Незабравима(unutulmaz)-тема- 6

  • 37 756
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Изчетох ви голям филм.Дано Мелда да не е бременна ама то няма и от кой де  Simple Smile освен ако не върви по въздуха вече .
Възможно ли е Бату да е този който звънни по телефона да заплашва Харунчо,нали са приятели от деца . newsm78
А тази СЕвал ми идва да й извия вратлето ,на никой не пожелавам такава приятелка  ooooh!


любовта маи всички герои са болни от тази болест, някои предават приятелите си други пак ще се борят с омразата си интересно ще е следващите епизоди

# 16
  • Мнения: 0
Binzi до къде стигна на 26 серия? Rolling Eyes
днес чаках някой да качи 5 част която да започва със разговора между Харун и Баща му но никой не го направи така че утре ще си превеждам 5 част без този разговор въпреки че той е важен

# 17
  • Мнения: 0
да се запиша и аз  Peace обаче на мен все повече тоя сериал ми заприлича на латиноамерикански ама кво да се прави  хванахме се на хорото и ще го играем до краи очаквам да умре някои иначе мир за еда и харун няма да има  Sad 

# 18
  • Мнения: 9
Binzi до къде стигна на 26 серия? Rolling Eyes
днес чаках някой да качи 5 част която да започва със разговора между Харун и Баща му но никой не го направи така че утре ще си превеждам 5 част без този разговор въпреки че той е важен
тази част става  http://www.youtube.com/watch?v=9NQzjNtwaUM   но после ще стане разминаване с 26/6 която съм качила Confused кажи какво да правим?
утре ще е в Vbox  http://vbox7.com/play:fc6bf941  ти ще решиш Grinning

# 19
  • Мнения: 1
 smile3511 Този сериал взе да ме изнервяяяя.... smile3514

# 20
  • Мнения: 22
Добро утро!
И аз снощи гледах филма.Доста заплетена ситиуация.И сега тази Мелда бременна ooooh!
Следващия епизод се очертава да е много интересен.
Благодаря на Binzi,че ни осведомяваше за какво си говорят.  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 453
    Добро утро!Снощи не можах да дочакам последните реклами и заспах.
 
току що ги дадоха ще е много интересно
Но не дадоха много. Тиа сцени ги видяхме на снимки вече. С изключение на удара в "красивото " личице на Бурак.
на мен и това ми стига поне разбрах че харун е избрал каточели мелда

      Според мен като научава че Мелда е бременна Харун остава за сега при нея..ох  ooooh! Феяс ги събира и явно им казва за брат им Толга.Всички са се събрали и чакат и както някой каза черешката на тортата е появата на този брат с Еда.Всички гледаха като ударени с мокър парцал Joy Наистина ми стана много интересно.Двама братя, две сестри, едно бебе и едно въображаемо бебе. Joy Ех, защо са само в сряда новите серии???!!!

   Харунчо нали е много наблюдателен и следи нещата от близо както води Еда на лекар да вземе да заведе и Мелда, та да излезе истината за туй въображаемо бебе Laughing

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 08:04 от Кашарел

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте!Запис и от мен в темата.Не мога да се регистрирам във форума за турските сериали,имате ли идея защо?

# 23
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Сега остава сестрата на Харун,да е изчезналата сестра на Бату Joy

# 24
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Binzi   bouquet

# 25
  • Мнения: 170
Сега остава сестрата на Харун,да е изчезналата сестра на Бату Joy
Е това ако стане, просто ги признавам сценаристите Mr. Green.Бащата на Харун започна да ме изнервя с този двоен аршин за морал. Значи той е могъл да си развява байрака на младини, пък сега изведнъж се сетил за честта на семейството. Днес ще гледам сериите от снощи,затова не мога нищо да коментирам. Hug

# 26
  • Мнения: 73
записвам се и аз да следя темичката

снощи гледах като теле в железница,евала на преводачката тука,без нея сме загубени  bouquet

 аз си мисля  че Бату е този който заплачва Харун,не пряко но е наел някой да го прави,но ми е много интересно защо  newsm78

 за бебето на Мелда.....,те кога са спали  newsm78,аз не съм ги ивждала даже да се целуват ooooh!

# 27
  • Мнения: 276
 Гласувах с третата опция Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен не мисля че са спали заедно нали го бяха приспали Харун нали му подложиха капан Мелда и Бату или бъркам Thinking ooooh!

# 29
  • Мнения: 79
Така аз ли нещо не разбирам, но искам да Ви питам Харун всъщност разбира ли, че Еда и Толга не са женени. Май, че предстои Толга да разбере за Харун, но щом е с Еда в дома на баща си - явно й прощава - отново. Тая Мелда ще пукне от злоба бе сестра й я обичат двама мъже от рода Асланлъ а тя горката е натрапница в този дом. И наистина ли е бременна или лъже. Гледах отново сцената, когато упои Харун. Той явно беше безпомощен, но я помисли за Еда и се целуваше сякаш с нея. Бинзи ще каже дали е така.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт