Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 754
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 802
 Интригата е голяма .Става доста интересно .

# 31
# 32
  • Мнения: 32
Еееее не.Изчетох сега последните събития  от сериала и след толкова сълзи, жертви , отмъстителни сестри, тайни врагове и незнам още какво,ако не ги съберат накрая Еда и Харун
направо  #Cussing out  #2gunfire

# 33
  • Мнения: 115
Ами ако реши да я  води Мелда на доктор (той така обича да посещава ехографа)...тогава Мелда какво ще прави ако не е бременна..? newsm78
ако направи това, Хару много бързо ще й разплете кошничката. Joy Joy Joy
smile3508
дано да си наистина да си спази правилото с ехографа, макар че видяхме колко са подкупни и техните лекари, правят и казват каквото им кажат  Sick

# 34
  • Мнения: 1 321
Уау много сте бързи направо човек не може да ви навакса.. Crazy
Нещата наистина започват да стават интересни.На моменти сериала доста започва да прилича на останалите глупави сериалчета нооо се надявам че ще измислят нещо много по-различно и вълнуващо. Whistling

# 35
  • Мнения: 115
Така аз ли нещо не разбирам, но искам да Ви питам Харун всъщност разбира ли, че Еда и Толга не са женени. Май, че предстои Толга да разбере за Харун, но щом е с Еда в дома на баща си - явно й прощава - отново. Тая Мелда ще пукне от злоба бе сестра й я обичат двама мъже от рода Асланлъ а тя горката е натрапница в този дом. И наистина ли е бременна или лъже. Гледах отново сцената, когато упои Харун. Той явно беше безпомощен, но я помисли за Еда и се целуваше сякаш с нея. Бинзи ще каже дали е така.   bouquet
а в коя серийка става това, да го прегледам и аз?

# 36
  • Мнения: 28
Здравей те и от мен
гледах откъса на филма, който ще с излъчва другата сряда и съм потресена каква е тази майка, която заплашва бремената си дъщеря с нож

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Така аз ли нещо не разбирам, но искам да Ви питам Харун всъщност разбира ли, че Еда и Толга не са женени. Май, че предстои Толга да разбере за Харун, но щом е с Еда в дома на баща си - явно й прощава - отново. Тая Мелда ще пукне от злоба бе сестра й я обичат двама мъже от рода Асланлъ а тя горката е натрапница в този дом. И наистина ли е бременна или лъже. Гледах отново сцената, когато упои Харун. Той явно беше безпомощен, но я помисли за Еда и се целуваше сякаш с нея. Бинзи ще каже дали е така.   bouquet
а в коя серийка става това, да го прегледам и аз?
Мисля , че опояването на Харун беше в 23 турска серия. Hug

# 38
  • Мнения: 38
Цитат
Мисля , че опояването на Харун беше в 23 турска серия.

сега погледнах в 22 турска серия е накрая

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Цитат
Мисля , че опояването на Харун беше в 23 турска серия.

сега погледнах в 22 турска серия е накрая

И продължава в 23 серия. Peace

# 40
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен дами ! Вече сте написали цели 3 стараници от новата тема!!! #Crazy Кога успяхте ???
Снощната серия много бавно протече. Знаех си ,че снимките от сайта ,когато се срещат фамилия Форсайтови ( двамата братя ) ще ги дават чак другата сряда.  Много бавно взе да се влачи това действие ... Гюляй 5 часа не може да излъже Харун,Толга да се разбере с Еда,някой поне да признае нещо ,а то какво... Иначе ,като стреляха срещу Харун веднага изкраха новите коли,тръгнаха към къщата, охраната се организира. Тези сцени от филма много по-барзо се развиха . И другата седмица ще е едно чакане ,докато се срещнат. newsm78
Въпросът с бремеността на Мелда ,Харун много лесно може да я реши. Подлага я на кръстосан разпит за въпросната вечер ,води я на лекар и това е. То ще излезне ,че всички жени имали интимни отношения с него забременяват ,макар че Мелда лъже в случая. Незнам ,някакси не му отива да вярва в такива истории и да се хваща на въдицата,като парвият глупак. Това си е мое мнение де,не ангажирам никого.
Харесвам шефката на Еда ,която ще се появи в по-касните български епизоди.Май тя  е единствената със здрав разум в серила.
Честно казано ми писна от лъжите им, недомлъвките,неизказани приказки...

# 41
  • Мнения: 79
http://www.youtube.com/watch?v=1Yl1Bmu0tnA&feature=related
тук #Crazy и
http://www.youtube.com/watch?v=kZr7m2OfgZM

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 10:36 от Guffi

# 42
  • Мнения: 1 312
Момичета къде мога да гледам снощната серия на филма по АТВ
търсих я но никъде не успявам да я открия
Благодаря ви предварително

# 43
  • Мнения: 115
Цитат
Мисля , че опояването на Харун беше в 23 турска серия.

сега погледнах в 22 турска серия е накрая

И продължава в 23 серия. Peace
мерси много  
newsm53

# 44
  • Мнения: 28
Момичета къде мога да гледам снощната серия на филма по АТВ
търсих я но никъде не успявам да я открия
Благодаря ви предварително
Тук
http://dizifrm.com/izle/unutulmaz-dizi-izle-30-bolum-kisim-1

Общи условия

Активация на акаунт