е против кой е този въпрос който толкова много го безпокои?когато Мелда разбира че е на път да изгуби Харун завинаги решава да извади и последния си коз.По това време Бурак иска да стсане раководител на фирмата по най бърс начин

# 562
  • София
  • Мнения: 3
За спомен един календар на двамата  Hug

# 563
  • Мнения: 0
последна снимка за тази вечер

# 564
  • София
  • Мнения: 3
И от мен наистина последна за лека нощ  Hug Hug Hug

# 565
  • Мнения: 1
Осигурих си сладкия сън  с тези снимчици , а и след резюмето се успокоих,че Мелда няма да се вживява като "тръба" tooth
  а Еда и моят нов любимец  ? Аарон ? няма да останат без основното човешко право на неприкосновеност  newsm44



 Лека нощ и от мен  newsm46 smile3524 newsm46

# 566
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Тая вечер оплакнах очите..докато Харун беше в банята....трябваше да скоча през телевизора та при него..да му превържа окървавената ръка.. Laughing Laughing Laughing

# 567
  • Мнения: 2 171
Започнах да гледам сериала отпреди няколко дни, изпуснала съм доста от епизодите. Потърсих информация колко са сериите, но не намерих. Може ли някой да ми каже Praynig

до момента са снимани и излъчени 29 епизода в Турция (с дължина 85-90 мин), у нас се излъчват нарязани с дължина 42-45 мин., тоест  по-малко от половин епизод (оригинален), тук са давали реално 10 епизода, по нашата номерация... вече 23.

Благодаря ти  bouquet

# 568
  • Мнения: 15
Тая вечер оплакнах очите..докато Харун беше в банята....трябваше да скоча през телевизора та при него..да му превържа окървавената ръка.. Laughing Laughing Laughing

Май наистина сме много дами на каручката с Харун  smile3516 Може следваща анкета да се преброят заслепените от чара му, че да може и някакъв ред на посещенията да определим, за да няма дублиране  Laughing Laughing А може и една статистика и за Толга - и той си има обожателки

# 569
  • Мнения: 8 717
Хей, момичета - много спите днес! Да не би, пък,  да се борите с ледените късове, които са се появили из Босфора, или със снежните виелици и преспи около Истанбул?  smile3532 smile3533

Общи условия

Активация на акаунт