Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 706
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


UNUTULMAZ

ВСЯКА СРЯДА ПО atv ОТ 22.20
ВСЕКИ ДЕЛНИК ПО НОВА ТВ ОТ 20.00
ВСЕКИ ДЕЛНИК ПО ДИЕМА ФЕМИЛИ ОТ 13.30



С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ и др.




Музика: Kıraç
Режисьор: Аhmet Bayram
Продуцент: Ersoy Güler
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009




Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Подробно резюме на епизодите
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда




Музикални теми:
Kıraç - Turnalar
Kıraç - Acı çekmek özgürlükse
Kıraç - Unutulmaz
Kıraç - Ayrılık
Halil Kurt - Ben seninle


   
Харун                 Еда                         Мелда                      Толга                     Севал

   
 Феяз                      Саадет                      Тюркян                    Джемил                Ферда

   
 Бурак                 Ъшъл                   Бату                        Керем                   Билял
 



ЕПИЗОДИТЕ В TORRENTS MASTERS
ЕПИЗОДИТЕ В NİTROBG
EПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В ЗАМУНДА
EПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ВТОРИ СЕЗОН НАЖИВО ПО ATV (СРЯДА 22-24ч)

SOUNDTRACK - TORRENT

НАЗАД КЪМ TEMA 1
НАЗАД КЪМТЕМА2
НАЗАД КЪМТЕМА3
НАЗАД КЪМТЕМА4

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 01:38 от binzi

# 1
  • Мнения: 115
цоп ето ме първа  Grinning

# 2
  • Мнения: 0
Ето ме и мен.

# 3
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Изчетох ви голям филм.Дано Мелда да не е бременна ама то няма и от кой де  Simple Smile освен ако не върви по въздуха вече .
Възможно ли е Бату да е този който звънни по телефона да заплашва Харунчо,нали са приятели от деца . newsm78
А тази СЕвал ми идва да й извия вратлето ,на никой не пожелавам такава приятелка  ooooh!

# 4
  • Мнения: 0
хайде и семейството тук.

# 5
  • Мнения: 0
Айде момичета лека нощ. Да оставим материал и за утре. Laughing

# 6
  • Мнения: 328
запис  Peace
Милата Еда отново Много ще страда  Cry

# 7
  • Мнения: 0
 лека нощ  много искам и силно се надявам, че ако в другата сряда се оплетат конците по-другата ще успеят да ги разплетат и да намотаят кълбото  охххххх дано не искам да се разделят хару и еда

# 8
  • Мнения: 15
Айде и аз да се цопна в новата тема  Laughing Благодаря на всички момичета, които се грижат да сме добре осведомени за предстоящите неволи на нашите любимци и отговарят на хилядите въпроси.   bouquet

Доста бях заета и от доста време не съм се включвала в темата, но обещавам да не изоставям Харун повече ....и вас също, а сега ще се върна да почета, че доста сте изписали.

# 9
  • Мнения: 0
абе според мене някой от двамата братя или двете сестри трябва да умре иначе невиждам никакъв изход от тая ситуация

# 10
  • Мнения: 200
и на мен нещо такова ми се върти, а и сега и Мелда ще започне да лъжи

# 11
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе сега като изгледах внимателно трейлъра не съм убедена че Хару остава с Мелда. Нещо я гледаше с онзи тъй нелицеприятен поглед...после пък тя ревеше...незнам може верно онзи Феяз да я е извикал, нали толко много държи таз да му стане снаха. newsm78 ooooh! #Crazy Знам ли ама ми се ще да вярвам че Хару не е избрал Мелда иначе кадаифа съвсем ще се умота.

Ами ако реши да я  води Мелда на доктор (той така обича да посещава ехографа)...тогава Мелда какво ще прави ако не е бременна..? newsm78
ако направи това, Хару много бързо ще й разплете кошничката. Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 01:29 от Kmetka_Zizetka

# 12
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
абе според мене някой от двамата братя или двете сестри трябва да умре иначе невиждам никакъв изход от тая ситуация
Тогава пък ще почнат други схеми. Ще го ударят на съвест и мъка и пак същата работа. ooooh! ooooh! #Crazy #Crazy

# 13
  • Мнения: 9
Binzi до къде стигна на 26 серия? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 593
Така ми се иска да знам дали ще са заедно на края Харух и Еда, нямам търпение да свърши филма Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт